https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-snowman-a-harry-moon-adventure/
Komu mogę polecić komiks? Tylko tym, którzy nie czują wyrzutów sumienia za zmarnowany czas, są odporni na tragiczną kreskę i lubują się w masochistycznym katowaniu swojego ciała i duszy. No chyba że chcecie pochwalić się przed znajomymi, iż znacie większy chłam niż polskie seriale czy disco polo. UWAGA: Snowman to historia skierowana do najmłodszych. Choćbyście nie lubili swojego potomstwa czy dużo młodszego rodzeństwa, nie kupujcie im tego komiksu! Bądźcie ludźmi! Recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-snowman-a-harry-moon-adven...

źródło: comment_P0aH3ubaWeeYh9gVl2bJumV4uPY1aua1.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-aquaman-tom-1-utoniecie/
Aquaman jest rozdarty między dziedzictwem mórz i suchego lądu. W jego królestwie działają grupy terrorystyczne i separatystyczne. Nawet ukochana Mera nie jest przekonana do decyzji politycznych Arthura. Amerykańskie władze traktują go z nieufnością, mimo że jest członkiem Ligi Sprawiedliwości. Na dodatek wszyscy się śmieją, że gada z rybami; ten żart szybko staje się wyświechtany tak bardzo, że łatwo poczuć się jak bohater, słyszący go po raz setny. Superman – kolega z
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-aquaman-tom-1-utoniecie/
...

źródło: comment_WmzYTtInwECXfTSRu887omdPsGed7eOk.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-sluchowiska-sherlock-holmes-odcienie-czerni/
Sherlock Holmes: Odcienie czerni może pochwalić się interesującymi realiami, niezłą częścią obsady i bardzo dobrą muzyką. Niestety, słabuje pod względem dwójki głównych aktorów i scenariusza, który jest niezbyt interesujący. Dla miłośników detektywa wszech czasów może być wartą zapoznania się ciekawostką, ale raczej niczym więcej. Dla mnie jest to spory zawód. Akceptowalny, ale mimo wszystko zawód. Po przesłuchaniu Odcieni czerni jeszcze bardziej wzmógł się mój apetyt na słuchowiska na podstawie oryginalnych historii
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-sluchowiska-sherlock-holmes-odcien...

źródło: comment_PvnZSluaqEIP3Jzh6NHx9NK6slhinmPT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-czwartego-tomu-mangi-blame/
Efekt końcowy jest znakomity i pozostawia po sobie duże wrażenie. I nawet jeśli autor czuje się już nieco zmęczony własnym dziełem, nadal podchodzi do niego z tą samą pasją co dotychczas i zaraża czytelników fascynacją tym, co zrodziło się w jego głowie. Jeśli lubicie science fiction, koniecznie Blame’a! poznajcie, jest tego wart. Recenzja mangi Blame! tom 4
#recenzja #komiks #komiksy #manga #manga
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-czwartego-tomu-mangi-blame/
Efekt...

źródło: comment_0okgMJ0Y5m3g9I2jMdAFdrRTTmMDHX3d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-unicestwienie/
Unicestwienie wywoła w was mnóstwo pytań i spekulacji na temat charakteru przedstawionych w nim zdarzeń, ale też reszty trylogii. Wpadniecie w rzeczywistość widzianą nieostro, czyhającą na bohaterów z zupełnie niewiadomych powodów. Strefa X to kawałek ziemi, gdzie od dawna coś się działo… i który równie dobrze może nie być z naszego świata. Zaraz po skończeniu tego tomu będziecie chcieli sięgnąć po Ujarzmienie (Authority), a potem pewnie Ukojenie (Acceptance). Póki co ta
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-unicestwienie/
Unicestwie...

źródło: comment_YlW3A2D21pCcwgIqXznwaTteJmtE7qYx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„A ja żem jej powiedziała” to książka, w której Katarzyna Nosowska dzieli się zarówno doświadczeniem, jak i spostrzeżeniami na temat świata i ludzi. Czyta się ją bardzo szybko.

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/05/24/recenzja-a-ja-zem-jej-powiedziala-katarzyna-nosowska/

#ksiazki #ksiazka #zaczytanywksiazkach #recenzja #kultura #czytajzwykopem
zaczytanywksiazkach - „A ja żem jej powiedziała” to książka, w której Katarzyna Nosow...

źródło: comment_vD2PWvz1zSErF6uVIAZEGHefOSPPOSk2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-blame-tom-3/
Dzięki doskonałej szacie graficznej Blame! zyskuje niezwykły klimat, którego nie są w stanie zbudować słowa. Klimat industrialnej, rozległej przestrzeni, gdzie lęk wysokości i klaustrofobia mieszają się z brudem i odpychającymi eksperymentami, których skutki widoczne są a każdym kroku. Wszystko to jest dla nas obce, ale jednocześnie dziwnie bliskie – i przez to jakże oddziałuje na naszą wyobraźnię. W skrócie: coś wspaniałego. Rewelacyjna, doskonale wydana opowieść dla miłośników dobrego SF. Polecam bardziej
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-blame-tom-3/
Dzięki doskona...

źródło: comment_HCUBC0uov0MxbPpIfGu8Paa3U9eB15ts.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-pyl-ziemi/
Pył ziemi nie jest pozycją tragiczną, i nie wątpię, że znajdzie swoich wielbicieli – nietuzinkowa próba połączenia kilku gatunków i mieszania konwencji niejednemu przypadnie do gustu. Jednak dla mnie powieść cierpi na klęskę urodzaju – jest w niej za dużo wątków, które siłą rzeczy cierpią, upchnięte na nieco ponad trzystu stronach. W efekcie Pył czytało mi się ciężko, momentami zaś przebrnięcie przez kolejne rozdziały przypominało próbę brodzenia w czymś gęstym i
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-pyl-ziemi/
Pył ziemi nie ...

źródło: comment_iqvhaEdWG9cfS91KZ93NYJrWujpTAqo8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

‼️ Tokyo już dawno przestało być bezpieczne. W ciemnych uliczkach czają się bestie, dla których przechodzień jest jedynie posiłkiem. W takim środowisku przyjdzie żyć Kanekiemu, który przez kilka fatalnych wydarzeń, będzie musiał zmienić swoje życie o 180 stopni.

☕ Tokyo Ghoul to dość popularna seria, którą świadomie ominąłem. Ostatnio jednak naszła mnie ochota na jakieś anime i padło właśnie na ten tytuł. Moją opinię znajdziecie w linku, ale ja też chciałbym poznać
szogu3 - ‼️ Tokyo już dawno przestało być bezpieczne. W ciemnych uliczkach czają się ...

źródło: comment_vZSvBNdkGKbvOGVo6KBnchfDWeYm9duT.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@szogu3 anime jak anime. Mi nawet przypadło do gustu. Nie jest to majstersztyk, ale słabym anime też nie jest. Ost był dobrze dostosowany. Z kolei opening to już mnóstwo plusów. Symbolizm openingu i dużo poukrywanych informacji, a do tego świetnie pasująca muzyka. W obu sezonach bardzo dobrze wykorzystali też unravel jako background do akcji w ostatnich odcinkach. W re za to mamy do czynienia z brakiem jakiegokolwiek pomyslu.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-z-archiwum-x-wyznawcy/
Z Archiwum X. Wyznawcy to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu, nawet jeśli w obliczu dwóch nowych sezonów serii nie są już oficjalną kontynuacją, a ledwie ciekawostką dla najbardziej dociekliwych. Komiks broni się również jako indywidualne dzieło, jednak komuś niezagłębionemu w w tym świecie bez wątpienia umknie wiele odniesień. Recenzja komiksu Z Archiwum X. Wyznawcy
#recenzja #komiks #komiksy #archiwumx
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-z-archiwum-x-wyznawcy/
Z ...

źródło: comment_F0lH8jJGetOXgvZ0L2ZwUc9xZftcuvay.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-hellboy-tom-1/
Pierwszy tom nowego, zbiorczego wydania Hellboya to przede wszystkim doskonała pozycja dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z dziećmi kreatywności Mike’a Mignoli, ale też jako tytuł niemalże obowiązkowy dla zagorzałych fanów. Ten komiks już dawno zasłużył na twardą oprawę, pozłacane litery i liczne materiały dodatkowe takie jak szkice czy przedmowy w wykonaniu Roberta Blocha i Michaela Moore’a. Teraz, gdy już to wszystko dostaliśmy, nieco pozbawione sensu jest narzekanie na kolejność przedstawienia
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-hellboy-tom-1/
Pierwszy t...

źródło: comment_8fIEvueZDX0Wn5oIKeoIPicKQIxAtiyT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-drugiego-tomu-mangi-blame/
Blame! to doskonała manga dla wszystkich miłośników dobrych komiksów i intrygującej fantastyki. Niebanalna, pokazująca, że nawet najbardziej zgrane schematy można pokazać w świeży i wspaniały sposób i na długo pozostająca w głowie. Warto ją poznać pod każdym względem. Recenzja mangi Blame! tom 2
#recenzja #komiks #komiksy #manga #manga #mangowpis
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-drugiego-tomu-mangi-blame/
Blame!...

źródło: comment_ZpFcChjuJwsjDZYXmoKfN4hHp1Un1Z88.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-smierc-pod-palmami/
Śmierć pod palmami zdecydowanie wyróżnia się na tle innych seriali kryminalnych ostatnich lat. Obok wciągających intryg i solidnego poziomu wykonania oferuje coś, co można by nazwać przyjemnym ciepłem. Dosłownie i w przenośni. Karaibskie krajobrazy są pełne słońca, główni bohaterowie – sympatyczni, a przestępcy koniec końców zawsze lądują za kratkami. Może w dobie tytułów skupiających się na drastycznym łamaniu wszystkich możliwych schematów gatunkowych taka produkcja nie każdemu wyda się atrakcyjna. Ale czy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-serialu-smierc-pod-palmami/
Śmier...

źródło: comment_UpiB9Qfn8hZLYKW3FDLWAMxeL8JojECG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach