https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-aliens-zbawienie-ofiarowanie/
"Pozycja powinna zaciekawić fanów Mignoli i ksenomorfów, a i u niezaznajomionego czytelnika ma względnie dużą szansę rozbudzić zainteresowanie tematyką." Recenzja komiksu Aliens: Zbawienie/Ofiarowanie
#recenzja #komiks #komiksy #alien #aliens
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-aliens-zbawienie-ofiarowan...

źródło: comment_Hg0JctTvex21Hg4LDbUmraZ2VI7TZFHM.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-sluchowiska-ogrody-chwaly/
Ogrody Chwały budzą sprzeczne uczucia. Z jednej strony dostajemy dowód na duży potencjał reżyserski, jaki okazał się drzemać w młodym aktorze, z drugiej jednak nie da się pominąć tego, że z pustego i Salomon nie naleje – ze złego tekstu bardzo trudno jest stworzyć udane słuchowisko. Nic chyba nie złości bardziej niż taka sytuacja. Pozostaje założyć, że Ogrody Chwały są wprawką, a prędzej czy później pojawi się kolejna realizacja radiowa, tym
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-sluchowiska-ogrody-chwaly/
Ogrody...

źródło: comment_1dLBxPucz7DMR7K38BVzNnSsugTTpSIp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-mlodzi-tytani-zdradziecki-pakt/
Młodzi Tytani: Zdradziecki pakt to film, który mógłby wiele zyskać, gdyby twórcy pokusili się o lepsze przedstawienie drużyny bohaterów. Sama fabuła jest dość angażująca, a główne postacie naprawdę da się lubić. Z pewnością nie jest to film, od którego polecałbym zaczynanie swojej przygody ze światem DC. Brak podstawowych wyjaśnień może skutecznie zrazić widza do treści, czyniąc ten twór nieco zbyt hermetycznym pomimo całkiem niezłej koncepcji. Polecam go więc lepiej obeznanym fanom,
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-mlodzi-tytani-zdradziecki-pa...

źródło: comment_GLKxTLBy7b4ZLtQZ5qi4cYC5Lngeql9S.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czikapu: mnie też oba sezony podobały, ale:
-w drugim sezonie Lodge'owie zaczynają bawić się w wielkomiejską politykę, a riverdale ma ok. 20k mieszkańców
-akcja w s2 jest strasznie wielowątkowa i ciężko to ogarnąć
-Archie mnie W K U R W I A: w pierwszym sezonie chce jednocześnie pukać swoją nauczycielkę, być kapitanem Bulldogów i jeszcze robić tą swoją muzykę (taką 2/10), a w drugim się zeszmacił i daje sobą pomiatać Hiramowi,
-młodsi
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-criminal-volume-1-coward/
Criminal to kawał świetnie wykonanej roboty i zasłużony laureat wielu branżowych nagród. Opowieść kryminalna, która wciąga bez reszty i przez długi czas nie daje o sobie zapomnieć. Dzięki tej serii Brubaker i Phillips zyskali status klasyków, z każdą kolejną nowelą graficzną potwierdzający, że są mistrzami i wyznaczają trendy nie tylko w obrębie swojego gatunku, ale i komiksu w ogóle. Opublikowany w pierwszym tomie Coward to pozycja obowiązkowa dla szukającego dobrze napisanych
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-criminal-volume-1-coward/
...

źródło: comment_dy4JkYhK2r5ToUCpIrKVryudO3PD59h6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
I kolejny świetny film o kolesiu w rajtuzach tylko z oceną 8,2 na filmwebie. Tak mowa tu o Deadpoolu 2.
Ja rozumiem, że te filmy są popularne i zarabiają dużo pieniędzy i nic w tym złego, ale jak koneserzy albańskiego kina z lat 70. biorą się za ocenianie takich filmów to coś we mnie umiera. Dlatego proszę was o zakładanie multi kont na Filmwebie i dawanie temu filmowi 10/10. #pdk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Wyklucie” miało trzymać w napięciu, dostarczyć mocniejszych wrażeń, wywołać gęsią skórkę i przerazić. Niestety podczas lektury tylko ziewałem i czekałem, aż dobrnę do ostatniej strony.

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/05/20/recenzja-wyklucie-ezekiel-boone/

#recenzja #ksiazka #ksiazki #zaczytanywksiazkach #czytajzwykopem
zaczytanywksiazkach - „Wyklucie” miało trzymać w napięciu, dostarczyć mocniejszych wr...

źródło: comment_jpNM55EB9RcSW5yo13TBdLksav3pgcWN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-kajko-kokosz-nowe-przygody-tom-1-obled-hegemona/
Ostatecznie uczucia po lekturze Nowych Przygód miałem bardzo mieszane. Dwie dobre historie, jedna średnia i jedna bardzo słaba. Co najgorsze, tylko w tej ostatniej mamy do czynienia z głównymi bohaterami serii, czyli Kajkiem i Kokoszem. Dzielnych wojów z Mirmiłowa jest w tym tomie zdecydowanie za mało i to bardzo razi. Ogólnie jednak widać, że okazano (poza historią Coś na muchy) szacunek dla pierwowzoru, a całość jest bardzo przystępna i nie ma
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-kajko-kokosz-nowe-przygody...

źródło: comment_VGJkmKzl91ss5onJvHDS3noPxvxcG9d1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-mobilnej-data-wing/
Ze względu na niespotykanie perfekcyjne wykonanie wszystkich składowych DATA WING jest pozycją, do której chce się wracać wielokrotnie. Istotną zasługę ma w tym wizja autora, tworzącego dzieło od początku do końca przemyślane i dopracowane w najmniejszych nawet szczegółach. Zabawnym jest, ile tak pozornie prosta w formie gra niesie ze sobą treści. Od oryginalnej fabuły zaczynając, a na wspaniałym soundtracku kończąc. Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play za darmo i cieszy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-mobilnej-data-wing/
Ze względ...

źródło: comment_PqKHtRpAZxvnEysF0c9jDDzwI5lcrqCx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-the-walking-dead-volume-16/
Szesnasty tom The Walking Dead to porcja solidnej historii z dobrą, przemyślaną fabułą. Jeśli szukacie krwistej akcji ze szwędaczami w roli głównej, możecie się jednak trochę zawieść. Jedynym domniemanym zagrożeniem jest tu wyłącznie postać Jesusa oraz napięta sytuacja na Wzgórzu. Większy świat robi spory apetyt na ciąg dalszy, a po jego przeczytaniu staje się jasnym, że wszystko, co tu zaprezentowano, było krokiem w dobrą stronę.
#recenzja #komiks
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-the-walking-dead-volume-16...

źródło: comment_BmobdRbwSkvatrfFiW6JLBg7jY8v8rMn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-wszystkie-pieniadze-swiata/
W ostatecznym rozrachunku film jest ciekawy i dość dobrze prezentuje przejmującą historię porwania wnuka miliardera Getty’ego, choć często da się odczuć dłużyzny i pewne rzeczy mogłyby w nim zostać przedstawione inaczej lub pominięte – bo scena dzieciństwa Paula wydaje mi się nieco niepotrzebna, choć reżyser w ciekawy sposób sygnalizuje widzowi, że J.P. Getty II (ojciec Paula) może mieć ciągoty do używek. Warto na ten film pójść, bo poza ciekawą historią, świetnie
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-wszystkie-pieniadze-swiata/
...

źródło: comment_QpBSzC1k4oo9AI0G5NNsSG4quQb2VBLT.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-gra-cieni/
Mimo pewnych fabularnych dłużyzn, film jest całkiem niezłą rozrywką na wieczór i prezentuje całkiem interesującą tematykę przedstawioną ciekawy sposób. Aktorsko również jest bardzo przyzwoicie, dlatego to jedna z tych pozycji, które warto wziąć pod uwagę, jeśli akurat chcielibyście spróbować czegoś innego albo zacząć swoją przygodę z kinem koreańskim. Poza tym, to całkiem dobry przykład tego, jak kręcić filmy o tematyce okołowojennej lub okołookupacyjnej – bez zbędnego patosu i na dobrym poziomie.
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-gra-cieni/
Mimo pewnych fab...

źródło: comment_RIm8g6l0Qd1DjLKPGsWpgi36XyxnvF7r.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-obiecanki/
Czy jest to komiks rozliczeniowy? Zapewne. A może to po prostu historia wynikła z obserwacji czy zainteresowań. Nie ma to jednak większego znaczenia, bo Obiecanki to dobra opowieść graficzna. Nieźle napisana, nieźle też narysowana (choć w manierze, do jakiej przyzwyczaił nas Marcin Podolec, którego prace w ostatnich latach są dość intensywnie kopiowane przez innych młodych twórców), przemawia do czytelnika, niekoniecznie tylko tego najmłodszego. Z tego wszystkiego powstał komiks całkiem udany, wcale
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-obiecanki/
Czy jest to ko...

źródło: comment_XXOrHKiiUQJQzUxHibmb2ez078PNvFwm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Recenzja przedpremierowa
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-jaco-z-galaktycznego-patrolu/
Całość utrzymana jest w klimacie pierwszych tomów Dragon Balla, a także Dr. Slupma. Nie ma tu patosu, nie ma także zbyt wiele powagi, jest za to dużo humoru, szybka akcja i sympatyczni bohaterowie: puszczanie oka do miłośników DB jest przepyszną wisienką na torcie. Do tego mamy lekką i bardzo przyjemną dla oka szatę graficzną, dość prostą (Toriyama nie dba już nawet o to, by linie proste rysować przy pomocy
NieTylkoGry - Recenzja przedpremierowa
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-ja...

źródło: comment_Yl9uV3R8Kd4P8Io2hRfbBxVKpNLfMRw6.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

z tego co pamiętam, to początek był w sumie interesujący, bo Akira pokazuje jak wyglądały chwile przed rozdupczeniem planety Vegeta, można zobaczyć Goku w inkubatorze, jego matkę, Bardocka itd.
  • Odpowiedz