https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/
"Mając na uwadze, że jako gracz stroniący od gier sieciowych spędziłem przy The Elder Scrolls Online ponad 300 godzin, można chyba powiedzieć, że jest to MMO nadające się dla gracza singlowego. Owszem, cierpi ono na bolączki typowe dla tego gatunku, deweloperzy czasami dają ciała podczas wgrywania aktualizacji, a całość stworzona została tak, żeby co chwilę przypominać, że możesz coś kupić. Nie zmienia to jednak faktu, że gra oferuje dość interesującą i
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-the-elder-scrolls-online-tamri...

źródło: comment_2wrJwN6NtyR3gybhmOOmTl2XlIXeTrFu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-bloodshot-salvation-volume-1-the-book-of-revenge/
Dla mnie Bloodshot Salvation zawiera kilka potencjalnie ciekawych wątków, jednak nie są one rozwijane w pierwszym tomie. Mrok i patetyczność tej iście amerykańskiej historii nie do końca mnie przekonują, tak samo jak potężne zwały mięśni głównego bohatera – jeśli Lemire, Larosa i Suayan grają z konwencją, to, póki co, estetyka przykrywa jakikolwiek powiew świeżości. Na razie dostaliśmy dobrze skonstruowaną, klasyczną rzecz o herosie próbującym żyć jak przeciętny człowiek i epicko niepotrafiącym
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-bloodshot-salvation-volume...

źródło: comment_ImXeYXmhLaMbzD1uOG8dmdrmQkxNrqVc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Kosodom” będzie idealną lekturą dla tych, którzy chcą:

– przeczytać oryginalną i trzymającą w napięciu książkę,
– przeżyć przygodę, o której latami będą pamiętać,
– pokonać zastój czytelniczy.

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/06/03/recenzja-kosodom-neal-shusterman/
zaczytanywksiazkach - „Kosodom” będzie idealną lekturą dla tych, którzy chcą:

– pr...

źródło: comment_doAkfEiw3QbKY34lKh80FZJcxKn39Jo0.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaczytanywksiazkach: potwierdzam i również polecam. Bardzo dobrze się czyta, że aż trudno się oderwać. Seria ma być zeakranizowana i to będzie prawdziwa miazga. Trup ściele się gęsto i są te no, wybuchy ;)
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-antologii-ksiega-mieczy/
Całość to znakomita rzecz dla miłośników fantasy – tak starych wyjadaczy, jak i nowych czytelników, którzy dopiero badają ten grunt. Udana, lekka i niezobowiązująca lektura gwarantowana. Recenzja antologii Księga Mieczy
#recenzja #ksiazka #ksiazki #antologia #czytajzwykopem #graotron #gameofthrones
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-antologii-ksiega-mieczy/
Całość t...

źródło: comment_xwoC0YDzOPoOrkRvEk6d08iT3cgLalsu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-arab-przyszlosci-tom-2/
Polecam gorąco. Arab przyszłości to świetny komiks, jeden z najlepszych w swojej kategorii, a jednocześnie aktualny i ważny. Dla tych, którzy francuskie opowieści graficzne kojarzą tylko z humorystycznymi albumami familijnymi, będzie to przy okazji nie lada zaskoczenie. Każdy jednak, kto od powieści graficznych oczekuje wyższych wartości i znakomitego wykonania, będzie usatysfakcjonowany. Recenzja komiksu Arab przyszłości, tom 2
#recenzja #komiks #komiksy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-arab-przyszlosci-tom-2/
P...

źródło: comment_FO7E6Q2dhyO38FJRvQvsXfiF7IrjqSpA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem ultra fanem, ot kilka utworów ze wszystkich płyt nawet lubiłem posłuchać, ale ten album to jakiś majstersztyk pod względem kompozycyjnym. Zgadzam się z redakcyjnym kolegą, który popełnił recenzję „Prequelle”, a do której przeczytania zapraszam bardzo, bardzo.

#ghost #metal #rock #recenzja
metalnewspl - Nie jestem ultra fanem, ot kilka utworów ze wszystkich płyt nawet lubił...

źródło: comment_GIQ1KzRaIJABTbmobCn68w4kUEnb5ZI5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Dokładnie, mimo wielkiego sceptyzmu odnosnie drogi muzycznej w ktora poszli to album jest bardzo bardzo dobry, mimo ze to juz nie moje klimaty. Jedynie Rats troche nie pasuje do calego albumu.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-za-pozno-by-przebaczyc-rad-erwank/
Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank to całkiem udany zbiór, po który powinni sięgnąć w pierwszej kolejności fani czystej, nieskrępowanej rozrywki w klimacie rodem z lat osiemdziesiątych. Zdecydowanie warto. Recenzja komiksu Za późno, by przebaczyć & Rad Erwank
#recenzja #komiks #komiksy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-za-pozno-by-przebaczyc-rad...

źródło: comment_shxpWHHp7s3wWcNTmtecxPyX6po1rCq3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Czarnoksiężnik z Krainy Oz” jest piękna i wciągającą historią, od której trudno się oderwać. To książka, po którą warto sięgnąć!

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/06/02/recenzja-czarnoksieznik-z-krainy-oz-lyman-frank-baum/

#ksiazka #ksiazki #recenzja #czytajzwykopem #zaczytanywksiazkach
zaczytanywksiazkach - „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” jest piękna i wciągającą historią,...

źródło: comment_SVOalRrvQSt0YgMeaUQED6OTuBRja9Nq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/10-naszych-najulubienszych-animacji-ranking/
Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy oficjalnie przyznać się do tego, że oglądamy animacje! :) Zrobiliśmy zatem ranking naszych ulubionych produkcji animowanych! :)

Są wśród nich Wasi faworyci? :) Jakaś animacja, Waszym zdaniem, powinna znaleźć się na liście? Dajcie nam znać! :D
#recenzja #film #filmy #kino #animacja #bajki #kino #dziendziecka #dzieci #ogladajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/10-naszych-najulubienszych-animacji-ranking...

źródło: comment_RAsvaOoxbqt9h7OaWjQeFrq8H9H6guF1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-pjongjang/
Znakomicie sprawdza się także szata graficzna całości. Cartoonowa, bardzo minimalistyczna, ale doskonale pasująca do treści. Jest w tym siła, jest też piękno prostoty, ale nie brakuje również klimatu. Ogląda się to z przyjemnością i wcale nie czuje braku czegokolwiek. Razem z treścią rysunki tworzą niesamowitą całość. Poruszającą i wciągającą. Naprawdę warto jest ją poznać. Recenzja komiksu Pjongjang
#recenzja #komiks #komiksy #pjongczang2018
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-pjongjang/
Znakomicie spr...

źródło: comment_qFbFRTBgqgwqW5LMEFZPibVUuqRAzOVJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wicked1009: Aha ostatnia rzecz, bo nie wiem od kiedy w to grasz. Nie wiem czy pamiętasz sytuacje z zeusem. Na początku gry dało się dropnąć zeusa, później to zablokowali, by po 2 latach znowu móc dropać zeusa. I właśnie tym zajmuje się ta banda idiotów. Ale uważaj dalej, że updaty są zajebiste. Zawsze mogą dodać nową skrzyneczkę lub graffiti XDD
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-kredziarz/
Przyznaję, podchodziłem do Kredziarza z dystansem, jakim obdarzam hucznie obchodzone narodziny kolejnych bestsellerów, połączone z laurkowymi dowodami uznania zamieszczanymi na okładkach. Często niepotrzebnie windują poziom oczekiwań. Dałem nieco przeleżeć swoim wrażeniom po pierwszej lekturze, by wrócić do książki później. I choć ostatecznie uważam, że nie jest to powieść „oszałamiająca”, „upiorna” czy „hipnotyzująca”, by zacytować kilka spośród epitetów, jakimi obdarzona została w rekomendacjach, to jako czytelnik nie mam poczucia czasu straconego przy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-kredziarz/
Przyznaję, pod...

źródło: comment_x2AKEf8JwAP0xxuh6DbXgnGSF9z0OdLr.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: Nie no, dobra książka. Ja też podchodziłam do niej jak do jeża. Ale dałam się porwać - wciągnęła mnie jak bagno. Natomiast jest to pozycja, do której na różnych momentach życia nie wraca się ponownie. Co to, to nie.
Ale czy wszystkie ksiązki muszą takie być? :)

Raczej nie. I oby nie :)
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-blacksad-tom-1/
Cała historia może i nie jest zbyt skomplikowana, ale wciąga i czytelnik wczuwa się w rolę szukającego zemsty tytułowego bohatera. Charakterystyczne dla kryminału czy noir cechy zostały zachowane. Sposób narracji, zwroty akcji oraz realistycznie przedstawione sceny walk i strzelaniny zadowoloną każdego fana gatunku. Ale to nie one stanowią o sile Blacksad. Świat, który wypłynął spod tuszu Guarnido to prawdziwy majstersztyk. Kadry są dynamiczne, bardzo szczegółowe… są po prostu piękne! I choćby
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-blacksad-tom-1/
Cała hist...

źródło: comment_UcxPwobb1BVAER1jOlUtINwZZoI3Hr8t.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach