jakie słuchawki bezprzewodowe nausze/wokółuszne polecacie do ok 500zł? do tej pory miałem jbl 520, nie powiem jakości mi brakowało w dzwieku ale były wygodne i niestety sie zepsuły
z wymagań fajnie jak by miały dobry bass #sluchawki #audio #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heh kurde 21 stopnii na dworze, myslicie ze bedzie ciepla woda w jeziorku czy zimna i nie bedzie dalo sie popływać se? :P #pytaniedoeksperta

jaka woda

  • ciepla fajnie jedz 40.0% (8)
  • zimna nie wejdziesz 60.0% (12)

Oddanych głosów: 20

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedziemy z różowym w przyszłym tyg kampera na 2.5 tyg 50% wypoczynek 50% remote office, jednak wciąż mamy wątpliwości co do destynacji. Wstępnie postawiliśmy na północ - docelowo Finlandia (bezpieczeństwo + ogólne udogodnienia dla vanlife'u), mamy jednak wątpliwości czy nie będzie tam zbyt monotonnie.

Drugą opcją jest południe - Rumunia, Serbia, Macedonia/Bułgaria.

Wdzięczny będę za info od osób, które zrobiły któryś z kierunków kamperem, a szczególnie jeśli ktoś ma porównanie i może
cebula12klocuch13 - Jedziemy z różowym w przyszłym tyg kampera na 2.5 tyg 50% wypoczy...

źródło: image

Pobierz

Która destynacja lepsza na 2.5 tyg wyjazd kamperem częściowo REMOTE WORK

  • Litwa / Łotwa / Estonia / Finlandia 50.9% (29)
  • Węgry / Rumunia / Serbia / Macedonia 49.1% (28)

Oddanych głosów: 57

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cebula12klocuch13: W Finlandii będzie monotonnie ale co z tego. Jak chcesz bardziej zróżnicowany teren to wokół wybrzeża. Wewnątrz kraju nawet tych jezior wielkich od tak z drogi nie widać, non stop lasy. Przejechałem Finlandię absolutnie całą - bo podróżowałem wokół Bałtyku. W Oulu woda w Bałtyku smakuje jak w jeziorze :D

Kraje Bałtyckie zupełnie inne. Byłem we wszystkich i zwiedzałem każdą stolicę, w Liepaja kiedyś byłem na tydzień - są
Saeglopur - @cebula12klocuch13: W Finlandii będzie monotonnie ale co z tego. Jak chce...

źródło: WP_000028

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki jak rozwiązujecie kwestie rozliczania i fakturowania tankowań do auta wprowadzonego do działalności lub niewprowadzonego, ale użytkowanego w sposób mieszany (50% VAT)? Mam limit darmowych faktur w miesiącu i przy częstym tankowaniu przekraczam go. Zacząłem interesować się rozwiązaniem kart paliwowych typu Orlen MIKROFLOTA, żeby dostawać po prostu jedną zbiorczą fakturę w miesiącu.

Idąc dalej widzę też, że są też operatorzy typu Flotex, DKV, UTA i działąjący teoretycznie dla jdg
cebula12klocuch13 - Mirki jak rozwiązujecie kwestie rozliczania i fakturowania tankow...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zalogowałem się na innym telefonie, na swojego Facebooka, i teraz dodało mi profil tej osoby do listy profilów wrf? Jak to usunąć xd

W prawym górnym rogu, mogę zmienić na profil tej osoby...

#facebook #pytaniedoeksperta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArchetypT: korzystając z mądrości otyłego pana i cytując klasyka:
-,,Śnieżny kockodan przez niektórych nazywany też Yeti dostaje smergla gdy poczuje woń fiuta hej. Tak się składo że Oscypek pachnie toż samo"
Kupić oscypka i będzie wytłumaczenie dla zapachu.
  • Odpowiedz
Co sądzicie o therianach? To osoby które uważają że są mentalnie psami lub innymi zwierzętami. Nagrywają jak przechodzą przez "fazy" i zachowują się jak zwierzęta.

Wdałam się w kłótnie z osobami z GryfCon Słupsk, które zwyzywały mnie od niewyedukowanych ponieważ uznałam że chodzenie na czworakach jest głupie.

Ich organizatorzy są chyba aktywni 24/h na stronie na Facebooku.

#furry #therian #pytaniedoeksperta
MarlenaTelep2003 - Co sądzicie o therianach? To osoby które uważają że są mentalnie p...

źródło: 1000002486

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarlenaTelep2:

Zapewne brak im piątej klepki... ale do puki nie rzucają się na ludzi by przegryźć im tętnicę to mam to w dupie. Serio gdy odkrywasz to by mieć wyrąbane na ludzi, którzy sami nie chcą by im pomagać a nawet reagują oburzeniem na chęć pomocy to twoje życie staje się lepsze, mniej się stresujesz!
  • Odpowiedz