Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

DrFaithless
- 0
konto usunięte via Wykop
- 2
@DrFaithless: oczywiście że tak, wiem bo sam mam a jestem idiota
- 1
Czy jest tu jakiś mirek od #chili #papryczki co mi wyjaśni co to jest? Brat kupił i zasadził nasiona niby normalnej (czerwonej słodkiej) papryki a wyrosł krzaczek z fioletowymi kwiatami i czarnymi paprykami.
#pytanie #pytaniedoeksperta #chilihead #papryka #rosliny #domowyogrod
#pytanie #pytaniedoeksperta #chilihead #papryka #rosliny #domowyogrod
źródło: 1000026672
Pobierz@Bazooka: Mi to wygląda na odmianę papryki Czech Black.
jakie słuchawki bezprzewodowe nausze/wokółuszne polecacie do ok 500zł? do tej pory miałem jbl 520, nie powiem jakości mi brakowało w dzwieku ale były wygodne i niestety sie zepsuły
z wymagań fajnie jak by miały dobry bass #sluchawki #audio #pytaniedoeksperta
z wymagań fajnie jak by miały dobry bass #sluchawki #audio #pytaniedoeksperta
Gdzie w #zakopane znajdę parking zaraz przed wejściem na szlaki, który jest darmowy i nigdy nie ma miejsca z zaparkowaniem (mam duże auto), nawet w długi weekend czy godziny szczytu? Plusem była by jeszcze toaleta z bieżącą wodą. #polska #pytaniedoeksperta
@duszan_z_kapitana_d--y: Za napisanie tego wpisu powinieneś wnieść opłatę 15zl na konto miasta Zakopane. Dziękujemy.
@duszan_z_kapitana_d--y: o toaletę z bieżącą wodą to ciężko nawet na płatnym pakingu xD
- 3
- 1
@Pierbattista_Pizzabella no jak nie wariacie, normalnie, tam gdzie pieniądz tam możliwości
z fartem
z fartem
- 3
Są jakieś sprawdzone domowe metody aby oddzielić ziarno od plew?
z fartem
#ogrodnictwo #rolnictwo #rosliny #pytaniedoeksperta
z fartem
#ogrodnictwo #rolnictwo #rosliny #pytaniedoeksperta
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@afmaf: tak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
heh kurde 21 stopnii na dworze, myslicie ze bedzie ciepla woda w jeziorku czy zimna i nie bedzie dalo sie popływać se? :P #pytaniedoeksperta
jaka woda
- ciepla fajnie jedz 40.0% (8)
- zimna nie wejdziesz 60.0% (12)
@stary_grat: nwm jedz i zobacz, najwyzej se posiedzisz nad woda i tez bd spoko
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Gdzie obejrzę Film rok 1612? Z polskimi napisami lub lektorem. #pytaniedoeksperta #seriale #pytanie #film
Jedziemy z różowym w przyszłym tyg kampera na 2.5 tyg 50% wypoczynek 50% remote office, jednak wciąż mamy wątpliwości co do destynacji. Wstępnie postawiliśmy na północ - docelowo Finlandia (bezpieczeństwo + ogólne udogodnienia dla vanlife'u), mamy jednak wątpliwości czy nie będzie tam zbyt monotonnie.
Drugą opcją jest południe - Rumunia, Serbia, Macedonia/Bułgaria.
Wdzięczny będę za info od osób, które zrobiły któryś z kierunków kamperem, a szczególnie jeśli ktoś ma porównanie i może
Drugą opcją jest południe - Rumunia, Serbia, Macedonia/Bułgaria.
Wdzięczny będę za info od osób, które zrobiły któryś z kierunków kamperem, a szczególnie jeśli ktoś ma porównanie i może
źródło: image
PobierzKtóra destynacja lepsza na 2.5 tyg wyjazd kamperem częściowo REMOTE WORK
- Litwa / Łotwa / Estonia / Finlandia 50.9% (29)
- Węgry / Rumunia / Serbia / Macedonia 49.1% (28)
@cebula12klocuch13: południe bardziej oklepane ale cieplej, polnoc moim zdaniem ciekawsza ale mniej turystyczna i zimniejsza. mimo to raczej bym na polnoc jechal. tak z ciekawosci po prostu. polnoc tez drozdza chyba
@cebula12klocuch13: W Finlandii będzie monotonnie ale co z tego. Jak chcesz bardziej zróżnicowany teren to wokół wybrzeża. Wewnątrz kraju nawet tych jezior wielkich od tak z drogi nie widać, non stop lasy. Przejechałem Finlandię absolutnie całą - bo podróżowałem wokół Bałtyku. W Oulu woda w Bałtyku smakuje jak w jeziorze :D
Kraje Bałtyckie zupełnie inne. Byłem we wszystkich i zwiedzałem każdą stolicę, w Liepaja kiedyś byłem na tydzień - są
Kraje Bałtyckie zupełnie inne. Byłem we wszystkich i zwiedzałem każdą stolicę, w Liepaja kiedyś byłem na tydzień - są
źródło: WP_000028
PobierzMirki jak rozwiązujecie kwestie rozliczania i fakturowania tankowań do auta wprowadzonego do działalności lub niewprowadzonego, ale użytkowanego w sposób mieszany (50% VAT)? Mam limit darmowych faktur w miesiącu i przy częstym tankowaniu przekraczam go. Zacząłem interesować się rozwiązaniem kart paliwowych typu Orlen MIKROFLOTA, żeby dostawać po prostu jedną zbiorczą fakturę w miesiącu.
Idąc dalej widzę też, że są też operatorzy typu Flotex, DKV, UTA i działąjący teoretycznie dla jdg
Idąc dalej widzę też, że są też operatorzy typu Flotex, DKV, UTA i działąjący teoretycznie dla jdg
źródło: image
Pobierz@cebula12klocuch13 mam karte Moya, tankuje u nich i dostaje 1 fakture. W orlenie cos komplikowali i ich olalem.
@Wychwalany @cebula12klocuch13 dodam, że Moya daje rabat -10gr/l. Nie wiem jak Orlen.
Zalogowałem się na innym telefonie, na swojego Facebooka, i teraz dodało mi profil tej osoby do listy profilów wrf? Jak to usunąć xd
W prawym górnym rogu, mogę zmienić na profil tej osoby...
#facebook #pytaniedoeksperta
W prawym górnym rogu, mogę zmienić na profil tej osoby...
#facebook #pytaniedoeksperta
- 0
Jaki mam kolor oczu? Bo nie wiem czy to piwny czy jakiś jasny brąz? Takie życie daltonisty #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Android
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hadrian3: to jest straszne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ArchetypT: korzystając z mądrości otyłego pana i cytując klasyka:
-,,Śnieżny kockodan przez niektórych nazywany też Yeti dostaje smergla gdy poczuje woń fiuta hej. Tak się składo że Oscypek pachnie toż samo"
Kupić oscypka i będzie wytłumaczenie dla zapachu.
-,,Śnieżny kockodan przez niektórych nazywany też Yeti dostaje smergla gdy poczuje woń fiuta hej. Tak się składo że Oscypek pachnie toż samo"
Kupić oscypka i będzie wytłumaczenie dla zapachu.
- 1
Auto nowe z salonu, ale po gradobiciu i usunięciu wgniotek bez lakierowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zakup byłby po sprawdzeniu przez rzeczoznawcę oczywiście - warto, czy lepiej sobie odpuścić? Rabat jest dość spory od ceny podstawowej.
#motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Zakup byłby po sprawdzeniu przez rzeczoznawcę oczywiście - warto, czy lepiej sobie odpuścić? Rabat jest dość spory od ceny podstawowej.
#motoryzacja #samochody #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
@k__d: pytanie jak to jest zrobione.
#samotnosc #pytaniedoeksperta #meskasamotnosc
Czy to jest dziwne, że nie potrafię sam iść do kina, na siłownię, do knajpy oraz do kawiarni, bo czuje się sam dziwnie? Nie mam znajomych i czuje się idiotycznie idąc tam. Nigdy nie byłem na urlopie, bo głupio by było wyjechać samemu
Czy to jest dziwne, że nie potrafię sam iść do kina, na siłownię, do knajpy oraz do kawiarni, bo czuje się sam dziwnie? Nie mam znajomych i czuje się idiotycznie idąc tam. Nigdy nie byłem na urlopie, bo głupio by było wyjechać samemu
Co sądzicie o therianach? To osoby które uważają że są mentalnie psami lub innymi zwierzętami. Nagrywają jak przechodzą przez "fazy" i zachowują się jak zwierzęta.
Wdałam się w kłótnie z osobami z GryfCon Słupsk, które zwyzywały mnie od niewyedukowanych ponieważ uznałam że chodzenie na czworakach jest głupie.
Ich organizatorzy są chyba aktywni 24/h na stronie na Facebooku.
#furry #therian #pytaniedoeksperta
Wdałam się w kłótnie z osobami z GryfCon Słupsk, które zwyzywały mnie od niewyedukowanych ponieważ uznałam że chodzenie na czworakach jest głupie.
Ich organizatorzy są chyba aktywni 24/h na stronie na Facebooku.
#furry #therian #pytaniedoeksperta
źródło: 1000002486
Pobierz@MarlenaTelep2003:
Nie obchodzą mnie za bardzo, to ich życie, wkurza mnie tylko to, że notorycznie furasy są mylone z therianami
Nie obchodzą mnie za bardzo, to ich życie, wkurza mnie tylko to, że notorycznie furasy są mylone z therianami
@MarlenaTelep2:
Zapewne brak im piątej klepki... ale do puki nie rzucają się na ludzi by przegryźć im tętnicę to mam to w dupie. Serio gdy odkrywasz to by mieć wyrąbane na ludzi, którzy sami nie chcą by im pomagać a nawet reagują oburzeniem na chęć pomocy to twoje życie staje się lepsze, mniej się stresujesz!
Zapewne brak im piątej klepki... ale do puki nie rzucają się na ludzi by przegryźć im tętnicę to mam to w dupie. Serio gdy odkrywasz to by mieć wyrąbane na ludzi, którzy sami nie chcą by im pomagać a nawet reagują oburzeniem na chęć pomocy to twoje życie staje się lepsze, mniej się stresujesz!
Mirasy jaki młynek do kawy polecacie?
Przeczytałem pare wpisów, że timestore jest okej. Widze wiele modeli na aliexpress :P ale nie wiem czy są legit.
Chyba, że coś innego jest teraz dobrego na rynku do max 300zł :)
#pytanie #kawa #pytaniedoeksperta #mlynek #kawatime
Przeczytałem pare wpisów, że timestore jest okej. Widze wiele modeli na aliexpress :P ale nie wiem czy są legit.
Chyba, że coś innego jest teraz dobrego na rynku do max 300zł :)
#pytanie #kawa #pytaniedoeksperta #mlynek #kawatime
@bathor_dyktator: C3esp, lub szukaj promki na Kingrinder K6, był w nocy za 311zł.
w jakiej odległości muszą być budowane te wiatraki w innych krajach?
#wiatraki #pytaniedoeksperta #ekologia
#wiatraki #pytaniedoeksperta #ekologia
@KarnetNaGlony: choć może być nieaktualne deko
https://kaempevindmoeller.dk/2017/01/european-setbacks-minimum-distance-between-wind-turbines-and-habitations/
https://kaempevindmoeller.dk/2017/01/european-setbacks-minimum-distance-between-wind-turbines-and-habitations/
@KarnetNaGlony: Małe czy duże? Bo w Irlandii jest różnica dla dużych (500m minimum) i przydomowych (o ile pamiętam wysokość wiatraka +1m od granicy działki).
































