#motocykle Hej, chce wymienić swój wysłużony kask. Zastanawiam się nad 4 opcjami. Natomiast chętnie zasięgne waszej opinii, jestem też otwarty na propozycje. Budżet w okolicach 1500zł Pozdrawiam
@xede: @tagan koledzy spokojnie :) to jest w planie. Natomiast oprócz przymiarki chcialbym wiedziec, ze nagle w trakcie jazdy coś sie nie otwiera samo, nie luzuje, nie jest przesadnie głośne. Tu nie ma co być zgryźliwym z argumentem "idź przymierz". Wstepna weryfikacja jest zawsze wzrokowa, prawda? ( ͡º͜ʖ͡º)
@Zielony34: dzieki, to popatrze jeszcze w poszukiwaniu innych modeli. O nowej certyfikacji tylko słyszałem, chodzi o ECE 22.06? Co do pinlocka, obecnie nie mam daje rade :D natomiast też praktycznie nie jezdze w deszczu. Co do blendy to 100% Dzieki :)
@Vader-Poland: :D czytaj. Doskonale wiem, że trzeba przymierzyć. Natomiast chciałbym znać opinie ludzi, którzy posiadaja/posiadali dany kask. No i były jakies pierdoły, które uprzykrzały użytkowniae. Tylko tyle :D
Polecicie jakieś kursy, po których zwiększa się szansa na znalezienie pracy? Myślałem nad uprawnieniami na wózek widłowy, albo prawko C+E, ale to wiadomo, że trzeba by się nauczyć szczać do termosu. #praca #krakow
@tomasz-aleksander-barania: potwierdzam ( ͡°͜ʖ͡°) brat zaczynał jako pomocnik hydraulika (nasz tata to hydraulik), a teraz godnie zarabia. Nawet jeśli nie będzie @TomaszKoktajl interesować skrecanie instalacji to może iść w serwisy kotłów. Z tego również są bardzo dobre pieniadze
Dzień dobry! Jakieś aktualne polecenia jeżeli chodzi o bary? Szukam miejsca, gdzie napiję się kulturalnie w----y, ale nie pogardzę też czymś bardziej hałaśliwym ( ͡°͜ʖ͡°) Ewentualnie jakieś przyjemne miejsca, gdzie poznam ludzi w wieku 25-35 lat? ( ͡°͜ʖ͡°) #krakow
@mala_ala: takie w sumie ciekawy koncept to William Rabbit & Co - speakeasy bar, masz różne drinki, w----y też się napijesz. Vibe troche jak Alicja w krainie czarów, natomiast sporo sobie liczą. Głośno to klasycznie Alchemia speluna, wszystko się lepi. Z ziomkami po pracy przeważne stały punkt Zakąski u Ani i Alchemia bo ceny znośne :D Podoba mi się też Nowy Kraftowy tam głównie p--o, ale inne alkohole tez znajdziesz
Jak to wygląda w waszych miastach w PL, Europie? Też macie tylu po^&%#&^nych tuningowców drących rurę pomiędzy blokami? Przejedzie kawałek, zatrzyma się i pałuje, kawałek dalej to samo i wraca no i tak przez kilka godzin praktycznie codziennie. Czy to w PL a konkretnie w Krakowie takie zje^%ne mózgi ludzie mają? Czy na zachodzie istnieje coś takiego jak prawo i jego egzekwowanie?
@niedasieukryc: obecnie mieszkam w małym miasteczku około 9k mieszkanców. Gamonie, gnojki co chwile jeżdżą na przelocie. Nie ważne czy to g---o 1.9 tdi 90KM czy dorobił sie przez 4 lata na saksach i kupił r-------e BMW serii 3, albo od starego wziął coś nowszego. Nadupcaja ile wlezie. Władze miasta zaczęły montować progi zwalniające na prostych odcinkach pobocznych dróg by te zwierzeta nie mogly gazować do odciny. Natomiast problem można łatwo
Dobre pytanie. Pojawiają się już jacyś chetni, żeby objąc stanowisko po miszalskim? Wiem, że berkovitz ma chrapke, ale takiego dzbana raczej nikt nie bedzie wybierał
Byłem dzisiaj na sptokaniu z deweloperem w sprawie mieskania które mnie zainteresowało. Jest na parterze i ma ogród od strony ulicy. Ogród jest obecnie otoczony dwoma kiepskimi płotami. Połowa ogrodu ma wysokie ogrodzenie, które ma około 1.7m wysokości. Ale to zwykły drut więc kazdy bedzie mógł sie gapić mi w okno. Druga połowa ogrodu ma płot które ma zaledwie około 50 cm wysokości.
@Yuri_Yslin: chciałem postawić pare dockerów z różnymi pierdołami. Troche dla zabawy dla samego siebie. Plexa wraz z Radarem i Sonarem, Bazarem i Prowlar. Kolejne to Immich, Pi Hole, Paperless. Myslałem o jakims RRSie z informacjami. Może sprować coś z LLM postawić. No i co jakiś czas dodatkowo na wolnych zasobach serwer do 'majnkrafta'
Na Bieńczyckiej, jak często w poniedziałki, sobie stoją i suszą. Chłop za mną nie mógł wytrzymać, że jadę 53-55 na 50, dał po gazie i od razu go ściągnęli. Ktoś sobie kijowo poniedziałek zaczął. Także jak ktoś jedzie od Kocmierzowskiej to na wysokości basenu stoją( ͡°͜ʖ͡°) #krakow
@daniel-c: Jesteś pewien? Pierwsza tura wyborów miała frekwencję ponad 51%, a druga ponad 45%. Obecnie ludzie są mocno rozdrażnieni, a głównym argumentem jest organizacja referendum. Mnóstwo przeciwników na pewno pójdzie na wybory, myślę, że spora liczba osób, która wcześniej zagłosowała na Miszalskiego, zmieni swój wybór. Do tego osoby, które wcześniej nie poszły „bo ich głos się nie liczy”, teraz też mogą zagłosować.
#haier #agd #pralka #suszarka Hej zastanawiam sie nad zakupem pralki i suszarki z serii Haier I-Pro 7. Czy ktoś z was mirasy posiada sprzęt tej firmy? Polecacie czy odradzacie?
Polecacie jakiś parking blisko kuźnic? Ewentualnie ile kosztuja obecnie busiki z dworca do kuźnic? Kiedyś parkowałem za darmo przy jednej uliczce niedaleko dworca, może tam zostawiłbym samochód i po prostu dojechał busikiem do kuźnic
@Robertuss: @quescik1 @KHOT Do tej pory parkowałem na ulicy Do Samków. Przyjechałem na miejsce, a tu ziobro zaskoczenia bo wprowadzili strefę płatnego parkowania ( ͡°͜ʖ͡°) Na szczęście przy dworcu kolejowym jest Park & Ride, z którego skorzystałem – 12 zł za 24 h. Dodatkowo zamiast dawnych cwaniaków-busiarzy jeżdżą teraz normalne autobusy MPK za 6 zł (bilet normalny, biletomat w środku autobusu). Świetnie
Hej, chce wymienić swój wysłużony kask. Zastanawiam się nad 4 opcjami. Natomiast chętnie zasięgne waszej opinii, jestem też otwarty na propozycje. Budżet w okolicach 1500zł
Pozdrawiam
Który kask byś wybrał