Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1082
Policja już wcześniej miała sygnały, a mimo to nie zrobiła nic! Zielona góra

Sprawa właściciela strzelnicy i byłego policjanta, którego psy zagryzły 46 latka w lasach pod Zieloną góra nadal nie milknie. Na światło dzienne każdego dnia wychodzą nowe fakty.
z- 37
- #
- #
- #
- #
- #
- 3

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Casuel np. typ który specjalnie prowokował ludzi puszczonym psem na wykopie.
@jazmojegopokoju: puscil psa na wykopie? Co Ty gadasz :D
- 149
źródło: temp_file8243864559254489152
Pobierz- 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Makavlani: od razu powinni jej pod ryj mopa podsunąć i niech wymyje całą powierzchnię sklepu dla dezynfekcji. By się nauczyła szacunku po 8 godzinach mopowania
@Makavlani: nie mam pojęcia dlaczego ludzie biorą psa na zakupy, ja swojego normalnie w domu zostawiam, u mnie w biurze jak klienta upomniałem to jeszcze dostałem zjebę xD
#psiarze #przemysleniazdupy
co prawda nigdy nie kupowałem fajerwerków ale w tym roku chyba zrobię wyjątek
co prawda nigdy nie kupowałem fajerwerków ale w tym roku chyba zrobię wyjątek
- 5
@adrianna-kiyoki: lecisz na czarno psiarzu
@Dwudziestydrugi: lepiej nie rób wyjątku - nigdy nie używałeś, nie umiesz się z tym obchodzić i pewnie planujesz pić, a mi średnio się uśmiecha składanie się w podatkach na kolejnego dzbana, któremu trzeba przyszyć palce :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Miałem na osiedlu patusa co chodzil z pseudo pitbullem bez smyczy. spotykalem go kilka razy. prosiłem ładnie, tłumaczyłem. Na końcu zadziałała mieszanka agresji i policji. Już go nie widuję.
@utasutasutas: wydłubał ci oczy?
@utasutasutas: weź kilka głębokich wdechów do wylewu dostaniesz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@fukinloner: To są zdjęcia przed czy po zbliżeniu? :P
#psiarze Mam przegrywa i uważam, że powinno się jechać z przegrywami. Notoryczne puszczanie przegrywów luzem w miejscach publicznych, nie sprzątanie po nich, agresja względem innych ludzi. Na przestrzeni roku miałam dosłownie z 10 sytuacji, w których agresywny, luzem puszczony przegryw, podbiegł do mojego (zawsze na smyczy) i był dym. Kilkukrotnie właściciel takiego przegrywa leciał do mnie z łapami. Nie zliczę ile razy upominałam kogoś, kto nie posprzątał po swoim przegrywie.
@adrianna-kiyoki: zaraz ktos z kijem w dupie zrobi screena i będzie cię nim prześladował tygodniami xD
@adrianna-kiyoki: ludziom się skończy tolerancja dla puszczanych luzem przegrywów to się zacznie rozrzucanie zatrutych draży korsarzy to wrócą do piwnicy gdzie ich miejsce ヽ( ͠°෴ °)ノ
- 359
źródło: temp_file6012795453058491676
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 288
@kwiat_pustyni626: przykre że dla niektórych zwierze znaczy więcej niż drugi człowiek
- 18
- 274
Empatia psiarza:
Pies w restauracji przeszkadza: alergikowi, ludziom bojącym się psów, dziecku niedawno ugryzionemu przez psa
Psiarz: Haha przegryw boi się psów, psy mu przeszkadzają.
#psiarze #takaprawda
Pies w restauracji przeszkadza: alergikowi, ludziom bojącym się psów, dziecku niedawno ugryzionemu przez psa
Psiarz: Haha przegryw boi się psów, psy mu przeszkadzają.
#psiarze #takaprawda
@EditorTM: Są tacy co twierdzą że ich psieci są czystsze niż dziecko (XD)
@Tagliacozzo: Psiarze to zazwyczaj słabo wykształcona patologia jak Karyna ze zdjęcia. Ludzie na poziomie nie w-------ą sie z psem do knajpy bo rozumieją pewne sprawy i trzymają poziom kultury ludzkiej i życia w społeczeństwie
źródło: pies
Pobierz- 472
Mam psa i uważam, że powinno się jechać z psiarzami. Notoryczne puszczanie psów luzem w miejscach publicznych, nie sprzątanie po nich, agresja względem innych ludzi. Na przestrzeni roku miałem dosłownie z 10 sytuacji, w których agresywny, luzem puszczony pies, podbiegł do mojego (zawsze na smyczy) i był dym. Kilkukrotnie właściciel takiego psa leciał do mnie z łapami.
Nie zliczę ile razy upominałem kogoś, kto nie posprzątał po swoim psie. W parku narodowym
Nie zliczę ile razy upominałem kogoś, kto nie posprzątał po swoim psie. W parku narodowym
@genyara: podchodzę do tematu z tej samej perspektywy - użeranie się z nieodpowiedzialnymi psiarzami w społeczeństwie niskiego zaufania to jest walka z wiatrakami - zaorać to mandatami i zaostrzeniem prawa. Kiedyś mnie bawiło pytanie psiarzy czy potrzebują, żebym pożyczył im woreczek bo chyba zapomnieli, teraz szkoda mi nerwów.
- 93
@Casuel: dojechać każdego, kto nie umie się opiekować psem i utrudnia życie w społeczeństwie. Proste. Moja wolność kończy się tam, gdzie ograniczam swoimi działaniami wolność innych ludzi. Jeśli mój pies drze mordę w bloku, to jestem za tym, żeby mieć zgodę wspólnoty na posiadanie psa. Jeśli mogę zostać ugryziony w parku to dojechać tego, kto puścił psa luzem. Potrzebujesz więcej przykładów, żeby zrozumieć mój tok rozumowania? Opieka nad zwierzęciem to






















A gdyby tak chłostać tę śmierdzącą patologię? Psiarzy znaczy?
@Gieremek jest za :)
źródło: temp_file7610297523195159456
PobierzAkurat w tej kwestii mogę się zgodzić z Gieremek. Śmierdzącą patologię chłostać xd nieważne czy to Gieremek smrodzi swoim kundlem czy sąsiad fajkiem.
W ogóle to Gieremek wczoraj mówił, że takie szczucie na grupę społeczną to jest w interesie Putina. A sam dość ostro obrażał palaczy (imo słusznie xd) w najbardziej prymitywny sposób;)))
Co za hipokryta.
Kop dalej, może jakiś kupon na Uber Eats znajdziesz XDD