#psiarze Psiarze w obronie już obrażają, że jedynie czepiają się incele przegrywy z wykopu tymczasem mainstreamowe wiadomości przedwczoraj i wczoraj o psach, dziś nawet Janek śpiewak słusznie zauważył, że pies to proteza relacji międzyludzkich.
loczyn - #psiarze Psiarze w obronie już obrażają, że jedynie czepiają się incele prze...

źródło: 1034

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wam to się już zupełnie odkleiło xD Jakiś frustrat na jednodniowym troll koncie otwarcie popiera rozrzucanie trucizny w miejscach publicznych, a 200 osób mu przyklaskuje.


@OrcSpearmiarz: Cały ten antypsiarski movement to jakas akcja musi byc xD nówki konta zielonek, nasraja po 600 wpisow w pare dni a wykopowa elyta to plusuje.
Python - >Wam to się już zupełnie odkleiło xD Jakiś frustrat na jednodniowym troll ko...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: poczekamy, az zdechna ze starosci. Sterylizacja wszystkich psow, poza tymi przeznaczonymi do krycia w legalnych hodowlach.

Masowa akcja sterylizacji i za kilka lat mamy porzadek. Zero kundli w typie rasy. PiESEL do tego i obowiazkowe szkolenia dla wszystkich kupujacych psa. Skonczyloby sie wycie w bloku
  • Odpowiedz
Uwaga! Wychodzimy rozprostować łapy. Osoby z kruchą psychiką proszone o pozostanie w domach.

Plan na dziś poza wąchaniem psich zadów:
- dalsze ćwiczenie skoków w zakresie wysokości i odległości.
- zaganianie w lewo / prawo. Opornie ale próbujemy
- znaleść najlepszy patyk w parku
krzych0 - Uwaga! Wychodzimy rozprostować łapy. Osoby z kruchą psychiką proszone o poz...

źródło: image_picker_DF7ADABF-E267-48E9-A563-4E822A41D7D6-95380-00001AD6971A2DCB

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LĘK SEPARACYJNY xD karta "wyjdź z więzienia" 2025.

Kupiłeś popierloonenego psa, który nie nadaje się do życia w bloku, ale jednocześnie jesteś socjopatą, który ma w dupie każdego dookoła? Użyj karty LĘK SEPARACYJNY i jesteś rozgrzeszony ;)

#psiarze #pies
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 178
@Casuel: no i co się nie zgadza z tym co napisałem? Psiarze (tfu) zamiast się psem zająć rzucają LĘKIEM SEPARACYJNYM. Czyli jest tak jak mówimy - psiarze to prostaki, które nie potrafią zająć się nawet swoim psem, ale wiedzą że może biegać bez smyczy i kagańca oraz szczekać 8h dziennie na cały blok
  • Odpowiedz
Ogólnie to tak.
Śmieszne jest to, że w każdym raporcie dotyczących pogryzień w 2024r. Widnieje ta sama osoba. Pani Izabela.
Czy to 27k, ponad 35k albo 33.5k.
Pewnie by się znalazło więcej farmazonów tej osoby, ktora się powołuje na stację sanitarno-epidemiologiczna.

Mam nadzieję, że kiedyś wykaże ten raport( ͡° ͜
czahrolek98 - Ogólnie to tak.
Śmieszne jest to, że w każdym raporcie dotyczących pogr...

źródło: Screenshot_20251021-004421

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czahrolek98: gadalem z nia, raport mial byc opublikowany na koniec wrzesnia. Dane byly zbierane z sanepidu za pomoca narzedzi od watchdog.
Info do mediow poszlo miesiace temu, a publikacji brak
  • Odpowiedz
@BozeKopsnijRozum: normalni ludzie są w-------i na właścicieli psów, że ich nie pilnują, że w Polsce dochodzi do prawie 100 pogryzień dziennie (nie wiadomo ile niezgłoszonych), że nie zbierają gówna, że pies drze ryja w bloku pół dnia a psiarze mówią, że przecież nic się nie dzieje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach