Idę sobie zaraz na spacerek z moim superagresywnym goldenem. Będę spacerował z nim bez smyczy i bez kagańca.
#psiarze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto jest kim w uniwersum psiarskim - glosariusz:

Psiarz - osoba szczodrze dzieląca się z otoczeniem urokami swojego czworonożnego przyjaciela: szczekaniem o 3 rano w bloku, odchodami na chodniku i przyjacielskim ugryzieniem.
Psiegryw - ewolucyjna forma Psiarza; heroiczny obrońca całej kasty psiarskiej na Mirko. Inaczej: psiarz-ekstremista, zawsze gotowy do świętej wojny w obronie futrzaków.
Ruskie trolle - Mirki o dziwnie niepatriotycznych poglądach, którzy najwyraźniej nie doceniają spotkań z pitbullami bez kagańca na polskich ulicach i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sąsiad z pierwszego piętra ma psa, sąsiad z drugiego piętra ma psa, sąsiad naprzeciwko mnie ma psa. Ja mam kota, który nawet czasem wychodzi na klatkę od prawie 10 lat.

Sąsiedzi w kamienicy naprzeciwko - też niektórzy mają psy.

Jak sąsiad z naprzeciw wychodzi rano do pracy, to pies powyje nie dłużej niż 2-3 minuty i idzie spać. Przeważnie zresztą nie słyszę, bo pracuje od 10:00 i śpię, a wycie psów
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velociraptor_w_kubku: witamy w krainie baitów, gdzie każda historia jest podkoloryzowana by złapać kilka plusów xD
Problem z wykopową narracja zaczyna się w momencie wyjścia z piwnicy na zewnątrz, gdzie wcale amstaff nie czyha za każdym rogiem.
  • Odpowiedz
@Gieremek:
No ale przecież ludzie na tej wsi jakoś muszą żyć? Chodzić do sklepu, do pracy, niektórzy do kościoła, dzieci do szkoły.
I co cała wieś chodzi podziemnymi tunelami, żeby ich nie pogryzły biegające luzem psy?

Jak pies może obudzić całą klatkę o 2 nocy? Przecież też musi kiedyś spać, żeby miał siłę szczekać, a poza tym nawet jeśli jest jebnięty i szczeka za każdym razem, kiedy przechodzi po schodach
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Tym bardziej powinniscie opowiedziec sie po wlasciwej stronie, bo broniac wszystkich wlascicieli psow w nieudolny sposob, robicie sobie krecia robote
  • Odpowiedz
Dziś słyszałem w żabce jak jedna żabkara drugiej mówiła że będą wprowadzać zakaz wchodzenia z psami bo w sąsiedniej żabce amstaff zaczął jeść jednemu klientowi zakupy xD oczywiście właściciel pieska miał tylko beke. Coś mam wrażenie że nastroje w kraju robią się już mocno antypsiarskie

#psiarze
K.....y - Dziś słyszałem w żabce jak jedna żabkara drugiej mówiła że będą wprowadzać ...

źródło: temp_file3521634754341488828

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Naprawdę ważny temat, którego uregulowanie przyniosłoby korzyści WSZYSTKIM, został sprowadzony do pato-wojenki, merytoryka się skończyła.

Mirko najpierw zas*ane pierwszym* z #antypsiarze wykopu, ale że równowaga w przyrodzie być musi, to teraz jest też przeciwwaga w postaci drugiego* z #psiarze - i zawalone wpisami w drugą stronę.

Nie pozdrawiam.

*najlepsze
xfin - Naprawdę ważny temat, którego uregulowanie przyniosłoby korzyści WSZYSTKIM, zo...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xfin: Masz absolutną rację. Szkoda jedynie, że twoja racja nie zmieni nic.
Wykop to kompletne szambo i nie jest już miejscem na jakąkolwiek merytorykę.

Były pojedyncze posty z sensownym propozycjami zmian, i sam się w nich udzielałem. Oczywiście posty te utonęły w hektolitrach wykopowego gówna.
  • Odpowiedz
#psiarze
Dołożę swoją historię i opinię o psach i psiarzach. Jestem psiarzem i kociarzem. Obecnie mam mastifa tybetańskiego i jest to kochany pies. Mogę na posesję wprowadzić każdego i po obwąchaniu traci zainteresowanie. Czasem przyjdzie kilkanaście osób na ognisko i bez lęku mogą się bawić poruszać po całym ogrodzie, ale w sumie to ja nie o tym.
Miałem akitę amerykańską i z tym psem odbierałem syna z zerówki. Po wyjściu
KurierInpost - #psiarze 
Dołożę swoją historię i opinię o psach i psiarzach. Jestem p...

źródło: Misiek

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KurierInpost dowod anegdotyczny.
Tez moge Cie takim poczestowac.
Znajomi mili rotweilera, przyjaciela rodziny. Totalny przytulak, lubil mizianie itd.
Pewnego razu kumpela probowala go usunac z fotela, skonczylo sie na szczescie tylko szyciem wargi i uspieniem kundla.
Kazdemu zwierzeciu moze odwalic w niespodziewanym momencie, bo to zwierze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ByczekRozplodowy: Mi się przypomniało, widziałam kiedyś taką babeczkę (niska, drobna) z chyba 6-7letnią córką i do kompletu miały ogromnego (był większy niż mój dość spory pimpek) samca cane corso. I sobie tak spacerowali w trójkę po parku pełnym ludzi.
Ja (mimo że uwielbiam psy), to nigdy nie zrozumiem szału na rasy typu amstaff, rotek czy inne bullowate i takich psów się po prostu boję.
  • Odpowiedz