#przegryw Już pod koniec tego lata zacząłem sobie uświadamiać wiele rzeczy, jak bardzo przegrałem, jak wiele rzeczy nie miało nigdy sensu. Dużo jeździłem, przyglądałem się ludziom, jak chodzą w parach, ze znajomymi, jak większość ma normalne życia, mają kogoś. Patrzyłem z zazdrością, bólem. Jeździłem wczesnymi letnimi wieczorami po mieście, po wojewódzkich, nadmorskimi drogami. Patrzyłem tak na to wszystko, i myślałem, czemu tak jest, czemu innym się udało, a mi nie.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Empirycznyracjonalista
- 1
#przegryw
tęsknię strasznie za czasami kiedy mogłem odpalić se jakaś gierkę, serial na netflixie i było w pytę. Teraz juz nic nie daje radości, wszystko jest puste i bez znaczenia. Nie ma juz nawet marzeń, nawet tych najbardziej nierealnych, nie ma nic. Niech przyjdzie po mnie wieczna ciemność...
tęsknię strasznie za czasami kiedy mogłem odpalić se jakaś gierkę, serial na netflixie i było w pytę. Teraz juz nic nie daje radości, wszystko jest puste i bez znaczenia. Nie ma juz nawet marzeń, nawet tych najbardziej nierealnych, nie ma nic. Niech przyjdzie po mnie wieczna ciemność...
#przegryw jaki cope zapodajecie sb ostatnio ?
@ff99plpowrot: a-----l
- 2
#przegryw zawsze mi przykro, jak moje drugie konto mi nie odpisuje powyżej 15minut. Czuję się wtedy jak przegryw, nawet sama sobie nie chce odpisywać, tak to właśnie jest z loterią życiową
- 1
@KonserwatywnyMocny: to jest moje konto drugie, z tego sobie nie odpisywałam kilka minut, i odpaliłam tamto z desperacji
- 1
@whos_your_daddy_snakegirl: tak to jest dokładnie
mareczek to jest gość, teraz postuje z konta kamil kurczok i fajnie się jego posty czyta taki luzacki kurczak normalnie jak postać z kreskówkii krowa i kurczak fajne to
#przegryw
#przegryw
@dajcie_zyc: przeciez z kurczoka lilianka nawala
Zagłosuję na partię, która wprowadzi program Szara Myszka dla Anonka.
#przegryw
#przegryw
@Van-der-Ledre: pożegnajmy dzień minuta ciszy
jedyne otwarte miejsce z pizza ta Dominos i pizza xxl z sosem 55 zł z dostawą ehh #przegryw
@nieudacznikzyciowy pizza z dominos to kwintesencja chłopskiego wieczoru
- 20
#przegryw uczę się o jakiejś termicznie stymulowanej depolaryzacji polimerów a oskarkom julki fizycznie stymulują przyrodzenia
Natura
Natura
#przegryw
od nowego roku zmieniam życie o 721 stopni przysięgam
od nowego roku zmieniam życie o 721 stopni przysięgam
@przybysz_miedzygwiezdny: Ehh. Chodziły plotki, że usunąłeś konto, bo ci się poprawiło. W moim umyśle uroiła się myśl, że może akurat pojawiła się jakaś pannica i to właśnie ona.
- 1
@Szary_Anon: byłoby fajnie, odszedłem gdyż nie wytrzymywałem scatowników i innych dziwnych panujących wtedy trendów typu postowanie fembojów, przerwa ma tam jakies swoje plusy, ale szczerze tak jakby jest tylko coraz gorzej wraz z upływem czasu
#przegryw Za 20 lat będę miał 50 lat niebywale. Czas przyspiesza z roku na rok a ja nawet pomysłu nie mam na swoje życie i polepszenie losu. Rodzice idą na emeryturę to jest punkt przełomowy koniec pewnego etapu w życiu ich a także mnie. Oni często mówią że czują się 15 lat mlodsi i szybko im życie zleciało. Ehh niedawno chłop 18 lat kończył 2014 rok jak to dawno. Nie
@MidnightCowboy: mineło to nie wiem kiedy sam chciałbym mieć te 18 lat szanse na lepsze życie
@MidnightCowboy: a ja - jak doczłapię do tego czasu - będę na 35 lvlu
#przegryw chuop poszedł na spierdotrip
źródło: 1000041503
Pobierz@Piekielnik123: wyglądam podobnie do niego
@Piekielnik123: kocham go mimo że się kolegował z tym cwelem bagio
#przegryw od walenia konia bolą mnie nadgarstki
- 8
pewnie już każdy wpis o swoich odczuciach, przemyśleniach względem życia napisałem kilkukrotnie przy użyciu różnych słów na poprzednich kontach. jedynie jak idę z wpisami w tematykę historii, mitologii, ideologii, polityki to jest coś oryginalnego. odrealnione to mimo wszystko przy tym jak żyje i kim jestem i autentyczniej by było jakbym o tym gównianym życiu pisał
#przegryw
#przegryw
- 1
@Fishwater: https://nto.pl/kibice-chemika-zegnaja-17-letniego-pilkarza-wzruszajace-wspomnienia-i-hold-dla-krzysztofa-chemiku-z-krwi-i-kosci-obiecujemy/ar/c1p2-28201989
Tragiczna informacja o śmierci zawodnika pojawiła się w oficjalnym komunikacie klubu, który poprosił o uszanowanie prywatności rodziny i nie ujawnianie szczegółów dotyczących okoliczności zdarzenia.
@codeq: @redorbiter Szkoda, ciekawe czemu. Stawiam na dziewczyne i jakies problemy ,,zwiazkowe,,
#przegryw w sumie ta niedziela była całkiem dobra, ale nie wiem dlaczego, czasem jest lepiej mam wrazenie ze to losowe, albo przez to ze 2 dni na tagu nie siedzialem zbytnio xD
#przegryw Z kim wolabys zeby twoja córka sie umawiała?
Z kim wolabys zeby twoja córka sie umawiała?
- chad 10/10 ze schizofrenia 6.9% (2)
- chad 8/10 budowlaniec 37.9% (11)
- 4/10 zakolak, wyksztalcony, przesiebiorca 55.2% (16)
- 2
#przegryw @KonserwatywnyMocny to moje konto, wymyśliłam sobie chłopaka, bo za bardzo mi się nudziło w życiu, i stworzyłam mu konto na wykopie
- 1
@KonserwatywnyMocny: nie, przegrywa już zmyśliłam, to teraz jakiegoś chada z siłowni 190cm wytworze
- 1
@KonserwatywnyMocny: ten się nie nada, nie ma zakoli





















Komentarz usunięty przez autora