#przegryw Już pod koniec tego lata zacząłem sobie uświadamiać wiele rzeczy, jak bardzo przegrałem, jak wiele rzeczy nie miało nigdy sensu. Dużo jeździłem, przyglądałem się ludziom, jak chodzą w parach, ze znajomymi, jak większość ma normalne życia, mają kogoś. Patrzyłem z zazdrością, bólem. Jeździłem wczesnymi letnimi wieczorami po mieście, po wojewódzkich, nadmorskimi drogami. Patrzyłem tak na to wszystko, i myślałem, czemu tak jest, czemu innym się udało, a mi nie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw

tęsknię strasznie za czasami kiedy mogłem odpalić se jakaś gierkę, serial na netflixie i było w pytę. Teraz juz nic nie daje radości, wszystko jest puste i bez znaczenia. Nie ma juz nawet marzeń, nawet tych najbardziej nierealnych, nie ma nic. Niech przyjdzie po mnie wieczna ciemność...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw zawsze mi przykro, jak moje drugie konto mi nie odpisuje powyżej 15minut. Czuję się wtedy jak przegryw, nawet sama sobie nie chce odpisywać, tak to właśnie jest z loterią życiową
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mareczek to jest gość, teraz postuje z konta kamil kurczok i fajnie się jego posty czyta taki luzacki kurczak normalnie jak postać z kreskówkii krowa i kurczak fajne to

#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw uczę się o jakiejś termicznie stymulowanej depolaryzacji polimerów a oskarkom julki fizycznie stymulują przyrodzenia
Natura
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Za 20 lat będę miał 50 lat niebywale. Czas przyspiesza z roku na rok a ja nawet pomysłu nie mam na swoje życie i polepszenie losu. Rodzice idą na emeryturę to jest punkt przełomowy koniec pewnego etapu w życiu ich a także mnie. Oni często mówią że czują się 15 lat mlodsi i szybko im życie zleciało. Ehh niedawno chłop 18 lat kończył 2014 rok jak to dawno. Nie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pewnie już każdy wpis o swoich odczuciach, przemyśleniach względem życia napisałem kilkukrotnie przy użyciu różnych słów na poprzednich kontach. jedynie jak idę z wpisami w tematykę historii, mitologii, ideologii, polityki to jest coś oryginalnego. odrealnione to mimo wszystko przy tym jak żyje i kim jestem i autentyczniej by było jakbym o tym gównianym życiu pisał
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@JanNaj358: bo zbyt odrealniony jestem i do współczesnych czasów to nic się nie przyrówna. żaden pogląd polityczny mi nie odpowiada. mogę snuć tylko jakieś wyobrażenia na temat dawnej przeszłości
  • Odpowiedz
#przegryw w sumie ta niedziela była całkiem dobra, ale nie wiem dlaczego, czasem jest lepiej mam wrazenie ze to losowe, albo przez to ze 2 dni na tagu nie siedzialem zbytnio xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Z kim wolabys zeby twoja córka sie umawiała?

Z kim wolabys zeby twoja córka sie umawiała?

  • chad 10/10 ze schizofrenia 6.9% (2)
  • chad 8/10 budowlaniec 37.9% (11)
  • 4/10 zakolak, wyksztalcony, przesiebiorca 55.2% (16)

Oddanych głosów: 29

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach