Mirki, mam problem z iPodem. Brat miał ustawiony kod blokady i ktoś z rodziny próbował mu go wpisać (dla żartów)... Teraz na ekranie iPod'a jest napisane "iPod jest zablokowany, spróbuj za 23 186 784 min". #ipod #iphone #apple #problem #pytanie
wpisy
Najnowsze
Archiwum
vorm
- 2

ostr
- 2
@vorm: było kraść?

Sepang
- 4
@vorm: musi kupić nowego
Mam dziwny problem z YT przy przewijaniu pasek stanu wyprzedza kropkę. Im dalej przewijam do przodu tym różnica jest coraz większa. Też tak macie?
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/x3/45/n1/adgt7i.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rl/pf/rx/bx4yhp.jpg
#informatyka #problem #youtube #youtubecenter
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/x3/45/n1/adgt7i.jpg
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/rl/pf/rx/bx4yhp.jpg
#informatyka #problem #youtube #youtubecenter
- 3
@kurvvawszystkozajete: Film odtwarzany jest tam, gdzie kończy się czerwony pasek.
- 3
@kurvvawszystkozajete: też mi się to dzisiaj pojawiło wtf
- 1
Mireczki! Pytanie do #prawnikow ! Postaram się wypunktować i krótko napisać o co mi chodzi :)
Znalazłem na allegro wzmacniacz. Skontaktowałem się ze sprzedającym, czy coś spuści - mailowo. Zaoferował paczke poza allegro, mniejsza prowizja i o tyle spuścił, zgodziłem się, w końcu firma i same pozytywy. Paczka odebrana ok 25-26 stycznia. Mój pierwszy taki sprzęt, coś strzelało w głośnikach przy godzinie 12 na głośności, napisałem do sprzedającego, długo brak kontaktu,
Znalazłem na allegro wzmacniacz. Skontaktowałem się ze sprzedającym, czy coś spuści - mailowo. Zaoferował paczke poza allegro, mniejsza prowizja i o tyle spuścił, zgodziłem się, w końcu firma i same pozytywy. Paczka odebrana ok 25-26 stycznia. Mój pierwszy taki sprzęt, coś strzelało w głośnikach przy godzinie 12 na głośności, napisałem do sprzedającego, długo brak kontaktu,
- 3
@lmh_: poczytaj o niezgodności towaru z umową. Nie musisz mieć żadnej gwarancji.
A dowodem zakupu zamiast paragonu może być wydruk maila.
A dowodem zakupu zamiast paragonu może być wydruk maila.
- 1
@lmh_: jeśli wymiana na nowy jest niemożliwa, to musisz najpierw zażądać naprawy (a dopiero później możesz odstąpić od umowy [dokonać zwrotu]). Jest też możliwe uznanie, że naprawa wymaga nadmiernych kosztów (np. wymiana cewki czy czegoś to połowa wartości głośnika, a do tego trzeba towar wysłać w dwie strony) – więc możesz zasugerować, że od razu chcesz zwrócić towar.
Ty żadnych kosztów przesyłki nie poniesiesz (ani przy naprawie, ani przy zwrocie –
Ty żadnych kosztów przesyłki nie poniesiesz (ani przy naprawie, ani przy zwrocie –
- 4
Cześć! Mam za zadanie znaleźć takie liczby A,B,C typu double dla których nie zachodzi prawo łączności (A+B)+C = A+(B+C). Wiem że dla liczb zmiennoprzecinkowych nie zawsze ono zachodzi (ograniczenia arytmetyki zmiennoprzecinkowej), jednak w programie podając nawet szalone liczby typu 25.0e+30, 0.03e-40, -1e-30 wszystko liczy idealnie :/
Piszę w C++ i jakoś za cholerę nie mogę znaleźć takich liczb żeby zaszło jakieś zaokrąglenie, etc.
Co na to poradzić?
#programowanie #problem
Piszę w C++ i jakoś za cholerę nie mogę znaleźć takich liczb żeby zaszło jakieś zaokrąglenie, etc.
Co na to poradzić?
#programowanie #problem
@KrzaQ2: Ano zobaczę jaka wesja, mogłem się pomylić
- 0
@Men_of_Mayhem: oo. dzięki stary.
@niepowtarzalny-dwa: Pudło D-Link, wnętrzności made by Asus. Ja mam kartę dźwiękową Toshiba, a w środku jest Creative.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
- 1
- 1
#problem #inzynieria #inzynierka #studbaza #pytaniedoeksperta
Witam mireczki!
CZy ma ktoś doiadczenie w programowaniu sterowników PLC/mikrokontrolerów? Stdudiuje sobie Elektrotechnike na AGH (dopiero zaczynam 2 semestr) i zastanawiam sie nad podjęciem tematu. Ma powstać jakieś koło naukowe dotyczace mikrokontrolerów. Wie ktoś czy takie umiejestności są teraz porządane na rynku pracy? Ewentualnie czy lepiej ogarniać PLC czy mikro? Byłbym wdzięczny za rzeczową odpowiedź :)
Witam mireczki!
CZy ma ktoś doiadczenie w programowaniu sterowników PLC/mikrokontrolerów? Stdudiuje sobie Elektrotechnike na AGH (dopiero zaczynam 2 semestr) i zastanawiam sie nad podjęciem tematu. Ma powstać jakieś koło naukowe dotyczace mikrokontrolerów. Wie ktoś czy takie umiejestności są teraz porządane na rynku pracy? Ewentualnie czy lepiej ogarniać PLC czy mikro? Byłbym wdzięczny za rzeczową odpowiedź :)
@Elrok: taktyk
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Zna ktoś dobre go i taniego producenta ręczników? Potrzebuję standardowe ręczniki 50x100 oraz kogoś kto podejmie się wykonania ręcznika okrągłego o średnicy 160cm. Ilości hurtowe!
PS: firma Advertex z Wrocławia nie odbiera telefonów ani maili od 2 tygodni więc linków do nich mi nie podawajcie :)
#niewiemjaktootagowac #handel #producent #kupujzwykopem #mirkipomocy #problem
PS: firma Advertex z Wrocławia nie odbiera telefonów ani maili od 2 tygodni więc linków do nich mi nie podawajcie :)
#niewiemjaktootagowac #handel #producent #kupujzwykopem #mirkipomocy #problem
@webster90: Translate mial byc do chinszczyzny :) A jak masz jeszcze wieksze ilosci i pracujesz tez w j. chinskim (mandarynskim) to alibaba.com
- 0
@Preclowski: aż tak dobrze to jeszcze nie mam, żeby po chińsku rozmawiać :P a ilości ok 500szt każdego.
- 2
- 1
@zordziu: Nigdy mnie nie zawiodło, jedyne na co musisz się przygotować to że jak yt zmienia wygląd a ty używasz pstryczka do zmiany kolorów to będą gdzieniegdzie białe plamy, no ale to dzień dwa i naprawiają.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mug3n: to po co Ci dodatkowy soft do tego? Odinstaluj to i niech widnows sobie ogarnia baterię, też masz kilka opcji. Zobaczy, czy wtedy też tak robi,
- 0
@piotreek88: dostałem to z systemem :/ w sumie racja, spróbuję to jakoś w-----ć. temp. przy patrzeniu się na kompa skoczyła do 75 na każdym rdzeniu. Musiałem dmuchać.
Czytając wpis o PIT to i ja mam pytanie. Dostałem niedawno PIT z pracy w której pracowałem na umowę zlecenie i jeszcze wtedy byłem jeszcze studentem. Moje pytanie jest następujące, co mam z tym fantem zrobić? Muszę to wypełniać do US? #pytanie #pytaniedoeksperta #pit #problem
@Dziki_Bigos: musisz
- 0
- 1
#problem z napisami
do house of card
mam bez polskich znaków
problem jest taki, że mam ang windows, gdy otworzę przez notatnik to są krzaki, gdy przez word to pokazuje dobrze
do house of card
mam bez polskich znaków
problem jest taki, że mam ang windows, gdy otworzę przez notatnik to są krzaki, gdy przez word to pokazuje dobrze
- 1
Miał ktoś taki problem, że przy głośnych dźwiękach dźwięk się wyłączał na 1-2 sekundy? Wkurza mnie to już, nie mogę głośno posłuchać muzyki tylko na 40%... Halp.
#pc #problem #dzwiek #niewiemjaknaprawic
#pc #problem #dzwiek #niewiemjaknaprawic
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jeden problem rozwiązany, ale mam jeszcze jeden:
W Windows7 (podobno też w Windows8 - bo tak mi google podpowiedziało) wystarczyło w czerwonym polu podać ścieżkę do dowolnego folderu. Ale w Windows 8.1 to pole jest nieaktywne, a domyślnym folderem jest "Ten komputer".
Do puenty: co zrobić, żeby móc dowolnie wybrać sobie otwierany folder?
#problem #windows8
W Windows7 (podobno też w Windows8 - bo tak mi google podpowiedziało) wystarczyło w czerwonym polu podać ścieżkę do dowolnego folderu. Ale w Windows 8.1 to pole jest nieaktywne, a domyślnym folderem jest "Ten komputer".
Do puenty: co zrobić, żeby móc dowolnie wybrać sobie otwierany folder?
#problem #windows8
źródło: comment_HKkMIycUfz8goLWVGAKh1DeSMnu8IFU4.jpg
Pobierz@refreshmaker: Jakbyś miał jakiś problem to pisz, bo właśnie to u siebie przetestowałem. Polecam też dodatek do explorera http://ejie.me , który dodaje zakładki.





























