Znacie może darmowe albo chociaż z zatoki programy pozwalające odzyskiwać utracone dane z SD? Bardzo mi zależy na tym żeby odzyskae dane były poukładane w folderach i miały taką samą nazwę. DMDE to oferuje jednak jest płatny.

#pytanie #programy #kiciochpyta #problem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sync #logowanie #problem

Piotr Wójcik: Przesyłam treść oświadczenia: „Potwierdzono, że problem nie leżał po stronie Banku ani wystawcy certyfikatu. Winna była błędna poprawka Microsoftu – była to poprawka KB931125 i została już zaktualizowana – może okazać się konieczne pobranie jej ponownie.” (…) „Jest to poprawka do systemu Windows (Update for Root Certificates for Windows)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #problem #pytanie #kartasd #android

MIRKI MAM POWAŻNY PROBLEM.

Chciałem zrobić na sdeku partycję EXT2 programem MiniTool Partition, wszystko wydawalo się ok, żadnych problemów ze zrobieniem, jednak po restarcie telefonu telefon widzi kartę jako uszkodzoną.

Oczywiście
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest faktycznie możliwe aby 2 osoby miały ten sam numer telefonu? Wciąż dzwonią, pytają o części do audi, myśle ok, ktoś miał wcześniej ten numer, a dziś koleś mi mówi, że nie lada 2 dni temu z tego numeru rozmawiał z panem Pawłem. oO

#problem #pytanie #telefon #tagujetogowno
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Mirki, jednym z moich postanowień noworocznych było znalezienie sobie hobby. O ile kupno karnetu na siłownię było dosyć proste, tak chodzenie jest dla mnie czymś regularnym. Dlatego chcę zrealizować inne, bardziej przydatne marzenie - nauka języka programowania.

Problem polega na tym, że kompletnie nie wiem od czego zacząć. Docelowo chciałem nauczyć się (chociażby częściowo) Javy, C++ i dodatkowo kilku zdolności w fotoszopie (o tym kiedy indziej) - czy są jakieś przystępne kursy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100: Fakt C różni się od innych języków, ale wynika, to z wieku tego języka i postępu techniki programowania.

Jednak zaczynając od nauki C ma szanse nauczyć i dowiedzieć się kilku fajnych ciekawych rzeczy, których w innych językach nie spotka i raczej nie zrozumie jak to działa np.W C - przydział pamięci dla char pozwala zapoznać się, jak, to działa bardziej od środka,w C++ .użyje new String i nie będzie
  • Odpowiedz
Szybka sprawa jak zaradzić z takim problemem. Wlasnei sciagnalem CALY SEZON HOUSE OF CARDS 1 i 2. I chcialem sobie obejrzec kilka odcinkow na tv. Macbook Air 2013 podlaczony kablem HDMI z przejsciowka. Mam masakrycznie znieksztalcony dzwiek. Myslalem ze to kabel ale testowalem i kazdy kabel ten sam objaw. Myslalem ze to przejsciowka ale tez nie bo jak wlaczam inne filmy/seriale to dzwiek dziala wysmienicie. Odtwarzam film za pomoca mplayerx. Dzwiek z
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem. Okazało się, że jeden rachunek płacony w jakimś biedronkowym kolporterze nie doszedł. Gdzie mam pisać co mam robić? Babka na infolinii powiedziała, że mam się spytać w tym kolpo a w kolpo, że trzeba dzwonić do nich.

#orange #problem #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Papierowa "Rzeczpospolita" napisała artykuł pt.: "W Warszawie drożej niż w Londynie czy Berlinie", w którym znalazło się kilka takich oto zdań (cytuję): "Przyciąga [tańsze zakupy online] to nie tylko Polaków. Wielu Europejczyków jest zdania, że wyjazd do USA tylko na zakupy ma sens, ponieważ różnice w cenach są znaczące i atrakcyjne także dla [i tu uwaga] bogatych Niemców czy Francuzów". Na prawo natomiast jest porównanie cen 10 luksusowych artykułów - tylko koszulka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem #pdf

Pytanko, mam pdf'a lecz co druga strona jest do góry nogami, w punkcie xero jakoś tak odwracali, ze było ok. Ktoś wie jak w Adobe Reader to ogarnąć?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez zwrot rozumie się oddanie towaru bez powodu. Natomiast z mocy prawa masz roszczenie z tytułu niezgodności towaru z umową. Jeśli coś działa nie tak to idziesz z tym i zwracasz się o naprawę lub wymianę. Jeśli sprzedający odmówi lub nie zrobi tego w rozsądnym terminie to możesz odstąpić od umowy.
  • Odpowiedz
Mirki, gdzie znajdę ustawienia adresu IP chodzi mi o drukarkę ze skanerem.

Model Brother J315W - jest taki myk że nie działa mi skanowanie przez wifi, dlatego że w adresie urządzenia jest xxx.001.xxx a w kompie jest xxx.1.xxx.

System to Windows 8.1, mam nakładkę z Win 7.

W
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, upadł mi wczoraj włączony laptop, nie wyłączył się aczkolwiek doszło chyba do uszkodzenia dysku. Nie mogę otworzyć plików z partycji systemowej z katalogu Dane aplikacji oraz Documents and setings. Laptop często się zacina, dzisiaj wyskoczył mi blue screen. Da radę odzyskać "uszkodzone" pliki? Bo to na nich mi najbardziej zależy. Zauważyłem też problem z aplikacja dwm.exe, ta od okienek. #informatyka #komputery #kiciochpyta #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#youtube #problem

Macie problemy z zalogowaniem na swój profil na YT? Próbuję wejść na kanał firmowy żeby coś wrzucić, przelogowuję się normalnie jak zawsze to mi wywala błąd 500. W innej przeglądarce na czysto idzie się zalogować, ale pyta mnie o utworzenie nowego kanału kiedy mam już kanał na tym koncie, wciśnięcie czegokolwiek wywołuje znowu błąd 500.. wtf?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach