Mam problem, gdy chcę zrobić screenshota podczas gry robi mi się screen pulpitu lub całe takie szare tło. Wie ktoś co to może być?

#pytanie #problem #windows
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pomóżcie bo mam mały problem. W moim alcatelu 6030x mam problem z kartą SD. Konkretnie to mam problem z muzyką, zdjęciami i dzwonkami. Po prostu po restarcie wszystko działa ok a nagle system "gubi" ścieżki (?) do muzyki, zdjęć, dzwonek też nie działa (odpala systemowy, domyślny) ale przez menedźer plików mogę wejść bez problemu i nawet odtworzyć jakąś piosenkę, zdjęcie też zapisze. Wie ktoś co może być problemem? Na poprzednim telefonie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@franaa: Szczególnie że ten Alcatel jest nierozbieralny ;] Idź dalej kupować LG L7 z procesorem z roku 2008, z całym szacunkiem ale nie rozumiem ludzi z takimi uprzedzeniami do marek i dalsza dyskusja nie ma sensu bo ja mam swoje racje a ty swoje ;)
  • Odpowiedz
Wczoraj kupiłem usb huba:http://skroc.pl/06c5d Wieczorem zaprosiłem kumpli i włączyłem fifę by pograć 2 na 2. I co się stało? Nic. Po podłączeniu padów do huba pady jedynie mrugają i słyszy się dźwięk naprzemiennie dodawanego sprzętu i odłączanego. Myślicie że 7.80zł za hub to za mało i jest on po prostu za słaby? Droższy hub by dał radę?

#fifa14 #komputery #pad #problem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#internet #android #problem

mój problem polega na tym że youtube nie działa na moim androidzie przez wifi, połączenie z internetem jest wszystko śmiga, a na yt "błąd sieci" w internetach wyczytałem że trzeba coś ustawić w konfiguracji routera, ale za nic w świecie nie mogę znaleźć tego o co chodzi. Pomoże ktoś?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś ma notorycznie problemy z siecią Orange? Ja od września nie mogę prawie nigdzie w moim mieście złapać zasięgu internetu w telefonie. Wcześniej było okej. Od stycznia jest dodatkowo problem z wysyłaniem MMS. Jak mogłem wysyłać z domu czy z pracy to teraz nie ma bata, nic nie pójdzie. A dzisiaj to już ostre w--------e bo nigdzie nie mogę zadzwonić. Zasięg 4 kreski na 5 a na każdym numerze "połączenie przerwane".
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@endipek: nie, nigdy (oprócz miejsc, gdzie faktycznie wg. map Orange zasięgu brak). Generalnie jestem bardzo zadowolony. Mam też telefon (również abonament) w Plusie i podobnie jak wyżej - nie narzekam praktycznie wcale (jeśli są jakieś problemy to błahe).
  • Odpowiedz
  • 0
@daimos: ja mam problem na wszystkich 3 numerach, wcześniej tak nie było i dlatego tak długo trzymałem się tej firmy no ale litości....pół roku cudaczenia to kpina. Ostatnio moja siostra wyładowała z córeczka w szpitalu, dwa dni wcześniej zmieniła sieć z orenzady na plusa, oglądała bajki na YouTube a ja nawet jak wyszedłem przed szpital nie mogłem wejść na face albo Gazeta.pl xD
  • Odpowiedz
@afrolo2568: Jeśli jest zdrowy to niech sobie będzie chudy. W naturze psy są chude i dobrze im z tym. Jeśli się mieści w swojej wadze oczywiście. Za tuczenie psów powinno być pałowanie.

Co dostaje do żarcia?
  • Odpowiedz
  • 1
#muzyka #problem #pytanie Szukam tytułu piosenki. W teledysku ludzie ubrani w ludowe ubrania, spiewaja niemiecka ludowa piosenke. Piosenka chyba z gatunku folk metal. Śpiewa tam mężczyzna na zmianę z kobieta. Wszystko dzieje sie w gorach. Troche śmieszny utwór. Z gory dziękuję :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czy to normalne że przy grach pożyczanych "family sharing" na steam. Trzeba czekać powyżej 4 godzin ? Już 4 godziny temu wypożyczyłem gry i nadal żadna nie "doszła" do odbiorcy. #steam #problem #pytanie #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam opcji na zrobienie wykresu porównawczego danych, których ilości są zupełnie inne. Chodzi mianowicie o zestawienie liczby samochodów w Polsce z liczbą ofiar śmiertelnych wypadków w poszczególnych latach. Liczba samochodów jest liczona w milionach, liczba zabitych jest liczona w tysiącach. Na wykresie z automatu nic nie widać, więc szukam opcji na rozwiązanie tego problemu. Mógłbym skrócić liczbę samochodów o kilka zer, ale w sumie nie jest to naprawilniejsze rozwiązanie. #exel
pogop - szukam opcji na zrobienie wykresu porównawczego danych, których ilości są zup...

źródło: comment_hVyimNxR20UQ116aY8kSIyx9XXIG9m0x.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mirkomamproblem #problem #chrome #kiciochpyta

Zainstalowałem sobie Chrome, poustawiałem sobie dodatki (Speed dial 2, AdBlock, wtyczka gmail, WOT) ustawiłem motyw (czarny bo #tylkonocny) ale problem leży w tym, że jak już wszystko pięknie jest, to przeglądarka nie otwiera się ze skrótu na pulpicie ani z kafelków menu start ( Windows 8.1 x64) a dopiero mogę ją otworzyć z folderu Program files. Próbowałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki kochane problem mam taki. W moim zacnym pierdziku TZR 50 który ma silnik AM6 mam taki problem, że jeśli zejdę poniżej 5.5k obrotów to go nie "podciągnę" już wyżej. Muszę redukować itp itd. a nawet czasem jak ruszam i ruszę z niższej rollki (3-4k) to tych 5 nie przekroczę. Za to jak startuję z powyżej 6k obrotów to igła szarpie do odcięcia, na wszystkich biegach. Co to może być? Czy tak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem. Dzisiaj wywaliło mi, że skype przestał działać. Chciałem zainstalować ponownie ale cały czas wywala błąd "External Exception C000001D"

Wiecie, co może być powodem tego problemu?

#skype #windows #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach