Mireczki, pomóżcie bo mam mały problem. W moim alcatelu 6030x mam problem z kartą SD. Konkretnie to mam problem z muzyką, zdjęciami i dzwonkami. Po prostu po restarcie wszystko działa ok a nagle system "gubi" ścieżki (?) do muzyki, zdjęć, dzwonek też nie działa (odpala systemowy, domyślny) ale przez menedźer plików mogę wejść bez problemu i nawet odtworzyć jakąś piosenkę, zdjęcie też zapisze. Wie ktoś co może być problemem? Na poprzednim telefonie
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
- 1
@franaa: Szczególnie że ten Alcatel jest nierozbieralny ;] Idź dalej kupować LG L7 z procesorem z roku 2008, z całym szacunkiem ale nie rozumiem ludzi z takimi uprzedzeniami do marek i dalsza dyskusja nie ma sensu bo ja mam swoje racje a ty swoje ;)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@kubad99: Plik umieszczony przez policję. Właśnie namierzają wszystkich, którzy chcieli go sobie ściągnąć.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LubieDlugoSpac: Nazwij to listewką bądź listwą to będzie łatwiej.
- 1
#kiciochpyta #komputerowcy #download #problem
Panie i Panowie, mam pytanko, jest może jakiś sposób na ściągnięcie filmiku z tego linku
http://www.natgeotv.com/pl/wyprawa-do-wnetrza-ziemi/wideo/podroz
potrzebuje
Panie i Panowie, mam pytanko, jest może jakiś sposób na ściągnięcie filmiku z tego linku
http://www.natgeotv.com/pl/wyprawa-do-wnetrza-ziemi/wideo/podroz
potrzebuje
@Syndram: firefox + wtyczka flash video downloader
- 0
@zakowskijan72: Dziękuje! :)
- 1
Wczoraj kupiłem usb huba:http://skroc.pl/06c5d Wieczorem zaprosiłem kumpli i włączyłem fifę by pograć 2 na 2. I co się stało? Nic. Po podłączeniu padów do huba pady jedynie mrugają i słyszy się dźwięk naprzemiennie dodawanego sprzętu i odłączanego. Myślicie że 7.80zł za hub to za mało i jest on po prostu za słaby? Droższy hub by dał radę?
#fifa14 #komputery #pad #problem
#fifa14 #komputery #pad #problem
Komentarz usunięty przez autora
@pathol1: Miałem ten sam problem. niestety jedynym rozwiązaniem jest zakupienie huba z własnym zasilaniem.
majątku nie wydasz a na pewno się przyda.
majątku nie wydasz a na pewno się przyda.
- 1
#internet #android #problem
mój problem polega na tym że youtube nie działa na moim androidzie przez wifi, połączenie z internetem jest wszystko śmiga, a na yt "błąd sieci" w internetach wyczytałem że trzeba coś ustawić w konfiguracji routera, ale za nic w świecie nie mogę znaleźć tego o co chodzi. Pomoże ktoś?
mój problem polega na tym że youtube nie działa na moim androidzie przez wifi, połączenie z internetem jest wszystko śmiga, a na yt "błąd sieci" w internetach wyczytałem że trzeba coś ustawić w konfiguracji routera, ale za nic w świecie nie mogę znaleźć tego o co chodzi. Pomoże ktoś?
Czy ktoś ma notorycznie problemy z siecią Orange? Ja od września nie mogę prawie nigdzie w moim mieście złapać zasięgu internetu w telefonie. Wcześniej było okej. Od stycznia jest dodatkowo problem z wysyłaniem MMS. Jak mogłem wysyłać z domu czy z pracy to teraz nie ma bata, nic nie pójdzie. A dzisiaj to już ostre w--------e bo nigdzie nie mogę zadzwonić. Zasięg 4 kreski na 5 a na każdym numerze "połączenie przerwane".
@endipek: nie, nigdy (oprócz miejsc, gdzie faktycznie wg. map Orange zasięgu brak). Generalnie jestem bardzo zadowolony. Mam też telefon (również abonament) w Plusie i podobnie jak wyżej - nie narzekam praktycznie wcale (jeśli są jakieś problemy to błahe).
- 0
@daimos: ja mam problem na wszystkich 3 numerach, wcześniej tak nie było i dlatego tak długo trzymałem się tej firmy no ale litości....pół roku cudaczenia to kpina. Ostatnio moja siostra wyładowała z córeczka w szpitalu, dwa dni wcześniej zmieniła sieć z orenzady na plusa, oglądała bajki na YouTube a ja nawet jak wyszedłem przed szpital nie mogłem wejść na face albo Gazeta.pl xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@afrolo2568: Jeśli jest zdrowy to niech sobie będzie chudy. W naturze psy są chude i dobrze im z tym. Jeśli się mieści w swojej wadze oczywiście. Za tuczenie psów powinno być pałowanie.
Co dostaje do żarcia?
Co dostaje do żarcia?
#pytaniedoeksperta #komputery #problem
Kupilem ostatnio gre Driver San Francisco i mam z nią pewien problem. Po wlaczniu jest wszystko spoko 60fps
uzycie GPU 50%
uzycie
Kupilem ostatnio gre Driver San Francisco i mam z nią pewien problem. Po wlaczniu jest wszystko spoko 60fps
uzycie GPU 50%
uzycie
@TheSznikers: Może załącza się jakieś spowolnienie CPU lub GPU pod wpływem temperatury.
A może zapycha Ci się ram. Dysk wówczas nie zaczyna pracować mocniej?
A może zapycha Ci się ram. Dysk wówczas nie zaczyna pracować mocniej?
- 0
@Luks_x: Jesli chodzi o temeratury to w innych grach czesto mam wyzsze i nic sie nie spowalnia. GPU siada z taktami dopiero pow. 85 stopni.
zwroce uwage na dysk.
zwroce uwage na dysk.
- 1
- 0
@swierczyna: @mBartek89: Przy autoryzacji konta na ziomka kompie. zaznaczając pustą "kratkę" z loginem wyskakuje błąd.
źródło: comment_ALwwP0CaoSPaJVIHFYuwzQYPrY2S3WHD.jpg
Pobierz- 0
@slownik: ?
- 3
szukam opcji na zrobienie wykresu porównawczego danych, których ilości są zupełnie inne. Chodzi mianowicie o zestawienie liczby samochodów w Polsce z liczbą ofiar śmiertelnych wypadków w poszczególnych latach. Liczba samochodów jest liczona w milionach, liczba zabitych jest liczona w tysiącach. Na wykresie z automatu nic nie widać, więc szukam opcji na rozwiązanie tego problemu. Mógłbym skrócić liczbę samochodów o kilka zer, ale w sumie nie jest to naprawilniejsze rozwiązanie. #exel
źródło: comment_hVyimNxR20UQ116aY8kSIyx9XXIG9m0x.jpg
Pobierz- 1
@madspirit: no w exelu właśnie szukam takiej opcji
- 1
#mirkomamproblem #problem #chrome #kiciochpyta
Zainstalowałem sobie Chrome, poustawiałem sobie dodatki (Speed dial 2, AdBlock, wtyczka gmail, WOT) ustawiłem motyw (czarny bo #tylkonocny) ale problem leży w tym, że jak już wszystko pięknie jest, to przeglądarka nie otwiera się ze skrótu na pulpicie ani z kafelków menu start ( Windows 8.1 x64) a dopiero mogę ją otworzyć z folderu Program files. Próbowałem
Zainstalowałem sobie Chrome, poustawiałem sobie dodatki (Speed dial 2, AdBlock, wtyczka gmail, WOT) ustawiłem motyw (czarny bo #tylkonocny) ale problem leży w tym, że jak już wszystko pięknie jest, to przeglądarka nie otwiera się ze skrótu na pulpicie ani z kafelków menu start ( Windows 8.1 x64) a dopiero mogę ją otworzyć z folderu Program files. Próbowałem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki kochane problem mam taki. W moim zacnym pierdziku TZR 50 który ma silnik AM6 mam taki problem, że jeśli zejdę poniżej 5.5k obrotów to go nie "podciągnę" już wyżej. Muszę redukować itp itd. a nawet czasem jak ruszam i ruszę z niższej rollki (3-4k) to tych 5 nie przekroczę. Za to jak startuję z powyżej 6k obrotów to igła szarpie do odcięcia, na wszystkich biegach. Co to może być? Czy tak
- 1
- 0
Filtry ok. Gaźnik dopiero robiony xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1



























#pytanie #problem #windows