Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@LubieDlugoSpac: mewy se wciagnij
- 1
@fillion: Czasami wywala błędy jak się klika kilka razy. Trzeba kliknąć "Akceptuj" raz i chwilę poczekać, aż okienko samo zniknie.
kupiłem buty w wojasie jakieś 6-7 miesięcy temu, ale dopiero teraz mam czas opisać moje małe z nimi przygody, niestety bez happy endu.
otóż kupiłem http://wojas.pl/produkt/12843 w tej samej cenie w jakiej są teraz. Wykosztowałem się ale no cóż, uznaem że solidna firma a buty takie jakie lubię tj do bólu proste bez zbędnych dodatków(a o takie teraz bardzo ciężko).
Eksploatowałem je mniej więcej 4 dni w tygodniu po 10 godzin. Po dwóch miesiącach
otóż kupiłem http://wojas.pl/produkt/12843 w tej samej cenie w jakiej są teraz. Wykosztowałem się ale no cóż, uznaem że solidna firma a buty takie jakie lubię tj do bólu proste bez zbędnych dodatków(a o takie teraz bardzo ciężko).
Eksploatowałem je mniej więcej 4 dni w tygodniu po 10 godzin. Po dwóch miesiącach
- 0
@Mr_Swistak: tanie buty = tanie materiały+tanie wykonanie. zapłać 500zł buty będą ok, zapłać 1000zł a przetrwają 10 lat. www.herringshoes.co.uk
- 0
350 pln za buty to mało? akurat mój wpis i komentarz pod nim przeczą Twojej teorii.
Tez macie tak, ze na zimowych opinach w taka pogode sa problemy z hamowaniem? W zeszlym sezonie kiedy byl snieg i temperatury jak na zime przystalo nie bylo problemu. Teraz hamowanie z 80km/h na krotszym dystansie konczy sie piskiem opon. Jakoe nie chce mi sie wierzyc, ze opony, ktore wczesniej sprawowaly sie swietnie nagle stracily swoje wlasciwosci. Tez tak macie? Moze warto zmienic juz na letnie?
#problem #pytanie
#problem #pytanie
- 0
@pioterhiszpann: Jak już pisałem..Kwestia przyzwyczajenia :-) Tras tym autem nie robię a na miasto starczą :-)
@serial28:
No to chyba ze bo moj znajomy w ten sposób zdarł zimówki w dwa lata ;p teraz juz ma i zimówki i letnie ;)
No to chyba ze bo moj znajomy w ten sposób zdarł zimówki w dwa lata ;p teraz juz ma i zimówki i letnie ;)
- 1
@kjuikx8: Tak
- 1
Kupiłem sobie twardziela WD Black WD1003FZEX. Kurier przywiózł paczkę, wyglądała ok, więc przyjąłem, otworzyłem, dysk jest - super. Dokończyłem rundkę w homm3 i zabrałem się za podłączanie. Odłączyłem stary (bo bieda - 1 kabel) i podłączyłem nowy. Odpalam pc i zanim ukazały mi się informacje o konfiguracji musiałem czekać jakieś 15s (zazwyczaj 1s) i w tym czasie dysk wydawał odgłosy jakby chciał, a nie mógł. Więc szybko do ustawień biosu - dysku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LubieDlugoSpac: Jaki procesor, ile pamięci? Moja siostra ma jednordzeniowego Athlona i zwykły Firefox potrafi jej obciążyć procesor w 100%. Wykorzystanie pamięci raczej w normie. Sugerowałbym defragmentację dysku i wywalenie wszelkiego syfu z autostartu. Jeśli to nie pomoże, to niestety rozwiązanie ostateczne - format.
@jaroslawII: Masz włączone przyspieszenie sprzętowe we flashu, a pasek dopasował się rozdzielczości HD. Prawym na filmie -> właściwości -> włącz przyspieszenie sprzętowe (odznacz). Ewentualnie potem restart przeglądarki.
- 1
@BuFu: Ok, jestem głupi, po zresetowaniu chrome działa, dziękuje
- 2
Zainstalowałem GTA EFLC ze #steam i nie chce za Chiny ludowe działać. Wyskakuje logowanie do Social Club, próbuje się logować, próbuje odpalić offline i nic. Okienko po chwili znika i tyle z gry. Jak próbuje odpalić grę ręcznie to wywala brak xlive.dl...przecież zainstalowany mam ten szit Games for Windows czy jakoś tak...żeby z grami ze steama były problemy??? Poradźcie coś.
#gta #problem
#gta #problem
- 6
#problem
kupiłem książkę która miała mi pomóc z motywacją
niestety, zabrakło mi motywacji żeby ją przeczytać :D
od roku leży na półce
kupiłem książkę która miała mi pomóc z motywacją
niestety, zabrakło mi motywacji żeby ją przeczytać :D
od roku leży na półce
@ibeafraidi: 1. Kontakty->(opcje) Kopia i przywracanie kontaktów->Udostępnij widoczne kontakty.
2. Zaloguj się do konta xiaomi.
2. Zaloguj się do konta xiaomi.
- 1
Czy jest jakiś sposób aby zainstalować grę, która obsługuje systemy xp/vista na Windows 7? #gry #problem #kompatybilnosc #cdprojekt
@wojkol1: Rzeczywiście, do tego 10gb. Zostaje ci chomikuj, albo ściągasz program i PowerIso i tam tworzysz obraz (Narzędzia -> Utwórz obraz dysku) a następnie montujesz go w tym programie lub innym jak deamon tools. Nie ma gwarancji że to coś da, ale jest szansa, kiedyś tak Medieval II uratowałem.
- 1
@dzikiwonsz: Zrobiłem! Działa, użyłem DropBoxa i zainstalowałem xp
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@loginowski: @lennyface: nie wiem, to nie moja sytuacja. Pewnie na dziecko wydają :) wątpię, żeby się wyprowadzili :)
- 3
Informacja z cyklu - "Dziele się poradą po własnych szkodach".
Dzisiaj w moim telefonie #sony Xperia Z (C6603) z Androidem 4.3 postanowiłem przetestować działanie funkcji "Smile Shot", czyli zdjęcie po wykryciu uśmiechu.
Nie wiem jak w innych telefonach ale w Xperii Z domyślnie jest ustawione że każdy uśmiech automatycznie powoduje zrobienie zdjęcia. W moim przypadku gdy mój #rozowypasek się uśmiechała zrobiłem tych zdjęć około 10-12 w ciągu pół minuty.
I
Dzisiaj w moim telefonie #sony Xperia Z (C6603) z Androidem 4.3 postanowiłem przetestować działanie funkcji "Smile Shot", czyli zdjęcie po wykryciu uśmiechu.
Nie wiem jak w innych telefonach ale w Xperii Z domyślnie jest ustawione że każdy uśmiech automatycznie powoduje zrobienie zdjęcia. W moim przypadku gdy mój #rozowypasek się uśmiechała zrobiłem tych zdjęć około 10-12 w ciągu pół minuty.
I
Mirosławy, mam problem.Posiadam głośniki bluetooth. Ale mój windows 7, nie chce żeby działały. Wykrywa je jako zewnętrzne urządzenie bluetooth, paruje je z laptopem, po czym nie znajduje do nich sterownika. Nie mogę ich wybrać w urządzeniach do odtwarzania. Nie mam wbudowanego bluetootha, tylko taki chiński na usb. Wszystkie inne urządzenia z bluetoothem normalnie współpracują z głośnikami. Ponadto zainstalowałem Bluesoleil i wtedy mój laptop też z nimi współpracował, ale wersja demo pozwala wysłać
- 1
jak w windows 7 ręcznie uruchomić karte graficzną jeśli cały czas jedzie na zintegrowanej, dodam że z jakichś przyczyn mi sterownik od grafiki nie chce się zainstalować, miga tylko raz na zielono i nie rusza dalej. komputer: ATIV Book 2 NP270E5E-X04PL do samsunga już napisałem, czekam na odpowiedź, sterowniki stąd pobrałem http://www.samsung.com/pl/support/model/NP270E5E-X04PL-downloads
#samsung #komputer #laptop #problem
#samsung #komputer #laptop #problem
@Ryrzy: Sterowniki pobierz tutaj : http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
@Pies_Janusz: Po zainstalowaniu, http://scr.hu/0sd8/s9l41
Dlaczego od dziś nowe ulubione na #youtube dodają mi się na końcu listy? #problem #pytaniedoeksperta





























#problem #telefony #podsluchujo #sony #xperia