Mam taki problem/rozkmine.

Zainstalowałem na spróbowanie Windows 8.1 i od razu mnie zaczął denerwować wygląd okna "Ten komputer". Po co ktoś tam włożył moduł "Foldery" - i w głównym oknie i w okienku nawigacji (na czerwono)? Skoro to samo było już wcześniej, ale chyba tylko w nawigacji (na zielono) i przynajmniej nie zaśmiecało głównego okna.

Do puenty: czy da się jakoś usunąć/deaktywować te "Foldery" (na czerwono) i z okna głównego i okienka
refreshmaker - Mam taki problem/rozkmine.



Zainstalowałem na spróbowanie Windows 8....

źródło: comment_SSZkpODm5SHvUMcldGvezSbEkvctAqH2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robisz to vlookupem / wyszukaj.pionowo

W O9 wpisz: =wyszukaj.pionowo(M9;$B$10:$D$47;3;0)

Przeciągnij do O18, potem możesz sobie zsumować wartości za pomocą funkcji SUMA lub w jakikolwiek inny sposób.
  • Odpowiedz
@Grysik: A co dokładnie chcesz wylosować? Jeśli jeden komentarz spośród plusowanych to tak jak mówi @Sudokuu :)

Kopiujesz komcie do excela, czyli kazdy dostanei swoj numerek. Potem wbijasz na random.org i losujesz liczbe z odpowiedniego przedziału.
  • Odpowiedz
#problem #kiciochpyta #telefony #gsm #pomocy #android

Otóż mam taki problem ze swoim Sony tipo. Telefon sobie leży, nic nie robi. Chcę z niego zadzwonić i... nie mogę! Brak sygnału jakiegokolwiek, nie da się wysłać smsa etc. Dopiero pomaga ponowne wyłączenie i włączenie telefonu, a i tak po pewnym czasie rozmowy będą strasznie przerywane, aż w końcu umilknie do ponownego restartu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@seeksoul: do tego stopnia się rozleniwiłem że mam cyanogenmod na karcie SD. Bootuję do recovery, wipe, wipe cache-u, reinstalacja. Nawet do PC-ta nie podłączam. Poczytaj na forum XDA.

Ach... No i zrób sobie backup... ;)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki. Pojawił się problem z moim sprzętem i może ktoś z was będzie w stanie mi pomóc. Kilka dni temu komputer po prostu nie chciał się włączyć z tym, że wszystkie wiatraki, dysk itd. hulają. Jednak na ekranie monitora nic się nie wyświetla. Sprawdziłem kartę graficzną na innym pc i wszystko działa poprawnie. Po wyjęciu i ponownym wsadzeniu baterii biosu komputer uruchomił się normalnie. Powtórzyło się to dwa razy i za
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaimportowałem sobie do hitfilm kilka plików avi jednak podczas obróbki odtwarzają się tak jakby miały co najwyżej 10FPS, co chwilę przerywają i momentami urywa dźwięk. Co może być przyczyną i jak to naprawić? Gdy odtwarzam te pliki w normalnym odtwarzaczu wszystko chodzi bez zarzutów.

#problem #wideo #hitfilm
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki

#android #telefony #problem

Panowie w mojej Xperii P - po 1,5r siadła bateria. Kupiłem więc nową, za śrubokręty i do wymiany. Zapomniałem jednak że mam dar do psucia i po założeniu nowej baterii tel się nie chciał włączyć. Rozebrałem więc go i jak się okazało, tasiemka została naderwana.

Założyłem
CzystaMaestria - Mirki

#android #telefony #problem



Panowie w mojej Xperii P - po ...

źródło: comment_rgfQkvEoWj6DG4riQnfZbWNXtTeSEsuA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzystaMaestria: jeśli stwierdzą że z Twojej winy telefon nie działa, to Cię poinformują o tym i przedstawią kosztorys naprawy, Ty sie wtedy godzisz lub nie. Jeśli nie telefon przychodzi a Ty nic nie płacisz. To info potwierdź sobie w salonie.
  • Odpowiedz
krótkie pytanie: jakiego typu zabezpieczenia napięciowe stosowane są w tabletach/telefonach?

otóż na półśpiąco podpinałem tablet do ładowarki i prawdopodobnie podpiąłem na odwrót. Mam ładowarke z wieloma wyjściami, za każdym razem muszę przepinać samą wtyczkę i niestety wchodzi ona w obie strony tj można na obudowe wtyczki rzucić +.

Od tamtego ładowania(krótkie bo krótkie około 20 minut bo potem musiałem go odpiąć) ześwirował mi. Cały czas android sygnalizował mi ładowanie baterii, a sam
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ItaljetMaster: Zwykły windows 8 jest moim zdaniem jest dużo lepszy od 7 tylko, że większość nie potrafi ogaranąć metro i tylko narzeka na niego. Jest szybszy, ma większą bazę sterowników, ma mniejsze wymagania bo nie ma zbędnych wodotrysków. Jednak całkiem inna sprawa to windows 8.1 ta aktualizacja to porażka. On tylko dodaje ikonkę na pasku start i psuje wiele rzeczy. Co można na mikro nieraz przeczytać.
  • Odpowiedz
Czy za screen z nagrania na którym jako tako ich widać, grozi mi duży przypał jeżeli sami by to gdzieś zgłosili?


@Janusz_Polak: jeżeli się będzie dało po tych screenach rozpoznać i będą prawnie ogarnięci, to mogą spokojnie pozywać o ochronię dóbr osobistych chociażby, co wiąże się z ew. odszkodowaniem.

Pewnie, że jak ich sami znajdziecie i dacie policji na tacy, to lepiej, ale nie ma co się bać jednoczesnego zgłoszenia,
  • Odpowiedz