Ktoś może oprócz mnie ma jeszcze taki problem z Youtube, że pierwszy filmik otwiera się normalnie po wejściu na stronę, ale następny gdy gdy kliknę w jakikolwiek link do filmu powoduje to, że strona się zmienia opis filmu i komentarze pod filmem także. Jednak film odtwarza znowu ten sam co za pierwszym razem? #problem #youtube
wpisy
Najnowsze
Archiwum

Acesello
- 1

Acesello
- 0
@Acesello: Rozwiązane wystarczy wyczyścić ciasteczka z przeglądarki! Sorki, że odpowiadam na swój wpis, ale edycja się nie udała, błąd 404.
- 1
#problem Witam
Czy ktoś się orientuje czy jest sens odwoływać się do google w sprawie zablokowanych reklam? Bo umieszczanie na stronach filmów z yt to łamanie praw autorskich. Pomoże ktoś?
Czy ktoś się orientuje czy jest sens odwoływać się do google w sprawie zablokowanych reklam? Bo umieszczanie na stronach filmów z yt to łamanie praw autorskich. Pomoże ktoś?
- 1
@wezsepigulke: i ja :( @Lukas77986:
Komentarz usunięty przez autora
- 4
@robertoson: F9+Windows raz albo kilka razy.
- 1
@robertoson: Nie wiem ale podobno działa :)
- 1
Na wszystkich filmikach z youtube na wykopie nie mam obrazu tylko czarny ekran i glos normalnie jest musze dopiero wejsc bezposrednio na youtube zeby dzialalo wie ktos moze jak to naprawic? #problem #firefox #informatyka
- 1
- 1
- 1
Miraski mam problem z youtubem.
Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.
Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?
Kiedy
Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.
Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?
Kiedy
źródło: comment_jxTPYBrnkMeWsdrlpL1G0ZT4AenH8okx.jpg
PobierzKolega mojego Misia chce z nami iść na nasze standardowe #fit bieganie. Jakby mi było mało problemów! Muszę sobie teraz kupić jakiś strój odpowiedni! W dresie przecież przed obcym kolesiem nie wyskoczę, bo #wstyd! Trzeba też dobrać jakiś lepszy stanik, bo bez stanika też się przed kimś nie pokażę! Ech... Ten mi zawsze wymyśli jakieś problemy!
#problem #naostatniachwile #problemylastminute #bieganie
#problem #naostatniachwile #problemylastminute #bieganie
@rozowypasek: czyli musi to byc totalny bezcyc...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Pajac621: (#) >
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Miraski mam problem z youtubem.
Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.
Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?
Kiedy
Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.
Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?
Kiedy
źródło: comment_pagixWl83xLrLJwjOFnGjTwKlEdqpiCb.jpg
Pobierz- 2
#komputery #problem #serwispc
Mam pewien problem, tak sobie gadałem ze znajomkami na tsie wypokowym aż tu nagle ekran mi przyciemniał i komputer sam się zrestartował. Było zamykanie bieżących aplikacji itd. Myślałem ,że to jakiś losowy przypadek, poczekałem aż się włączy i znowu ta sama sytuacja. Pochodził może z 5 min. Powtórzyło się to kolejny raz. Temperatury niskie, żadnego wielkiego obciążenia, po ostatnim restarcie wyczyściłem dokładnie narządy
Mam pewien problem, tak sobie gadałem ze znajomkami na tsie wypokowym aż tu nagle ekran mi przyciemniał i komputer sam się zrestartował. Było zamykanie bieżących aplikacji itd. Myślałem ,że to jakiś losowy przypadek, poczekałem aż się włączy i znowu ta sama sytuacja. Pochodził może z 5 min. Powtórzyło się to kolejny raz. Temperatury niskie, żadnego wielkiego obciążenia, po ostatnim restarcie wyczyściłem dokładnie narządy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gdzie_ja_jestem: ablock lub emigracja.
@gdzie_ja_jestem: Spróbuj na IE
- 1
Mirki
Czyściłem laptopa i wyciągnąłem"dmuchawę" w celu przeczyszczenia. Kurz wyjęty wszystko piknie ładnie... Ale jest problem. Mianowicie ta część którą widzicie na zdjeciu luzuje się po skręceniu i odpaleniu komputerka i haruje o metal na który opada. Co zrobić ? Kupić nową ?
#laptop #laptopy #serwis #serwispc #problem #komputer #komputery
Czyściłem laptopa i wyciągnąłem"dmuchawę" w celu przeczyszczenia. Kurz wyjęty wszystko piknie ładnie... Ale jest problem. Mianowicie ta część którą widzicie na zdjeciu luzuje się po skręceniu i odpaleniu komputerka i haruje o metal na który opada. Co zrobić ? Kupić nową ?
#laptop #laptopy #serwis #serwispc #problem #komputer #komputery
źródło: comment_lGXa1QJyBl7qZNzghj4y1yoTj6nSIxR9.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via Android
- 1
@dominik-groch: Odpierwiastkuj się od niego, iloczynie nieparzysty, bo zbiór twoich zębów wyleci poza nawias twej mordy.
@cysioland: spadaj :D
- 1
Zmieniłem otwieranie pliku .pls z windows media player na winamp i otwiera się winampem, ale ikonka ustawiła się na kartkę notatnika. Jak to zmienić? We właściwościach nie ma możliwości zmienienia ikony.
Odświeżanie pulpitu nie pomaga.
#informatyka (?) #pytanie #problem
Odświeżanie pulpitu nie pomaga.
#informatyka (?) #pytanie #problem
- 0
@msq: Dzięki
Arrrrr.... Te uczucie, kiedy przepisując steam key z instrukcji wyskakuje ci, że jest to duplikat...
Napisałem do supportu steam, odpisali - "ok zrób zdjęcie odwrotu instrukcji i napisz numer sprawy", tak więc zrobiłem, później "ok, teraz napisz nazwę konta, na który został zarejestrowany steam key" - no wtf?! Skąd ja mam to wiedzieć...
#problem #steam
Napisałem do supportu steam, odpisali - "ok zrób zdjęcie odwrotu instrukcji i napisz numer sprawy", tak więc zrobiłem, później "ok, teraz napisz nazwę konta, na który został zarejestrowany steam key" - no wtf?! Skąd ja mam to wiedzieć...
#problem #steam
Hej mirki, mam problem z jednym modułem we Flasku.
Jakiś czas temu postanowiłem się poduczyć flaska i ogólnie zobaczyć 'z czym to się je'. Przerobiłem kilka tutoriali i dla treningu zrobiłem sobie testową appkę (jakością kodu, brakiem zabezpieczeń etc. się nie przejmować. sklejałem tylko dla testów). Mój problem dotyczy modułu 'flask-babilon'.
Zgodnie z tym poradnikiem (http://blog.miguelgrinberg.com/post/the-flask-mega-tutorial-part-xiv-i18n-and-l10n ) dodałem sam moduł do pliku głównego + dodałem import w forms. Wygenerowałem także plik
Jakiś czas temu postanowiłem się poduczyć flaska i ogólnie zobaczyć 'z czym to się je'. Przerobiłem kilka tutoriali i dla treningu zrobiłem sobie testową appkę (jakością kodu, brakiem zabezpieczeń etc. się nie przejmować. sklejałem tylko dla testów). Mój problem dotyczy modułu 'flask-babilon'.
Zgodnie z tym poradnikiem (http://blog.miguelgrinberg.com/post/the-flask-mega-tutorial-part-xiv-i18n-and-l10n ) dodałem sam moduł do pliku głównego + dodałem import w forms. Wygenerowałem także plik
- 1
@paffnucy: teraz najlepsze: to jest oficjalny kod z dokumentacji flask-admina ;) (zresztą, to jeden z niewielu stringów które działają)
@Dyzajash: ja tak strzelam w ciemno, bo siedzę w django, a we flasku tylko jakieś podstawy, ale napisz na PW w weekend, to sprawdzę też u siebie, coś wymyślimy :)
Mirki pomocy . Ostatnio gram sobie w gta v na ps3 z 2009 i jakies 10-15 min po rozpoczeciu gry wentylatory zaczynaja buczec jak siliniki tupolewa jak odchodzil na drugi krag . Czy znacie jakies dobre domowe sposoby na to , czy trzeba z tym do jakiegos serwisu? #ps3 #problem #tylkonocny
- 0
@trevorphilip: skoro to już 5 letni model to pasta na prockach do wymiany. Możesz sam rozkręcić i wymienić, nic specjalnie trudnego, albo daj do serwisu na SPA. jeśli jednak pasta na procesorze nie pomoze, to bardzo możliwe, że wymiany wymaga pasta bezpośrednio na rdzeniach (PS3 ma na prockach popularne IHSy czyli rozprowadzacze ciepła - metalowe czapeczki - między rdzeniem a czapką też jest pasta, ktora po latach się zużywa i
- 0
Dzięki za info :D
Postaram się to zrobić samemu , a jeśli się nie uda to wbijam do serwisu . Tak btw czy znacie jakiś dobry serwis konsol w Krakowie ?
Postaram się to zrobić samemu , a jeśli się nie uda to wbijam do serwisu . Tak btw czy znacie jakiś dobry serwis konsol w Krakowie ?
























