Ktoś może oprócz mnie ma jeszcze taki problem z Youtube, że pierwszy filmik otwiera się normalnie po wejściu na stronę, ale następny gdy gdy kliknę w jakikolwiek link do filmu powoduje to, że strona się zmienia opis filmu i komentarze pod filmem także. Jednak film odtwarza znowu ten sam co za pierwszym razem? #problem #youtube
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem Witam

Czy ktoś się orientuje czy jest sens odwoływać się do google w sprawie zablokowanych reklam? Bo umieszczanie na stronach filmów z yt to łamanie praw autorskich. Pomoże ktoś?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wszystkich filmikach z youtube na wykopie nie mam obrazu tylko czarny ekran i glos normalnie jest musze dopiero wejsc bezposrednio na youtube zeby dzialalo wie ktos moze jak to naprawic? #problem #firefox #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siema Mirki. mam problem, może ktoś zna rozwiązanie, na wykopie z linkiem z youtube idzie tylko dźwięk bez obrazu, po przejściu na youtube idzie wszystko normalnie. ktoś wie jak to naprawić? #problem #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy filmik z YT który chcę obejrzeć na wykopie nie wyświetla mi obrazu a tylko czarne tło i dźwięk. Oglądając bezpośrednio na YT problem znika, ktoś wie w czym problem?

#pytanie #problem #youtube
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski mam problem z youtubem.

Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.

Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?

Kiedy
confused - Miraski mam problem z youtubem.

Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego...

źródło: comment_jxTPYBrnkMeWsdrlpL1G0ZT4AenH8okx.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolega mojego Misia chce z nami iść na nasze standardowe #fit bieganie. Jakby mi było mało problemów! Muszę sobie teraz kupić jakiś strój odpowiedni! W dresie przecież przed obcym kolesiem nie wyskoczę, bo #wstyd! Trzeba też dobrać jakiś lepszy stanik, bo bez stanika też się przed kimś nie pokażę! Ech... Ten mi zawsze wymyśli jakieś problemy!

#problem #naostatniachwile #problemylastminute #bieganie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski mam problem z youtubem.

Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego menu jak i całego youtuba.

Wszystko spoko GDYBY NIE TA P--------A BELKA, KTÓRA NIE CHCE SIĘ SCHOWAĆ I JEST W TYM SAMYM MIEJSCU KIEDY SIĘ PRZEWIJA STRONĘ. No co za idiota mógł coś takiego wprowadzić!?

Kiedy
confused - Miraski mam problem z youtubem.

Od dzisiaj zmienił mi się wygląd głównego...

źródło: comment_pagixWl83xLrLJwjOFnGjTwKlEdqpiCb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#komputery #problem #serwispc

Mam pewien problem, tak sobie gadałem ze znajomkami na tsie wypokowym aż tu nagle ekran mi przyciemniał i komputer sam się zrestartował. Było zamykanie bieżących aplikacji itd. Myślałem ,że to jakiś losowy przypadek, poczekałem aż się włączy i znowu ta sama sytuacja. Pochodził może z 5 min. Powtórzyło się to kolejny raz. Temperatury niskie, żadnego wielkiego obciążenia, po ostatnim restarcie wyczyściłem dokładnie narządy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapell: Zapomniałem dopisać ,że podczas czyszczenia odłączyłem drugi dysk (czasami miał dziwne fazy typu charczenie i znikanie z systemu, trzymam na nim pliki których nie będzie szkoda utracić ) i jeszcze restart nie nastąpił.
  • Odpowiedz
Mirki

Czyściłem laptopa i wyciągnąłem"dmuchawę" w celu przeczyszczenia. Kurz wyjęty wszystko piknie ładnie... Ale jest problem. Mianowicie ta część którą widzicie na zdjeciu luzuje się po skręceniu i odpaleniu komputerka i haruje o metal na który opada. Co zrobić ? Kupić nową ?

#laptop #laptopy #serwis #serwispc #problem #komputer #komputery

psposki - Mirki

Czyściłem laptopa i wyciągnąłem"dmuchawę" w celu przeczyszczenia. Ku...

źródło: comment_lGXa1QJyBl7qZNzghj4y1yoTj6nSIxR9.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zmieniłem otwieranie pliku .pls z windows media player na winamp i otwiera się winampem, ale ikonka ustawiła się na kartkę notatnika. Jak to zmienić? We właściwościach nie ma możliwości zmienienia ikony.

Odświeżanie pulpitu nie pomaga.

#informatyka (?) #pytanie #problem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arrrrr.... Te uczucie, kiedy przepisując steam key z instrukcji wyskakuje ci, że jest to duplikat...

Napisałem do supportu steam, odpisali - "ok zrób zdjęcie odwrotu instrukcji i napisz numer sprawy", tak więc zrobiłem, później "ok, teraz napisz nazwę konta, na który został zarejestrowany steam key" - no wtf?! Skąd ja mam to wiedzieć...

#problem #steam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki, mam problem z jednym modułem we Flasku.

Jakiś czas temu postanowiłem się poduczyć flaska i ogólnie zobaczyć 'z czym to się je'. Przerobiłem kilka tutoriali i dla treningu zrobiłem sobie testową appkę (jakością kodu, brakiem zabezpieczeń etc. się nie przejmować. sklejałem tylko dla testów). Mój problem dotyczy modułu 'flask-babilon'.

Zgodnie z tym poradnikiem (http://blog.miguelgrinberg.com/post/the-flask-mega-tutorial-part-xiv-i18n-and-l10n ) dodałem sam moduł do pliku głównego + dodałem import w forms. Wygenerowałem także plik
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomocy . Ostatnio gram sobie w gta v na ps3 z 2009 i jakies 10-15 min po rozpoczeciu gry wentylatory zaczynaja buczec jak siliniki tupolewa jak odchodzil na drugi krag . Czy znacie jakies dobre domowe sposoby na to , czy trzeba z tym do jakiegos serwisu? #ps3 #problem #tylkonocny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevorphilip: skoro to już 5 letni model to pasta na prockach do wymiany. Możesz sam rozkręcić i wymienić, nic specjalnie trudnego, albo daj do serwisu na SPA. jeśli jednak pasta na procesorze nie pomoze, to bardzo możliwe, że wymiany wymaga pasta bezpośrednio na rdzeniach (PS3 ma na prockach popularne IHSy czyli rozprowadzacze ciepła - metalowe czapeczki - między rdzeniem a czapką też jest pasta, ktora po latach się zużywa i
  • Odpowiedz