Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

primaaprilis

  • Obserwuj 12

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

b.....e
b.....e
konto usunięte 01.04.2014, 14:10:42
  • 1
#wykop #primaaprilis

Ktoś poza mną dostał jeszcze Times New Roman? :<
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sarpens
Sarpens
01.04.2014, 14:10:00
  • 7
#leagueoflegends #slunsk #primaaprilis

Skisłem : D
Sarpens - #leagueoflegends #slunsk #primaaprilis

Skisłem : D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nawon
nawon
01.04.2014, 14:09:55
  • 2
Torba na głowę w komplecie

#primaaprilis
nawon - Torba na głowę w komplecie

#primaaprilis

źródło: comment_gEBR93GbInh2QfEa3UyDxwQdJkG7H6qt.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nawon
nawon
Autor
01.04.2014, 14:20:30
  • 0
@nawon: @kamdz
  • Odpowiedz
crazy_drummero
crazy_drummero
01.04.2014, 14:09:48 via iOS
  • 1
Mam taka rozkmine... Chyba najgorsza data zeby umrzeć to 1 kwietnia. Wszyscy dowiadujac sie o tym mają bekę, bo przeciez #primaaprilis.

#rozkminy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

scobos
scobos
01.04.2014, 14:13:38
  • 0
@crazy_drummero: chyba nikt sobie z tego jaj nie robi
  • Odpowiedz
blasted
blasted
01.04.2014, 14:35:40
  • 0
@scobos: lennyface.jpg
  • Odpowiedz
Dawidinho8
Dawidinho8
01.04.2014, 14:04:50
  • 1
prima aprilis od filmwebu

#pewniebylo #mozebyloaledobre #primaaprilis #breakingbad
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....q
A.....q
konto usunięte 01.04.2014, 14:06:10
  • 1
@Dawidinho8: musiał najgorszy z nich wszystkich xD
  • Odpowiedz
Dawidinho8
Dawidinho8
Autor
01.04.2014, 14:08:47
  • 0
@steemm: Nie wiem czy można się na to nabrać, ale "Waldemar Biały" mnie rozbawił :D

P.S. Najpierw rak, potem produkcja mety.... ;)
  • Odpowiedz
t.....3
t.....3
konto usunięte 01.04.2014, 14:03:34
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....i
K.....i
konto usunięte 01.04.2014, 13:57:59
  • 5
Co te CD RED to ja nawet nie (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧

#primaaprilis #heheszki #wiedzmin3
K.....i - Co te CD RED to ja nawet nie (ノ´ヮ´)ノ*:・゚✧ 

#primaaprilis #heheszki #wiedzm...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aleks7
Aleks7
01.04.2014, 13:51:12
  • 2
Takie żarty operator może mi robić codziennie.

#play #lte #primaaprilis
Aleks7 - Takie żarty operator może mi robić codziennie.

#play #lte #primaaprilis

źródło: comment_bMgkXq23fcM3S0fYwiNULZJLgPKKzL6j.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

D.....k
konto usunięte 01.04.2014, 13:51:36
  • 3
@Aleks7: to nie operator, tylko uTorrent Ci robi żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
teemo
teemo
01.04.2014, 13:57:08
  • 2
@Aleks7: wiesz że linux miał się nazywać sinux ale sinusoida nie została jeszcze wtedy odkryta i zmieniono na linux?
  • Odpowiedz
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek
01.04.2014, 13:49:03
  • 7
Ale mi mój telefon z #android dzisiaj zrobił żart


#primaaprilis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....3
m.....3
konto usunięte 01.04.2014, 13:49:20
  • 0
@Zwykly_Czlowiek: XD
  • Odpowiedz
appylan
appylan
01.04.2014, 13:37:20
  • 2
Żartownisie. Taki szczyl miałby wygryźć takiego starego wilka jak Orest?

http://mkszaglebie.pl/?news=1068


#ekstraklasa #zaglebie #primaaprilis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1

POLICJA NICZYM MILICJA (oficjalny filmik policjantów)

POLICJA NICZYM MILICJA (oficjalny filmik policjantów)

Materiał przygotowany przez KOMENDĘ POWIATOWĄ POLICJI w Lęborku przy okazji któregoś z primaaprilisowych żartów.

Truman_
z
youtube.com
dodany: 01.04.2014, 13:36:32
  • 0
  • #
    polska
  • #
    primaaprilis
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    humor
d.....j
d.....j
konto usunięte 01.04.2014, 13:35:45
  • 14
#primaaprilis #heheszki

A ja takie coś o-------m studentom z mojego roku (wysłałem z fejkowego maila, podając się za panią z dziekanatu):

Dzień dobry,

poniżej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teemo
teemo
01.04.2014, 13:37:59
  • 8
@daj_pan_spokoj: kto mógł się na to nabrać przecież napewno nie mieszkasz w Koziel Wólce
  • Odpowiedz
S.....u
S.....u
konto usunięte 01.04.2014, 13:40:47 via Android
  • 0
@daj_pan_spokoj: rodzice magistra xd
  • Odpowiedz
qaz96
qaz96
qaz96
01.04.2014, 13:34:25
  • 4
wchodzę na wypok a tu comic sans...

#primaaprilis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoosiu
ktoosiu
01.04.2014, 13:34:21
  • 9
w sumie to czcionka wreszcie pasuje do poziomu intelektualnego użytkowników;d

#primaaprilis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qaz96
qaz96
qaz96
01.04.2014, 13:34:47
  • 0
@ktoosiu: usuń konto
  • Odpowiedz
p.....9
p.....9
konto usunięte 01.04.2014, 13:38:37
  • 0
@ktoosiu:
p.....9 - @ktoosiu:

źródło: comment_z5hTHTBvrYNTQo0xHDVMizVA1l2nyk77.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
pogop
pogop
01.04.2014, 13:26:02
  • 6
tego typu zegarki wewnątrz samochodu bardzo mi się podobają ❤‿❤


Na przykładzie samochodu Chrysler 300C

#samochody #motoryzacja #oswiadczenie
pogop - tego typu zegarki wewnątrz samochodu bardzo mi się podobają ❤‿❤



SPOILER
SP...

źródło: comment_aa9IITOusw9LSZ104miCxbPDmkXvYF2c.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pioterhiszpann
pioterhiszpann
01.04.2014, 13:28:53
  • 1
@paramite:

Mi tez sie to z fordowską tandetą kojarzy :P
  • Odpowiedz
pogop
pogop
Autor
01.04.2014, 13:31:41
  • 1
a crysler 300c nie budzi twojego estetycznego sprzeciwu?


@steemm: budzi i nie tylko estetyczny XD
  • Odpowiedz
jamtojest
jamtojest
01.04.2014, 13:25:33
  • 2
O co chodzi z tym, że niektórzy mówią że cały wypok jest w Comic Sans? Próbują nas wkręcić na Prima Aprilis?

#primaaprilis #wypok #comicsans
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....4
t.....4
konto usunięte 01.04.2014, 13:27:25
  • 2
@jamtojest: to kara za śmieszkowanie z administracji, od tej pory każdy żart na temat rogali albo zboża to dodatkowy miesiąc comic sansa.
  • Odpowiedz
jamtojest
jamtojest
Autor
01.04.2014, 13:32:29
  • 0
@t3m4: To ja też powinienem mieć, a mam normalną czcionkę :( #oszukujo
  • Odpowiedz
i.....o
i.....o
konto usunięte 01.04.2014, 13:22:42
  • 9
Jutro trzeba zapłacić po stówce za media. Mówię współlokatorce, że jestem spłukana.

Zrobiła minę jakbym jej matkę zabiła, więc dodałam szybko #primaaprilis no i my w #smieszkiheheszki przez chwilę i wróciła do pokoju.


#gorzkiezale
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A.....q
A.....q
konto usunięte 01.04.2014, 13:29:16
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
i.....o
i.....o
konto usunięte
Autor
01.04.2014, 14:38:32
  • 1
@kapelushh: Nie ma nic czworonożnego w pobliżu

  • Odpowiedz
b.....9
b.....9
konto usunięte 01.04.2014, 13:22:27 via Android
  • 2
Miraski trafia mi się okazja na primaaprilisową inbę. Mój współlokator dzisiaj wraca w stanie po spożyciu konkretnym więc będzie podatny na wszystko. Jakieś pomysły? #primaaprilis #niewiemjaktootagowac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....9
b.....9
konto usunięte
Autor
01.04.2014, 13:26:55 via Android
  • 0
@Mark13: no nie będę mu nic w odbyt wpychał :( ale podrzucić coś do torby coby się zastanawiał...
  • Odpowiedz
Mark13
Mark13
01.04.2014, 13:28:19
  • 0
@bercik999: Byłbyś w gorących, no ale jak nie chcesz to nie :D
  • Odpowiedz
nemokrinis
nemokrinis
01.04.2014, 13:21:55
  • 2
https://www.facebook.com/photo.php?v=786496814694708 no moja uczelnia przebiła wszystkich w primaaprilis

#primaaprilis #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

detektor_szczescia
detektor_szczescia
01.04.2014, 13:21:47
  • 2
Nie wytrzymiem już z tym Comic Sansem. Do jutra tutaj nie wchodzę ;)

#primaaprilis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 115
  • Strona 78 z 115
  • >

Powiązane tagi

  • #heheszki
  • #oswiadczenie
  • #wykop
  • #youtube
  • #byloaledobre
  • #nauka
  • #pytanie
  • #google
  • #ciekawostki
  • #wroclaw
  • #zalesie
  • #1kwietnia
  • #gorzkiezale
  • #mecz
  • #wtf

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking