Przypomniało mi się jedno #primaaprilis kilka ładnych lat temu jak wkręciła mnie #policja
Był piękny słoneczny dzień a mnie ze znajomym spisywała standardowo policja. Gadka szmatka co robimy itd, i przyszło do sprawdzania numeru IMEI telefonu, koleś wklepał do swojego drugi spisał, ja wklepałem do swojego podaje telefon jeden spisuje i zaczyna gadać z drugim tak półszeptem co mają robić.
JA
Był piękny słoneczny dzień a mnie ze znajomym spisywała standardowo policja. Gadka szmatka co robimy itd, i przyszło do sprawdzania numeru IMEI telefonu, koleś wklepał do swojego drugi spisał, ja wklepałem do swojego podaje telefon jeden spisuje i zaczyna gadać z drugim tak półszeptem co mają robić.
Panie Dawidzie telefon kradziony jedziemy na komisariat.
JA
















#skoki #primaaprilis