Przypomniało mi się jedno #primaaprilis kilka ładnych lat temu jak wkręciła mnie #policja

Był piękny słoneczny dzień a mnie ze znajomym spisywała standardowo policja. Gadka szmatka co robimy itd, i przyszło do sprawdzania numeru IMEI telefonu, koleś wklepał do swojego drugi spisał, ja wklepałem do swojego podaje telefon jeden spisuje i zaczyna gadać z drugim tak półszeptem co mają robić.

Panie Dawidzie telefon kradziony jedziemy na komisariat.


JA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 152
Czekam oparty o rower na przystanku tramwajowym, podchodzi do mnie jakaś staruszka i mówi:

przepraszam pana, klucze panu spadły


zdezorientowany zaczynam zaglądać pod rower ale nic nie widzę, a ona do mnie:

hihi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach