Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Bobas
- 7
- 2
Pani na angielskim mówi nagle, że wyjmujemy karteczki. Wszyscy myśleli, że to żart #primaaprilis ... niestety, to była jednak prawda #smuteczek
- 3
Jak wielkim trzeba być przegrywem żeby z okazji Prima Aprlis ustawiać sobie na fejsie status 'w związku' i jeszcze z tego śmieszkować? O.o
#primaaprilis #facebook #oswiadczenie
#primaaprilis #facebook #oswiadczenie
konto usunięte
- 1
@nodikv: takim jak posiadacze facebooka...
- 5
- 137
@BlackReven: (#) zrobić z Teto V to jak zabić Teto, zupełnie by ją zniszczyli przez to że już nie byłaby free
- 3
nie ma to jak rozmowa o prace (w sumie ten sam pracodawca tylko inne stanowisko) w #primaaprilis - na szczescie odpowiedz co i jak dostane jutro, wiec trzymac mi tam kciuki :), teraz szybki obiad i spadam na silke rzezbic w tym ciele :D
#jestok
#jestok
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Z jednego forum odnośnie akcji w Prima Aprilis, niby nic specjalnego, a śmiechłem :D
#heheszki #primaaprilis
szef dzisiaj do mnie, że musi mnie zwolnić bo z hajsem nie wyrabia, ja przygotowany beka i do niego że dobry żart :lol:
#heheszki #primaaprilis
Może United zażartuje sobie z wszystkich obstawiających wyniki meczów i wygra z Bayernem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#primaaprilis #acojesli #nabijamwpisytylkotroche
#primaaprilis #acojesli #nabijamwpisytylkotroche
JAST USA zapowiedziało nowe eroge z kochaną #nataliapoklonska :3
http://en.wikipedia.org/wiki/My_Girlfriend_is_the_President
http://en.wikipedia.org/wiki/My_Girlfriend_is_the_President
źródło: comment_RBHrTqf5UziqcxOqKAf32M4XVl5VEEbs.jpg
Pobierz@BlackReven: Skoro już wspomniałeś o My Girlfriend is the President... :)

Myślisz, że jesteś taki cwany bo naprawiłeś sobie czcionkę skryptem? Nic z tego, przed #comicsans nie ma ucieczki!
#primaaprilis #usunkonto
#primaaprilis #usunkonto
źródło: comment_Z9dOFCRnEvK76SABxwE9J4mBL0sx1fHX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@Luxik: Popracuj nad przekazem myśli słowem pisanym.
- 5
Największy przegryw i stulejarz jakiego znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/profile.php?=Pm377CJZ0gsw
#facebook #bekawchuj #heheszki
https://www.facebook.com/profile.php?=Pm377CJZ0gsw
#facebook #bekawchuj #heheszki
- 0
@Zuchwaly_Pstronk: No tak bywa, życie wybrało
- 1
Śmieszki z administracji forum.elektroda.pl dali każdemu "administratora systemowego", już chciałem moderować czyjąś wiadomość a tu Prima aprilis! #smutlem
#elektroda #primaaprilis #heheszki
#elektroda #primaaprilis #heheszki
konto usunięte via Android
- 23
- 1
mam nadzieje że #nowywykop to tylko na #primaaprilis, dobrze ze nie walneli jakiegos Monotype Corsiva


















