Dlaczego instruktorzy jazdy zawsze muszą być tak w----i*jący? Robiłem 3 różne kategorie w trzech różnych szkołach. Za każdym razem to samo - darcie ryja pod uchem i ogólnie ciągłe krzyki, a spróbuj odpyskować to w ogóle, że co ty dyskutujesz. Jeżdżę od 10 lat. Ani jednego mandatu, ani jednego wypadku. Objechałem autem całe Bałkany ale nagle według takiej ameby jeżdżę źle bo w zakręty panie Mireczku to trzeba wchodzić mając 10 na
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego instruktorzy jazdy zawsze muszą być tak w----i*jący? Robiłem 3 różne kategorie w trzech różnych szkołach.


@ChlopekRoztropek_Klopek: Czemu się dziwisz? Jakbyś przez 20 lat zawodowego życia uczył tego samego, bardzo prostego zachowania (jazdy) to też byś wpadł w taką psychozę. Wyobraź sobie, że co tydzień przychodzi do ciebie klient który nie umie jeździć, ty go nauczysz tej prostej czynności, to przychodzi następny... ciągle i ciągle od nowa i tak przez
  • Odpowiedz
@kwanty: Ja robie na helpdesku w IT. Codziennie muszę tłumaczyć że wyłączenie i włączanie komputera to nie jest uruchom ponownie albo, że jak wyłączysz monitor to komputer dalej działa. Jakoś nigdy na nikogo nie krzyczałem. Wystarczy być stabilnym psychicznie.
  • Odpowiedz
Jedną z rzeczy, która denerwuje mnie w Polsce jest przesadny kult motoryzacji.
Jeżeli jesteś mężczyzną powyżej 20 roku życia i nie posiadasz prawa jazdy, to jesteś mocno stygmatyzowany przez społeczeństwo.
Minimum jakie powinieneś wykonywać to jeździć tym pudłem na czterech kółkach co najmniej do sklepu po zakupy, do pracy też pudłem, odległość jest nieistotna. Jak masz zdalną, to bierz laptopa do auta i też coś tam po mieście się pokręć, żeby nie było, że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawostka bo wlasnie robie testy na prawko: Jak kiedyś bedziecie musieli komuś wykonać resuscytację to utwór Bee Gees - Stayin' Alive ma tempo 103bpm, czyność ta powinna być wykonana w tempie 100-120 ucisnięć na minutę więc możecie w głowie sobie puścić i w rytm muzyki n---------ć #ciekawostki #medycyna #prawojazdy #muzyka
curiousboi - Ciekawostka bo wlasnie robie testy na prawko: Jak kiedyś bedziecie musie...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AndrzejInstruktor:
- zamiast placu manewrowego tor przeszkód, ćwiczenie wyprowadzenia z poślizgu
- działanie na wyobraźnię poprzez puszczanie filmów z różnych wypadków
- jazda po możliwie różnych rodzajach dróg (autostrady i ekspresowe) do tego jazda w nocy
- likwidacja WORDów i zdawanie egzaminu w szkole jazdy przy obecności państwowego egzaminatora

Pewnie coś by się jeszcze znalazło ale na szybko nie pamiętam
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach