Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tadeusz-rydzyk123

tadeusz-rydzyk123

Dołączył 1 rok i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1472
  • Znaleziska 459
  • Mikroblog 1013
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 09.06.2026, 07:56:12
  • 1
#mundial
Obstawiam jakąś potężną sensację w grupach.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
09.06.2026, 08:28:24 via Wykop
  • 1
@Robertuss: Irak wygra z Norwegią/Senegalem lub Francja.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
08.06.2026, 09:09:01
  • 1
Finał: Hiszpania-Argentyna
Półfinaliści: Brazylia, Francja
Ćwierćfinaliści: USA, Maroko, Kolumbia, Anglia
1/8: Czechy, Belgia, Portugalia, Niemcy, Meksyk, Turcja, Szwajcaria, Ekwador
1/16: WKS, Paragwaj, Bośnia, Holandia, Chorwacja, Algieria, Austria, Kanada, Japonia, Norwegia, Senegal, Korea, Urugwaj, Egipt, Kongo, Ghana

#mundial #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 09.06.2026, 08:03:24 via Wykop
  • 0
@Wojciech_Skupien: Hiszpania nie dojdzie do finału, jako czarny koń stawiam Turcje.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 29.05.2026, 08:37:29
  • 2
#krakow
Witam, gdzie zrobię tuning skody fabia IV z 2024 1.5 TSI 150 km na hamowni? Interesuje mnie Stage 1 zrobić.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
29.05.2026, 08:45:21 via Wykop
  • 0
@kajak98: 30 km więcej i lepszy moment obrotowy z 250 nm do 335 nm.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
29.05.2026, 08:47:51 via Wykop
  • 0
@CaptainBloomer: na stage 2 to mi może skrzynia DSG nie wytrzymać. Jaki to adres i dzielnica Ladyna Tuning.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
29.05.2026, 21:07:03 via Wykop
  • 0
@kajak98: U Mnie problemem jest skrzynia XD
@Koronanona tak
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
31.05.2026, 18:38:03 via Wykop
  • 0
@bugg:
Akurat 1.5 TSI W Fabii to naprawdę robi robote. Mina kierowców drogich aut jak ich wyprzedzam jest bezcenna.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 26.05.2026, 09:25:22
  • 18
#krakow #heheszki #gibala #polityka
tadeusz-rydzyk123 - #krakow #heheszki #gibala #polityka

źródło: 706648327_1492317119061549_6944800042855623197_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
26.05.2026, 09:46:59 via Wykop
  • 2
@tadeusz-rydzyk123: to i tak lepiej niż być w TFU platformie deweloperskiejj. A nie.... czekaj.....
tomasz-aleksander-barania - @tadeusz-rydzyk123: to i tak lepiej niż być w TFU platfor...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
26.05.2026, 11:52:48 via Wykop
  • 0
@ipkis123: PiS dawał? Czy POPis? Kaczor tuskowi przyłożył pistolet do głowy, że trzeba okraść obywateli i ma wprowadzić dyscyplinę głosowania w platformie?

https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/Glosowanie.xsp?posiedzenie=74&glosowanie=90

Tam jedynie lewica i konfa protestowały, a dwie złodziejskie partie jak zwykle ramię w ramię gdy można kręcić lody.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 19.04.2026, 12:57:02
  • 0
#wojskopolskie #wojsko #bekaztransa
Witam. Mam pytanie do was. Czy opłaca się iść na kierowce do wojska z kat. C i C+E? Podobno są tam bardzo duże braki.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
19.04.2026, 13:02:21 via Wykop
  • 2
@Hissis: wiem tylko że trzeba 25 lat służyć do emerytury i szeregowy ma na start 6489 zł brutto.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
20.04.2026, 11:50:38 via Android
  • 0
@Mils: Wiem, ale podobno kierowcow biora z pocalowaniem reki.
  • Odpowiedz
hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle
15.03.2026, 16:17:01
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 15.03.2026, 17:44:48 via Wykop
  • 0
@hrabiaKyle: a jak wygląda struktura Rosjan w byłych republikach ZSRR?
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 15.03.2026, 18:49:21 via Wykop
  • 0
@hrabiaKyle: Bardzo dużo Rosjan też było na Ukrainie i w Mołdawii.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 13.02.2026, 19:19:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 17.01.2026, 16:23:06
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
17.01.2026, 16:54:37 via Wykop
  • 0
@Prokurator_powiatowy: a czego się nie opłaca?
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 30.12.2025, 19:37:12
  • 1
#polskiedrogi #heheszki #nowysacz
tadeusz-rydzyk123 - #polskiedrogi #heheszki #nowysacz

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 16.12.2025, 13:32:08
  • 0
#ets2
Czy obecny promods 2.77 jest kompatybilny z DLC Nordic Horizons?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
17.12.2025, 16:05:17 via Wykop
  • 0
@hanys1dwa3: tylko czekać na middle east :D
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 28.11.2025, 08:32:38
  • 3
#nieruchomosci
Czy jest sens brać kredyt hipoteczny z rodzicami gdy rodzice byliby jako poręczyciele ? (rodzice po 50)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
28.11.2025, 08:39:52 via Wykop
  • 1
@talmudyczny_triumfalizm: jeszcze nie rozmawiałem, ale nie powinno być problemu
@Ademu Pytałem się chata gpt że to by wyglądało by tak że to ja płaciłbym kredyt a rodzice jako poręczyciele by byli.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
28.11.2025, 08:54:09 via Android
  • 0
@DiMaria: to zalezy od banku z tego co wiem.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 27.10.2025, 11:28:23
  • 2
#demografia
Jakie są perspektywy demograficzne dla waszych miejscowości na najbliższe lata ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
27.10.2025, 11:37:00 via Wykop
  • 0
@HaPe: U mnie w okolicy najszybciej wyludniającymi miastami są Tarnów i Tarnobrzeg.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
27.10.2025, 11:47:57 via Wykop
  • 1
@HaPe: Tarnów zjazd z 122 000 w 1998 do około 98 000 - 100 000 mieszkańców do teraz. Perspektywa zjazdu do 2060 do liczby mieszkańców 62 000! . Tarnobrzeg z 51 000 w 1999 roku do 44 000 teraz i zjazd do 2060 roku do liczby 26 000 mieszkańców.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
28.10.2025, 07:15:55 via Wykop
  • 0
@pamareum: Wrocław dobrze mówię ?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@IbraKa U mnie w okolicy Rzeszowa miasto jeszcze będzie się dobrze trzymać razem z przylegającą gminą, ale gdzieś od około 2040-2045 roku zacznie się wyludniać. Tylko, że moje miasto zaczyna się w miasto emerytów zamieniać.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 05.10.2025, 18:41:35
  • 0
#energylandia
Byłem teraz w energylandii i najlepiej jest wchodzić na atrakcje samemu bo zawsze brakuje jednej osoby i wtedy mijasz całą kolejkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
06.10.2025, 18:12:47 via Wykop
  • 0
@BulgarskiTaboret: A co oni teraz robią z tym space boosterem?
@jazdaniebieski2023 właśnie, że nie. Mi się fajnie na zadrze,dragonie, abyssusie czy formule jeździło. Nie wiem czemu, ale na rollercoasterze się czuje jak w samochodzie.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
06.10.2025, 19:07:43 via Wykop
  • 0
@BulgarskiTaboret:
Właśnie to kręcące sie rozebrali. Czyżby do remontu poszedł?
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 01.10.2025, 08:59:38
  • 0
#nieruchomosci
Witam, planuję uzbierać na wkład własny w 2 lata około 100k (odłożone 40k) i mam pytanie. Planuję kupić nieruchomość w którymś większym mieście (kawalerke) i teraz pytanie. Jak to zrobić. Najpierw kupić nieruchomość w wojewódzkim, a następnie podpisać umowę o pracę przedwstępną z firmą w wojewódzkim. Mimo iż jeszcze dużo czasu do tego to już muszę myśleć nad tym.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
01.10.2025, 09:42:11 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55:
Mieszkam w "powiatowym" około 40 km do Rzeszowa (15 min jazda autostradą do przedmieść) i nie szukalem nigdy pracy w wojewódzkim. Pracuje w ślusarstwie i przy maszynach, ale pracowałem przez jakiś czas jako pomocnik mechanika samochodów ciężarowych. Celuje w Warszawe/Wrocław/GOP/Kraków. (Nawet może być "obwarzanek")
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
01.10.2025, 10:55:18 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: Jedynie dobrze znam Kraków z dużych miast i tyle w sumie ( ͡° ʖ̯ ͡°). A przeglądałem też okolice Krakowa(Niepołomice,Skawina,Wieliczka,Bochnia). Warszawe i okolice też przeglądałem.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
01.10.2025, 16:08:49 via Android
  • 1
@GomiGomi @HexenHeretic @razdwatrzy55
Dzięki za doradzenie :D. Narazie zbieram na wklad wlasny, więc przez pewien czas bede podchodził ostrożnie do tego tematu.
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 07.09.2025, 14:29:12
  • 1
#mecz
Liczę dzisiaj, że Irlandia Północna urwie punkty Niemcom, a Słowacja wygra z Luksemburgiem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fabcio93
fabcio93
07.09.2025, 14:43:23 via Wykop
  • 2
@tadeusz-rydzyk123: żebyśmy potem tych Niemców dostali w ewentualnym barażu?
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
07.09.2025, 13:49:26
  • 1
#mecz piękna jest ta Gruzja i szkoda, że przegrali z Turcją u siebie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 07.09.2025, 14:28:39 via Wykop
  • 0
@MrFryteczka:
Hiszpania dzisiaj będzie miała męczarnie z Turcją
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 06.09.2025, 12:13:39
  • 0
#mecz
Coś czuje, że z Finlandią nie będzie spacerku jak się wszystkim wydaje. Z tego względu, że Finlandia i państwa skandynawii grają bardziej defensywnie i pozycyjnie. Więc się nie zdziwię jak będzie jakiś remis.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123
Autor
06.09.2025, 14:00:36 via Android
  • 0
@LeoXIV a żebyś wiedział XD
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 03.09.2025, 06:30:15
  • 1
#wot
I jak tam wrażenia z wota 2.0 ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shizofrenix
shizofrenix
03.09.2025, 07:02:08 via Wykop
  • 0
@tadeusz-rydzyk123: jak na razie serwery przeciążone i nie mogę się zalogować xD
  • Odpowiedz
mike100
mike100
03.09.2025, 21:31:42 via Wykop
  • 0
@tadeusz-rydzyk123: I jak tam wrażenia z wota 2.0 ?

nic szczególnego, jak dla mnie jedyne plusy to miesiąc premki, 2500 złota i 15000 przepustek ¯\(ツ)/¯ reszta bez zmian a dodali jedną mapę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
MrSzakal
MrSzakal
01.09.2025, 14:06:23
  • 6
kurde mol znowu do budy
#szkola #heheszki
MrSzakal - kurde mol znowu do budy 
#szkola #heheszki

źródło: IMG_4244

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 01.09.2025, 16:11:25 via Android
  • 0
@MrSzakal wstań na 6 rano do pracy XD
  • Odpowiedz
tadeusz-rydzyk123
tadeusz-rydzyk123 31.08.2025, 15:51:00
  • 0
#pielgrzymka
Szukam osoby która była w tym roku na Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej bo mam kilka pytań (tak, byłem w tym roku już 3 raz)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Khttps://wykop.pl/ustawienia/powiadomieniaonserwatysta

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 17.04.2025

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking