choć dziś nie radzę takich treści udostępniać jest cisza wyborcza


@g0blacK @Lardor: a co tu łamiącego ciszę wyborczą? przecież nie jest to agitacja za lub przeciw, tylko namawianie do udziału w święcie demokracji.
Czy podczas wyborów parlamentarnych jest zakaz informowania że są wybory parlamentarne? xDDD
Nawet co kilka godzin frekwencję podają i zachęcają do udziału w wyborach.
  • Odpowiedz
  • 292
@gregory96: Według wskaźnik GUSu około 33% – 39% małżeństw w Polsce kończy się rozwodem. Faktycznie, na tyle mało, żeby dzieci nie uczyć jak sobie z tym radzić ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@gregory96: dlaczego ona i jej podobni tak bardzo stronią od tego, by dzieci były wyedukowane? Czy to źle, że dziecko będzie wiedzieć, że bicie jest złe? Że rozwody i separacje się zdarzają i rodzice dalej ich będą kochać? Dlaczego tak bardzo chcą ograniczać swoje dzieci i fundować im emocjonalny rollercoaster?
  • Odpowiedz
Kto się bardziej obraża? Ja mam wrażenie, że stereotyp moherów minął i to centrolewica częściej się obraża za głosowanie na prawicę. Dodam, że wyborcy Koalicji Obywatelskiej, bo lewacy jakoś spokojniej to znoszą. W uśmiechniętym Gdańsku dwóch uśmiechniętych wyborców się na mnie obraziło rok temu, a sami pytali jak głosowałem

#polityka

Kto się bardziej obraża?

  • Centrolewica za głosowanie na prawicę 17.6% (3)
  • Prawica za głosowanie na centrolewicę 82.4% (14)

Oddanych głosów: 17

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow
Z jednej strony żal mi trochę Miszalskiego. Wiadomo że to osoba pozalowania godna ale jestem w stanie sobie wyobrazić że gość te bzdury typu SCT wprowadzał będąc zapewnianym przez resztę jego ekipy że będzie pierwszym prymusem a potem wszyscy będą robić to co on. A to c--j służy on raczej teraz jako przykład że nie wolno wprowadzac aż tak antyludnosciowych rozwiązań bo jednak ludzie mogą cię odwołać.

Niech stanowi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow Dobrze jest wtedy jak w radach nadzorczych zasiadają żony PiS i nawet ich nie ma na spotkaniach zarządu? Czy dobrze jest wtedy jak robimy co chcemy a gawiedzi dajemy 500 zł by zamknąć im tym ryje? Wpis takiego typu jakbyśmy byli pod okupacją innego kraju, oczywiście na tle flagi solidarności by sobie pysk nią wytrzeć i wartościami.
Quardoz - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow Dobrze jest wtedy jak w radach nadzorcz...

źródło: 323232

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej śmieszy mnie mądrość uśmiechniętych, że referendum nie ma sensu, bo i tak wygra ktoś od nich albo powinno dać się szansę na całą kadencję. Po pierwsze, następny prezydent nawet z ramienia KO nie będzie realizował polityki poprzednika dotyczącej stref czystego transportu i innych przedsięwzięć, które go zatopiły. Po drugie, jeśli chłop jest tak niepopularny po dwóch latach to jaki sens ma trzymanie go drugie tyle

#polityka #krakow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Skoro konfederacja jest podnóżką putina, to dlaczego prokurator generalny nie może im nic udowodnić, to wniosek jest taki, że rządy tuska i rządy kaczyńskiego są takie nie udolne nic nie mogą zrobić i nie dbają o bezpieczeństwo przed agresją putina.
  • Odpowiedz
Mieszkańcy Krakowa mają dziś referendum, a pół internetu już zachowuje się jakby wybierało papieża, premiera i zarząd wspólnoty w jednym głosowaniu. W tym kraju nawet odwołanie prezydenta miasta musi wyglądać jak sezon finałowy dramy narodowej xD

#krakow #polityka #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach