@Ragnar_Lodbrok: w austrii burmistrza myśliwy zabił i uciekł na czechy ale nie pamiętam co się dalej tam działo

https://wyborcza.pl/7,75399,31421302,burmistrz-gornej-austrii-zastrzelony-przez-zamachowca-trwa.html

tam na dole jest jeszczwe sprawa z 2013
"sprawca również był myśliwym i zabił przed laty cztery osoby, zanim sam odebrał sobie życie. Chodziło o 55-letniego Aloisa Hubera, który kłusował w okolicy i w 2013 r. wymknął się policyjnej obławie, przebijając uliczną blokadę. Podczas ucieczki zabił trzech policjantów i sanitariusza z
  • Odpowiedz
Z ciekawości przerzucam kanały na różne serwisy informacyjne. Na trwam i r. maryja cisza o sprawie co jest szczególnie szkodliwe w tym konkretnym przypadku. W tamtym rejonie są głęboko wierzący starsi, samotni ludzie, którzy całym dniem słuchają jedynie radia Maryja albo w ogóle żyją bez, TV radia. W. zna ludzi, teren i jestem sobie w stanie wyobrazić, że w takiej sytuacji taki człowiek mógłby sobie obrać za kryjówkę taką osobę, która żyją
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieznamniepamietam: Mylisz się, okolice Limanowej to wioski, w których więzi społeczne są dość silne. Liczne rodziny, pół wsi (albo i więcej) są bliższymi lub dalszymi krewnymi. Tam nawet jeśli się znajdzie jakiś samotnie żyjący staruszek czy staruszka, to i tak inni go mają na oku. I dobrze że jest cisza informacyjna, bo zaczęło się pojawiać mnóstwo fake newsów, powielanych przez bezmyślnych kretynów nie tylko tu, ale i wydawałoby się poważniejszych
  • Odpowiedz
  • 98
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nie, bo tam jest uzbrojony chłop, a nie bezbronni ludzie, których mogą sterroryzować. Patridioci nie potrafią sobie radzić z ludźmi, którzy są prawdziwym zagrożeniem
  • Odpowiedz
Jak mnie w-----a policja która za każdym razem na rondzie Puławska/wilanowska nie chce czekać w korku i włącza sygnał i się elo pcha. Widziałem to już z 10x. Ostatnio mówię p------e nie zjeżdżam do czego oni niby się spieszą? To stado januszy z innych aut mało mnie nie ukrzyżowało. A pały myk przez rondo na sygnałach i uliczkę dalej mają komisariat. Nie nawidzę s-------i.
#policja #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Najlepsze Ci inni kierowcy „oni mogą do napadu jechać!!”, „Kiedyś sam będziesz potrzebował”!!!

Już to widzę, jak 5 godzin po zdarzeniu jadą do mnie na sygnale, acha.
  • Odpowiedz
@miszkak znajomy kiedyś się szkolił na policjanta i coś wspominał że niby każde włączenie sygnału jest/będzie rejestrowane, nie doszło to do skutku? Czy po prostu na to leją i robią jak chcą?
  • Odpowiedz
Widząc nieudolność i ciągła krytykę polskiej policji,Komendat Główny Policji postanowił wystawić najpotężniejsze działa i zgłosił się o pomoc do najbardziej znanego posterunku policji w Polsce.
Już za chwilę do akcji wkroczą policjanci z 13 posterunku,z psem Pershingiem na czele.
#limanowa #policja #13posterunek
rybazryzem85 - Widząc nieudolność i ciągła krytykę polskiej policji,Komendat Główny P...

źródło: temp_file5198502624068497720

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja to trochę nie rozumiem, setki policjantów, helikoptery, blokady kupa hajsu.

Przecież mogliby puścić info że w okolicznych lasach jest wysyp borowików to na 100% prędzej czy później jakiś grzybiarz by go znalazł.
U nas to najlepsza formacja tropiąca od lat.

#limanowa #polska #policja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arinkao: Dlatego tego nie mówią, jeszcze by spróbowali zajrzeć do reklamówki i się podusili. Polska nie może sobie teraz pozwolić na utratę takiej ilości najlepszych funkcjonariuszy.
  • Odpowiedz