Pierwszy raz na nartach jeździłem, ale że w Karpaczu w miarę spoko trasy jak na naukę to było spoko. Polecam każdemu, kto mówi że góry tylko latem (sam jestem wśród tych ludzi). Kilka dni zimą albo po prostu tak, żeby trochę śniegu leżało też robi wrażenie. Oczywiście latem najlepiej ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
A dziś wracamy na stare śmieci i






















#kolej #pkp #pociagi
źródło: comment_158238467603nAmUBvbAxe3zWY2WzuE7.jpg
Pobierz