#pociagiboners #pociagi
ma ktoś dokładniejsze informacje gdzie podział się ocalały tabor z myślęcinka? Kiedyś widziałem zdjęcie że stoi chyba w Rudach śląskich, ale nigdzie już do tego dokopać się nie idzie. Musi być na 99%, bo na złom poszły tylko dwa pojazdy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Wypadek. Przed nami pociąg towarowy zmiótł z planszy jakiegoś dżentelmena, który po wypiciu kilku kieliszków za dużo zdecydował się na wejście na tory w szczerym polu, poza przejściami i przejazdami. Bum.

W wyniku konfrontacji pociągu z węglem ważącego 3000 ton i człowieka ważącego 90 kilogramów ten drugi niestety przegrał. Towarowy zatrzymał się 450 metrów dalej. 1:0 dla #pkpcargo

Dojeżdżamy do stacji, dyżurny nam głosi że pół godziny temu miał miejsce
g.....i - Wypadek. Przed nami pociąg towarowy zmiótł z planszy jakiegoś dżentelmena, ...

źródło: comment_1663860703iU9Fy7A4VF0nKhzAJu39tS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gumpa_bobi: frustracja, której mimo wszystko nie popieram, bierze się stąd, że tych opóźnień i nieprzewidzianych sytuacji jest zbyt wiele.

Moze miałeś pecha i faktycznie w krysztalicznie czystej sytuacji oberwało ci się za pkp niesłusznie. Ale spójrz oczami pasażera - wiecznie jest coś nieprzewidzianego i wiecznie pkp jest zaskoczone. To działaddo tego stopnia, że sytuacja nieprzewidziana jest planowy przejazd pociągu.
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_:
Nie ma takiej możliwości. Trwa modernizacja. Do 2025.
W marcu oddali jeden odcinek po serbskiej stronie (Belgrad - Novi Sad).

@adasteBatory:
Nie o to było pytanie.
Kilka lat temu to mogłeś jechać osiem godzin. Trwa przebudowa na kolej dużych prędkości. Po jej ukończeniu podróż skróci się do 2 h 40 min.
  • Odpowiedz
wiem że trochę wcześnie na takie pytanie, ale chętnie wysłucham porad
czy zamknę się w 1400zł za przejazd Warszawa-Berlin-Warszawa dla rodziny 2+1? 28.04 wyjazd a powrót 1.05 jeśli ma to znaczenie
biorąc pod uwagę co wydarzy się z cenami energii, można zakładać ceny biletów +50% względem dzisiejszych cen?

#berlin #pkp #pociagi #intercity
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pociongowy: przedszkolak, więc chyba powinien mieć. Nawet jeśli wyniesie to 1600zl to chyba warto dopłacić względem jazdy samochodem, czlowiek moze odpocząć i nie martwi się czy ktoś mu samochodu nie obije
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaxVerstapen: sprzedaż na 28.04 rozpocznie się około 1 marca 2023, natomiast realnie podejrzewam że po 15 marca będzie można kupić bilety w kasie i w internecie. Sugeruję stronę Bahn.de
  • Odpowiedz