Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maki1234: kiedyś jak zamiast pendolino podjechał zwykly eic i to jeszcze opoziony, ktory potem stał 1,5h pod warszawą, próbowałem złożyc reklamację to się poddałem. 4 strony a4 do wypełnienia żeby dostać 30% ceny biletu xD
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki, mam 25 lat oraz w świetle prawa jestem wciąż jestem uczniem :P, mam nawet podbita legitymację.
Czy z tego tytułu przysługuje mi jakąś zniżka na przejazdy pociągiem?

#pkp #kolej #intercity #ic #tlk #pociagi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieje jakieś tanie rozwiązanie biletu miesięcznego na pociągi pendolino relacja kraków - gdańsk 2 razy w tygodniu ze statusem studenta? Z tego co widzę jedyna opcja jaką udało mi się znaleźć czyli "karta intercity" wcale nie jest zbyt opłacalna szczerze mówiąc, a taniej to już wychodzi latać ryanair'em.
#intercity #pendolino #pkp #pkpintercity #pociagi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choochoomotherfucker

@null_ptr: Tak, a teraz się tłumaczą, że połączenia nie wrócą, bo jeździło za mało ludzi.


Absurdalne tłumaczenie z ich strony.
Jeździłem tą trasą regularnie przez dłuższy czas, mało ludzi to jeździło do każdej z wiosek za Rybnikiem. Na każdej z nich wysiadało po kilka osób, do Bohumína zawsze było ich więcej (czasem z kimś się zamieniło słowo, coś się podsłuchało lub było się przy zakupie biletów).
Te ±5
  • Odpowiedz