wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Ziemniory Numer może zostać dezaktywowany zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych, w przypadku braku realizacji doładowania w określonym terminie. Prosimy o bezpośredni kontakt w tej sprawie z Obsługą Klienta Play, która udzieli Ci szczegółowych informacji. Dane kontaktowe znajdziesz na stronie https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html
- 0
@Ziemniory: trzeba było włączyć taryfę rwk
W playu jest teraz oferta na 15 gb internetu z "pełna prędkością". Wie ktos ile wynosi prędkość po przekroczeniu limitu?
#play #kiciochpyta
#play #kiciochpyta
@KijwMrowisku: To nie, to tutaj mają takie pakiety po 19zł ale 1gb
Ja to brałem wyłącznie do neta(tablet) bo dzwonię ze zwykłego playa.
Ja to brałem wyłącznie do neta(tablet) bo dzwonię ze zwykłego playa.
@KijwMrowisku Po przekroczeniu limitu, prędkość pobierania danych będzie wynosić 1 Mb/s do 384 Kb/s.
#modem #lte #4g #3g #internetmobilny #internet #siecikomorkowe #sieci #gsm
szukam taniego internetu mobilnego na kilkanaście kart sim, pakiet internetu może być nawet 1gb/mies, byle był ważny conajmniej kilka miesięcy, internet nie musi być szybki, byle był stabilny
potrzebuję wiele kart do dostępu zdalnego #raspberrypi i podobnych urządzeń
jest
szukam taniego internetu mobilnego na kilkanaście kart sim, pakiet internetu może być nawet 1gb/mies, byle był ważny conajmniej kilka miesięcy, internet nie musi być szybki, byle był stabilny
potrzebuję wiele kart do dostępu zdalnego #raspberrypi i podobnych urządzeń
jest
@KiedysMialemWiekszyBrzuch sprawdź naszą ofertę Play odNowa, znajdziesz w niej pakiety bez terminu ważności :) Szczegóły możesz sprawdzić na stronie https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-odnowa :)
@KiedysMialemWiekszyBrzuch: Zachęcamy do sprawdzenia oferty Orange Free na kartę, gdzie po doładowaniu otrzymasz dodatkowy pakiet danych. Możesz też przedłużać ważność swoich GB. Wszystkie aktualne oferty sprawdzisz tutaj https://oran.ge/30i7d3n.
- 0
@play_polska: Zniknął wraz z końcem wiatru :/ Doceniam, jednak nie mam jak dołożyć cegiełki nie mając wiele miejsca.
@Cinoski napisz w tej sprawie do naszych konsultantów za pomocą aplikacji Play24. Sprawdzimy to. Czat znajdziesz w zakładce Pomoc, w najnowszej wersji aplikacji.
Co warto kupic jako zamiennik modemu z CP, do domku? Znajomi mają od dawna żałosny internet za 40zl/mieś jakieś 2MBps.
Szukam takiego urządzenia ktoremu można włożyć kartę sim, działa jako router wifi i jednoczesnie zwykły router, umożliwiając sieci lan korzystanie z zasobów.
Każda karta prepaid teraz powinna spokojnie dostarczać lte za powiedzmy 50zl/3 mieś
#pytanie #play #cyfrowypolsat #router
Szukam takiego urządzenia ktoremu można włożyć kartę sim, działa jako router wifi i jednoczesnie zwykły router, umożliwiając sieci lan korzystanie z zasobów.
Każda karta prepaid teraz powinna spokojnie dostarczać lte za powiedzmy 50zl/3 mieś
#pytanie #play #cyfrowypolsat #router
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@szevxde ok, pobadam jeszcze temat
konto usunięte via Android
- 0
@CzerwoneSsie: Zgadza się ale jak miałeś doliczone raty za telefon to one też zostają XD
- 1
@CzerwoneSsie: kończ to żenujące abo i przenoś się na kartę. A jak jesteś z tych fanbojów abo co "zapominają" o doładowaniu to masz subskrypcje gdzie podpinasz kartę i samo ściąga hajs.
Flex 30 zł to 30 GB i nolimit.
Flex 30 zł to 30 GB i nolimit.
- 0
chejka, jaka sieć najlepsza - bez żadnych umów, tylko starter, doładowania co miesiąc i tyle? najlepiej nielimitowane rozmowy, smsy i duży pakiet internetu. patrzyłem tak dzisiaj i chyba do a2mobile żadna sieć nie ma podjazdu. bo w sumie, to wszędzie to samo, czyli właśnie rozmowy, smsy + 10gb za 30 złotych, a tutaj jednak 30gb. ma ktoś to a2mobile? normalnie w zabce kupie i wszystko śmiga git bez żadnych umów, czy jak?
@n1c3: Orange flex, 30 zł za 30 gb internetu i wszystko inne bez limitu, plus jakieś bonusy do wykorzystania w UE
@n1c3: nie ma znacznia tak naprawde wszedzie jest to samo
myse, ze viking jest najlepszy bo u nich wszystko przechodzi
obecnie mam virgin i tez jest nawet spoko , tzn. poza ostatnim numerem
myse, ze viking jest najlepszy bo u nich wszystko przechodzi
obecnie mam virgin i tez jest nawet spoko , tzn. poza ostatnim numerem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Jack0wy bo jeśli tak, to na razie masz dostep tylko do kanałow hbo w aplikacji play now. Jeśli chcesz mieć dostep do hbogo to wejdz w apke play24 i w zakladce uslugi (albo cos w tym stylu) musisz zaznaczyc ze chcesz korzystac z hbogo, inaczej nie bedzie dzialac w apce play now. Jesli to wlączysz, to powinienes dostac tez sms-em link osobno do zalozenia konta w hbogo, a zatem mozliwosc korzystania
- 1
@PiesBaskerwilow: z lekkim opóźnieniem ale wszystko w końcu ruszyło. Dzięki za pomoc :)
- 0
Powtórka po roku. Szukam oferty internetu na kartę, ważnego rok. Ew. abonamentu gdzie dostanę kilka kart sim korzystających z jednego pakietu internetowego.
W zeszłym roku [1] przy przeniesieniu numeru na prepaid Orange i jednym doładowaniu konta za 25zł dostawaliśmy coś około 18GB internetu ważnego rok, konto ważne rok i większość z tego została do wygadania. No plus cena starteru w innej sieci którego od razu po rejestracji się przenosiło do Orange.
Niestety pierwsza promocja
W zeszłym roku [1] przy przeniesieniu numeru na prepaid Orange i jednym doładowaniu konta za 25zł dostawaliśmy coś około 18GB internetu ważnego rok, konto ważne rok i większość z tego została do wygadania. No plus cena starteru w innej sieci którego od razu po rejestracji się przenosiło do Orange.
Niestety pierwsza promocja
@kitor: Zachęcamy do sprawdzenia ofert Internetu mobilnego na abonament. W wersji optymalnej jest 50 GB do wykorzystania. Jeżeli zabraknie Ci danych, zawsze możesz włączyć dodatkowy pakiet. Wszystkie aktualne oferty znajdziesz tutaj https://oran.ge/2KHBhyQ.
@Anonimizator69: No nie wiem, ja mam 25-45 mb/s (bez zew. anteny) router ZTE LTE. Myślę że wszystko zależy od tego gdzie się mieszka, i jak bts jest obciążany, czy jest bts play czy innego operatora z którego play korzysta, jakie jest ukształtowanie terenu itd. U mnie na tmobile nie chodzi net. Plus jeszcze daje radę bo mam też bts blisko plusa. Play ma tą przewagę że można tam mieć internet
konto usunięte via Android
- 1
@zbyszek_kieliszek Ja z Play nie mam zamiaru więcej korzystać. Mam obecnie w T-Mobile bez limitu danych, ale z ograniczeniem na 20mb i hula jak szalony. Prawie symetryczne łącze mam nawet, także co użytkownik, to inne doświadczenia ¯_(ツ)_/¯
- 0
- 0
nie wysyłaj smsa, 23 vat pójdzie na pis
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@FilipWWL: wydaje mi się, iż od conajmniej dwóch lat smsy charytatywne są zwolnione z VATu. Najpierw operatorzy się dogadali, że nie będą kasować 50%, a potem rząd zrobił zwolnienie.
https://www.wykop.pl/link/5271261
Wpis o moich problemach z @play_polska
Zapraszam do czytania i komentowania.
#play #playdlafirm #oszukujo #mirkoreklama
Wpis o moich problemach z @play_polska
Zapraszam do czytania i komentowania.
#play #playdlafirm #oszukujo #mirkoreklama
- 0
Została mi kasa na koncie w telefonie które chce usunąć. Więc jak mogę przesłać pieniądze na inny telefon bądź konto ?
#telefon #pytanje #sieckomorkowa #play #plus #informatyka
#telefon #pytanje #sieckomorkowa #play #plus #informatyka
- 0
@Specjalista_Plus: tak. Chce przesłać większą kwotę niż 20zl
- 0
Wtf, dostałem list od Playa, że od teraz za minutę rozmowy koszą 30gr a za sms 19, co tu się o--------a, powrót do cen sprzed 15 lat? o_O
#play
#play
- 0
@czesu: przecież te stawki są od lat nie ruszane.
- 0
@czesu: a nie, przepraszam. Faktycznie podnoszą ceny, rozmowa o 1 gr, sms o 10 gr. No cóż, mówiłem kilka lat temu, że tak będzie jak się ludzi oburzyli, że sieci nie wdrożyły unijnego roamingu tylko zastosowały swoje cenniki. Teraz mamy między innymi tego właśnie skutki.
- 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RajskieJapko: nie prościej prepaid i mieć w------e na te całe negocjacje? XD
@czuczer: xD
Ah no tak. Lepiej się uzerac z umowami jak zwierzę zamiast płacić 25zl na miesiąc i mieć wszystko w dupie XD faktycznie jesteś taki dorosły. Pewnie jeszcze telefon za złotówkę ci dobry operator dał...
Ah no tak. Lepiej się uzerac z umowami jak zwierzę zamiast płacić 25zl na miesiąc i mieć wszystko w dupie XD faktycznie jesteś taki dorosły. Pewnie jeszcze telefon za złotówkę ci dobry operator dał...
- 0
- 6
@NAIZDUP: 100 Pinga o muj boże jesteście cali
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@trapist_e: właczyc rok waznosci i to wygadac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Damianowski: może nie masz zasięgu
@Damianowski na dziennym siedzi i jeszcze taguje na nocnej amator xD




























Wyslalem kolejne zgłoszenie z odwołaniem, co mogę zrobić jeśli odrzuca odwołanie? Czy mogą tak porostu zabrać sobie moje pieniądze?
#play #play24
Komentarz usunięty przez autora