Mam prośbę o informacje jestem w PLAY ale umowę mam na ojca tzn ja korzystam to dawno temu było założone. Czy mogę przepisać na siebie mają jego np zgodę pisemną? Ojciec za bardzo nie jest mobilny i nie chciałbym go ciągać. Jest taka możliwość? @play_polska
#play #abonament #telefony #sieci #smartfon #umowa #prawo #pytanie
#play #abonament #telefony #sieci #smartfon #umowa #prawo #pytanie





























#play