Zadzwonili do mnie z play w celu przedłużenia oferty telefonu na firmę. Zaoferowali huawei p smart 2019 za 121.77 i abonament za 61.50. Umowa na 25 miesięcy, 10 giga neta. Zastanawiam się czy brać czy np. Po świętach nie będzie lepszych ofert... przydałby mi się już nowy telefon, ale jeszcze chwile to może poczekac
#play
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Avil: Często dają też jakieś pojedyncze GB internetu, nie tak wielkie jak kiedyś, ale zawsze coś. Np. teraz do końca miesiąca jest 2 GB na 30 dni. No i jak doładujesz przez ich aplikację to dostaniesz 15% bonusu.
  • Odpowiedz
@Avil: w Plusie SMS/MMS bez limitu za 10 zł/mies, w taryfie Nowy Plush jest najkorzystniej bowiem dochodzi jeszcze 1 GB: Internet, SMS, MMS bez limitu - nielimitowane SMS/MMS + 1 GB + bezpłatny transfer w ramach FB (w UE: 0,83 GB)
- koszt: 10 zł / ważność: 30 dni (usługa cykliczna) i dodatkowo Gruba tuba do YouTube’a - 50 GB za darmo jednorazowo

niestety zmiana taryfy to jednorazowy koszt 5
  • Odpowiedz
Cześć,

Czy używa ktoś w Play zwykłej karty SIM (rozmowy i internet) wraz z drugą (telefon z dual sim naturalnie) z samym internetem w pakiecie biznes? Mogłem do tej pory korzystać z internetu w trakcie rozmowy, ale obecnie mogę korzystać tylko z jednego z nich jednocześnie (niezależnie od ustawień karty sim). Miał ktoś podobny przypadek?
#play #operatorzykomorkowi #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 268
@play_polska może wypowiecie się o tym? Czy wasza firma również ma takie poglądy jak youtuber karolek znany ze swojej homofobi? Oraz z wymiotowania na swoich materiałach.
  • Odpowiedz
Jaka sieć ma najlepszy zasięg (transfer danych) w Polsce Południowo-Zachodniej

Zainteresowany jestem zmianą operatora bo z #play już nie mogę wytrzymać (jadąc na trasie #wroclaw #czestochowa czyli przez 2h zasięg był przez jakieś 3 minuty w opolu). Jakość Połączenia poza trasą też jest przerażająca.
Ja rozumiem że nie wszędzie może być lte+ ale żeby w ogóle nie mieć zasięgu to jest nie do wytrzymania.

#orange
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jadąc na trasie #wroclaw #czestochowa czyli przez 2h zasięg był przez jakieś 3 minuty w opolu


@thesc: ja bym tu obstawiał telefon, nie operatora. Od 4 lat jestem na nadajnikach play (mobile vikings) i nigdy nie miałem problemu z zasięgiem poza miastem.
  • Odpowiedz
@thesc: to kup sobie losowy starter i sprawdź w trasie jak się sprawdzi, pewnie bym zaczął od plusa (lub czegoś na ich nadajnikach)
  • Odpowiedz
Mirki oszukujo! Uważajcie na usługi premium!

Możecie zostać okradzeni przy współudziale waszego operatora, a to wszystko w majestacie prawa. Temat został opisany w znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/5228687/t-mobile-wystarczy-ze-klikniesz-reklame-by-naliczyc-oplaty/

Dzisiaj przekonałem się o tym na własnej skórze. W nic nie klikałem, ani nie wysyłałem żadnego smsa. Moim operatorem jest T-mobile(Heyah), ale z tego co wiem to u innych operatorów jest podobnie.
mindrape - Mirki oszukujo! Uważajcie na usługi premium!

 Możecie zostać okradzeni ...

źródło: comment_yQ4e4otbqPrpQTqYt0EouyZhLLGGNL1n.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, czy na święta są względnie jakieś lepsze oferty na #telefony z abonamentem w #play #tmobile #orange? Czy może właśnie wręcz przeciwnie - lepiej poczekać po Nowym Roku? A może to i tak bez różnicy?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sprynek: lepiej raty 0% szybciej spłacisz i nie ma przepłacania. Mogę zaprosić do Orange Flex 15 GB rozmowy, sms i mmy bez limitu za 25 zł. Za 30 ZŁ 30gb neta jak więcej chcesz.

Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod TOMASZHA5G przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan lub po prostu wejdź w ten link: https://flexapp.pl/fwEdqP5nXRAmyWgv9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thexil: Jeśli interesuje Cię powyżej 80 GB za 25 zł, to interesuje Cię Aero2 (BDI albo jakiś Pakiet Elastyczny) XDD
  • Odpowiedz
Nie ma nigdzie już jakiegoś pakietu na kartę za 10/15 zł na 1/2GB internetu i smsy do wszystkich (rozmowy być nie muszą)? Korzystałem przez długi czas z #orange ale postanowili usunąć swój pakiet15 i chcą wyłudzić wykupienie pakietu za 30 zł (super zamiana sukwo xD ) Wszędzie gdzie spoglądam to właśnie takie gówniane oferty po 25/30 zł, wtf? Ktoś coś kojarzy sensownego?
#operatorzykomorkowi #njumobile #play
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam modem usb z cyfrowego Polsatu ale chyba jest coś wadliwy. Mam tez modem na karte sim z play. Pytanie, czy jak wsadze karte plusa do tego modemu z play to będzie śmigać internet czy sa moze na nim jakieś blokady simlock? #elektronika #internet #play #cyfrowypolsat #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #plus chłopaki z #fut może tez coś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kame_house prosimy:
- sprawdź, czy trudności występują wszędzie, czy tylko w jednym miejscu;
- upewnij się, czy po przełożeniu karty SIM do innego telefonu kłopot również występuje;
- zmień tryb wyszukiwania operatora na ręczny i bezpośrednio zaloguj się do sieci Play wybierając opcję Play (LTE) lub Play (3G) w zależności od wariantu, który Ci się pojawia na wyświetlaczu.
Jeśli trudności nie znikną, napisz do nas na czacie w aplikacji Play24. Obsługa
  • Odpowiedz
@wykops2: jeśli wszystkie numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO (ten DUET można rozszerzyć do 3 numerów). Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach, zyskasz rabat i zamiast 75 zł będziesz płacił tylko 60 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne),
  • Odpowiedz
Czy jest jakaś taryfa, w której ilość gb poza krajem jest ustalana na roczny okres?

Chodzi mi oto, że za granicą jestem kilka razy do roku, a wtedy ten 1 czy 2 gb to mało, a tak rocznie mam np. 25 gb i wtedy mogę na jednym wyjeździe wykorzystać np. 10 gb, a nie tylko 1 gb.

Obecnie mam coś takiego w #orange za 300 zł/rok, ale po problemach ze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jaki teraz najlepszy #internet #internetmobilny ale do zastosowań stricte domowych?

Przede wszystkim istotne kryterium cenowe oraz fakt, że musi być no limit. Internet miałby być używany pod #krakow, konkretnie w #skawina w domu jednorodzinnym. Oczywiście wchodzi w grę jakaś antena na dachu itd. Polećcie coś konkretnego. Operator nieistotny, byle działało to dobrze jako zamiennik Internetu po światłowodzie. W docelowej lokalizacji takie cuda
moby22 - Mirki, jaki teraz najlepszy #internet #internetmobilny ale do zastosowań str...

źródło: comment_doyV5IdjGEgnlPIqnTrWSXZvadlKIErS.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@moby22 W play masz pakiet home-box solo. 75zł za 150gb kartę do neta + numer komórkowy no limit i 35gb na komórze. Oferta dobra jak masz zasięg play i szansę żeby zrobić net + komórkę w jednym pakiecie. Poza tym jak kolega wyżej pisał nju jest tanie ale na początku mało gb. I pamiętaj zasięg koniecznie sprawdź na własnej skórze a nie z historii innych ludzi
  • Odpowiedz
@UrbanLegend: Nie ciesz się, najpierw idzie (w moim przypadku) z internetu dla wszystkich tego wspólnego, więc muszę zużyć i wszystkim zabrać, żeby z tych 100GB korzystać, jakiś debil to wymyślił.
  • Odpowiedz