Wpis z mikrobloga

@penknientyjerz: na początku nie, dopóki 5G nie stanie się standardem, potem jak każdy zacznie wdrażać 5G for real to użytkownicy będą masowo przechodzić na ten standard, LTE się odkorkuje i dopiero wtedy będą racjonalne prędkości. 10 rano to całkiem normalna godzina
  • Odpowiedz
@penknientyjerz Play ma gówniany transfer jeśli chodzi o neta i w ogóle. Też kiedy miałem u nich. Nadajnik 1,5 km ode mnie + zewnętrzna antena w technologii mimo i prędkości skakały od 3mb do 12 góra, a niby też było LTE.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: No nie wiem, ja mam 25-45 mb/s (bez zew. anteny) router ZTE LTE. Myślę że wszystko zależy od tego gdzie się mieszka, i jak bts jest obciążany, czy jest bts play czy innego operatora z którego play korzysta, jakie jest ukształtowanie terenu itd. U mnie na tmobile nie chodzi net. Plus jeszcze daje radę bo mam też bts blisko plusa. Play ma tą przewagę że można tam mieć internet
  • Odpowiedz
@zbyszek_kieliszek Ja z Play nie mam zamiaru więcej korzystać. Mam obecnie w T-Mobile bez limitu danych, ale z ograniczeniem na 20mb i hula jak szalony. Prawie symetryczne łącze mam nawet, także co użytkownik, to inne doświadczenia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz