Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
@hoszin spoko co kto lubi :) ja raz na 2 lata wyśle mailem pismo i też mam luz :) na dziś mam abo 35 zł, za darmo do wszystkich i chyba 15 - 20 bibabajtow i już mi się nawet nie chciało umowy wypowiadać ostatnio :)
@hpiotrekh: @czuczer: ja mam 31 lat ale jak mi się będzie kończyła umowa teraz to też biorę prepaid no chyba że to jakoś przebiją.
Obecnie mam: 24,99 w czym mam:
- nielimitowane sms i mms
- nielimitowane rozmowy
- 12 gb internetu
- 100 minut do krajów poza UE (nigdy w życiu tego nie wykorzystałem)

Moja żona ma prepaid, jedynym jej obowiązkiem jest co miesiąc doładować telefon za 25 zł
@RajskieJapko: xD ale jesteś dorosły.
Liczyć nie potrafisz to równoznaczne ze dorosły?

Nawet rodzicom kiedys wyjaśniłem co i jak, pomimo 60lvl na karku, mają prepaid i płacą po 15zl na msc za nolimit.

"Największa wada ofert prepaid? Trzeba regularnie doładowywać konto. Nowe rozwiązanie od Orange? Płacisz raz, a potem przez cały rok nie musisz się kompletnie o nic martwić.

Oczywiście cały proces doładowania da się w wielu przypadkach zautomatyzować, ale po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau:

Nowa oferta Orange – wszystko bez limitu i 1 TB transferu

Nowość nie jest właściwie kompletnie nową taryfą – jest po prostu jednym z dodatkowych wariantów świetnej oferty prepaid, którą Orange ma już od jakiegoś czasu. Jak wyglądają jej szczegóły?

Podstawowym atutem jest to, że taryfę aktywujemy tylko raz i jest ona ważna pełne 365 dni. Żadnych doładowań pomiędzy, żadnego zastanawiania się, ile nam jeszcze zostało. Niestety taka roczna taryfa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RajskieJapko: ja w T-Mobile złożyłem wymówienie i dzwoniłem do Działu Utrzymania Klienta (numer z forum telepolis). Dostałem co chciałem, czyli zniżkę 10 zł na abo i chyba 150 czy 200 na telefon. Mam teraz 20 giga neta (wcześniej 5) ale w roamingu mam tylko 1, a miałem 3,5. I nagle okazało się, że jeden wyjazd w miesiącu do Skandynawii na 4 dni i chu, internet zjedzony :/ to już w prepaidzie
Pytanie w kontekście playa nieaktualne, czemprędzej się wybieram z niego #!$%@?ć xd Z ciekawości wklikałem się z tę ich "super ofertę przedłużenia" gdzie na cały ekran krzyczeli mi że 45 złotych miesięcznie, okazało się że te 45 to przez 3 miesiące a od 4. miesiąca 90 XDDDD
@Fafu: @archi3: @ravau:
Możecie polecić coś fajnego z tych prepaidów? Przez telefon rozmawiam bardzo rzadko, smsów też mało wysyłam, natomiast potrzebuję przynajmniej