Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
Jestem klientem #play od nie pamiętam kiedy (10 lat przynajmniej), kończy mi się za 2 miesiące umowa więc chciałem ją przedłużyć - wchodzę bo bożemu w internetach w "oferta dla Ciebie" i co? I jakby ktoś dał mi w mordę, #!$%@? nie oferta, pierwszy lepszy operator ma (dużo) lepsze oferty dla nowych XD (wiem, Amerykę odkryłem xd) I tu całe na biało wchodzi moje pytanie do tych co może pracują w takim miejscu, albo nie pracują ale się znają - jak pójdę do stacjonarnej budki to u tego całego konsultanta da się wynegocjować coś sensownego? Oni w ogóle mają możliwość jakoś te pakiety modyfikować, czy mogą sprzedawać tylko te gównoabonamenty z oferty i nawet gdyby chcieli to nic nie mogą dodać?
#play #telekomunikacja #janusze
  • 132
  • Odpowiedz
@RajskieJapko:
Nie da się - dadzą ci ofertę szablonową.
Najlepszym rozwiązaniem jest napisanie pisma, że chcesz zerwać ofertę.
Zaraz zadzwoni do ciebie odpowiedni dział i jednak z 39,99 dało się zejść do 24,99
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 735
@czuczer: xD
Ah no tak. Lepiej się uzerac z umowami jak zwierzę zamiast płacić 25zl na miesiąc i mieć wszystko w dupie XD faktycznie jesteś taki dorosły. Pewnie jeszcze telefon za złotówkę ci dobry operator dał...
  • Odpowiedz
  • 3
@samuraj24 dokładnie tak to działa. Ja jeszcze za pierwszym razem nie godzilem się na ich ofertę i dzwonili za jakiś czas z kolejną. Trzeba pamiętać jednak, że operator ma też granice opłacalności i niżej nie zejdzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@czuczer: XD co za różnica czy co miesiąc płacisz abonament czy doładujesz konto (można ustawić automatyczne doladowanie), a można za np. 25 zł mieć darmo do wszystkich i jeszcze jakieś 15gb internetu, a jak znajdziesz coś lepszego to możesz przejść bez czekania.
  • Odpowiedz
@hoszin spoko co kto lubi :) ja raz na 2 lata wyśle mailem pismo i też mam luz :) na dziś mam abo 35 zł, za darmo do wszystkich i chyba 15 - 20 bibabajtow i już mi się nawet nie chciało umowy wypowiadać ostatnio :)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: @czuczer: ja mam 31 lat ale jak mi się będzie kończyła umowa teraz to też biorę prepaid no chyba że to jakoś przebiją.
Obecnie mam: 24,99 w czym mam:
- nielimitowane sms i mms
- nielimitowane rozmowy
- 12 gb internetu
- 100 minut do krajów poza UE (nigdy w życiu tego nie wykorzystałem)

Moja żona ma prepaid, jedynym jej obowiązkiem jest co miesiąc doładować telefon za 25 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@samuraj24: no ale wg wykopka jesteście dziecinni, bo lepiej w takiej sytuacji by było wysyłać pismo co 2 lata i w 2 osoby tracić 500zl co dwa lata. To jest doroslosc XD
  • Odpowiedz
@RajskieJapko: xD ale jesteś dorosły.
Liczyć nie potrafisz to równoznaczne ze dorosły?

Nawet rodzicom kiedys wyjaśniłem co i jak, pomimo 60lvl na karku, mają prepaid i płacą po 15zl na msc za nolimit.

"Największa wada ofert prepaid? Trzeba regularnie doładowywać konto. Nowe rozwiązanie od Orange? Płacisz raz, a potem przez cały rok nie musisz się kompletnie o nic martwić.

Oczywiście cały proces doładowania da się w wielu przypadkach zautomatyzować, ale po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravau:

Nowa oferta Orange – wszystko bez limitu i 1 TB transferu

Nowość nie jest właściwie kompletnie nową taryfą – jest po prostu jednym z dodatkowych wariantów świetnej oferty prepaid, którą Orange ma już od jakiegoś czasu. Jak wyglądają jej szczegóły?

Podstawowym atutem jest to, że taryfę aktywujemy tylko raz i jest ona ważna pełne 365 dni. Żadnych doładowań pomiędzy, żadnego zastanawiania się, ile nam jeszcze zostało. Niestety taka roczna taryfa
  • Odpowiedz
@RajskieJapko: powiedz że chcesz rozmawiać z działem utrzymania klienta oni mają największe możliwości. Ale nie bierz odrazu powiedz że porównasz sobie z innym operatorem jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RajskieJapko: ja w T-Mobile złożyłem wymówienie i dzwoniłem do Działu Utrzymania Klienta (numer z forum telepolis). Dostałem co chciałem, czyli zniżkę 10 zł na abo i chyba 150 czy 200 na telefon. Mam teraz 20 giga neta (wcześniej 5) ale w roamingu mam tylko 1, a miałem 3,5. I nagle okazało się, że jeden wyjazd w miesiącu do Skandynawii na 4 dni i chu, internet zjedzony :/ to już w prepaidzie
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Po prostu chyba niektórzy "dorośli" zatrzymali się w czasie i myślą że nadal trzeba iść do kiosku i przepisywać kod że zdrapki xd No ale można teraz doładować telefon przez konto bankowe tak samo jak się płaci abonament. Oferty są lepsze ale nie da się niektórym przetłumaczyć bo "dajo telefon za 1 zł"
  • Odpowiedz
@Fafu: baa, oni sobie myślą, że tylko tak się opłaca kupić telefon nowy xD

Sytuację kiedy raty za telefon w abonamencie, plus kwota abonamentu, mnożone razy długość umowy, plus koszt zakupu urządzenia (coraz rzadziej mityczna złotówka), dają kwotę o 1/3 i większa niż zakup telefonu na raty w sklepie RTV czy na allegro + prepaid za 25zl.
  • Odpowiedz
Pytanie w kontekście playa nieaktualne, czemprędzej się wybieram z niego #!$%@?ć xd Z ciekawości wklikałem się z tę ich "super ofertę przedłużenia" gdzie na cały ekran krzyczeli mi że 45 złotych miesięcznie, okazało się że te 45 to przez 3 miesiące a od 4. miesiąca 90 XDDDD
@Fafu: @archi3: @ravau:
Możecie polecić coś fajnego z tych prepaidów? Przez telefon rozmawiam bardzo rzadko, smsów też mało wysyłam, natomiast potrzebuję przynajmniej
  • Odpowiedz