wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
@ptasiek2: ja natomiast nie polecam. Miałem z Mama duet 29+9 abonament i mimo włączonych wszystkich blokad na polaczenia premium międzynarodowe itp dostałem rachunek o 80zl wyższy za tą rozmowę z USA. Patrzę w biling numer mi znany natomiast do odejścia nie potrafili mi wyjaśnić skad ta pozycja na bilingu (Mama twierdzi że to było przez Whatsapp). Reklamację uznali dopiero w trakcie przenoszenia numeru do innego operatora ostatniego dnia a i
@ptasiek2: Korzystam z nju od kilku lat. Ze względu na warunki, które mam w tej sieci poleciłem tego operatora rodzinie. Płacę 39+9=48 za dwa numery bez limitu (połączenia i wiadomości) oraz 60GB z umową na czas nieokreślony. Co do niezawodności sieci to w 2019 były dwie awarie powodujące brak dostępu do internetu przez godzinę, góra dwie. Zasięg w aglomeracji Śląskiej na moim telefonie od dobrego po znakomity. Bardzo słaby zasięg
Jest tu ktoś, kto pracuje w dziale utrzymania klienta w #play
@Idesiku_Nago: to niestety nie pomogę
@Idesiku_Nago możemy w czymś pomóc? Jeżeli chciałbyś porozmawiać o przedłużeniu umowy, skorzystaj z czatu pod tym linkiem: https://play-info.pl/Nb9r
#pytaniedoeksperta
Nie długo przenoszę numer do plusha i czy możliwe jest zablokowanie nadajników plusa przez playa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#play #plush #plus #nadajniki
Nie długo przenoszę numer do plusha i czy możliwe jest zablokowanie nadajników plusa przez playa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#play #plush #plus #nadajniki
źródło: comment_qc4TePtnhqpownYspKpbnx9kzxjFLSJK.jpg
Pobierz- 1
- 1
- 10
PLAY TESTUJE NA BOMBELKACH NOWE TECHNOLOGIE!
#play #spotted #c---------------a #niewiemjaktootagowac
#play #spotted #c---------------a #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_CsYJwAMc53zUgg84AoDc2Swc8VxFHBiU.jpg
Pobierz- 0
Uciekam z Play z 3-4 numerami, to co oferuja na przedłużenie to smiech ma sali , proponują zebym płacił wiecej niz obecnie za te same warunki !!! Prosiłem o kontakt z Działem Utrzymania Klienta , to też olali ... Ma ktos z was Plusha w Łodzi??? Chodzi o działanie, zasięg, itp...
#play
#play
- 0
- 0
czy istnieje w #play jakas taryfa na karte na internet bez limitu? znalazłam jakieś solo L, ale tam jest do 15gb a potem zwalnia
- 2
@Pan_Kot: całkiem bez limitu nie ma nigdzie. W play masz 100GB bez limitu prędkości za 50zl/miesiąc.
- 1
całkiem bez limitu nie ma nigdzie
@Pan_Kot: @Ciekawierka: Dokładnie. Nie ma nigdzie w aktualnych taryfach. Były takie oferty abonamentowe w T-Mobile w ramach Internetu Domowego, ale żeby aktualnie je "zdobyć", to trzeba znaleźć kogoś chętnego na cesję umowy.
#play
Branie abonamentu przez Internet (bez telefonu) wiążę się z jakimiś dziwnymi opłatami czy czymkolwiek? Ktoś.mial jakieś źle doświadczenia? Czy to po prostu zakup usługi i później wszystko jest jak najbardziej spoko?
Branie abonamentu przez Internet (bez telefonu) wiążę się z jakimiś dziwnymi opłatami czy czymkolwiek? Ktoś.mial jakieś źle doświadczenia? Czy to po prostu zakup usługi i później wszystko jest jak najbardziej spoko?
- 0
Szukam internetu mobilnego i chyba padnie na Virgin mobile (120GB / 35 zł) zamiast nju na korzyść tego pierwszego przemawia fakt że na dzień dobry mam 120 GB a nie 40 . Mam już jeden abo w Virgin i net wychodzi 40/15mb/s
Tylko ciekawią mnie opinie ludzi co to mają i co się dzieje po przekroczeniu 120GB
Jest coś innego lepszego w podobnych pieniądzach? Dodam że router już mam huawei b525 i
Tylko ciekawią mnie opinie ludzi co to mają i co się dzieje po przekroczeniu 120GB
Jest coś innego lepszego w podobnych pieniądzach? Dodam że router już mam huawei b525 i
źródło: comment_r5M5adhSlRU4qpd94EBikxjBkMG9PCgm.jpg
PobierzHej wykopki! Prośba o pomoc, bo ciężko znaleźć jakieś realne info w necie dotyczące prędkości internetu mobilnego dostawców w PL. Chcę zakupić sobie 2ga kartę sim (prepaid) do telefonu głównie do internetu. Aktualnie mam abonament w Play i z netem jest totalna kaszana. W W-wie w dużych zbiorowiskach np. centrum lub Złote nie ma praktycznie neta (bo przeciążona sieć), gdziekolwiek indziej D:3mb/U:0,5mb max -> http://prntscr.com/qihu0i
Czy możecie się podzielić Waszymi doświadczeniami w
Czy możecie się podzielić Waszymi doświadczeniami w
@a_zycie_cpam_ostro używam nju w Lublinie pięknie śmiga lte
@a_zycie_cpam_ostro: weź Orange. Często przebywam w okolicach miejsc o których mowa(praca) i chodzi b.dobrze. to mój wynik zrobiony chwilę temu tel bez agregacji pasm lte
źródło: comment_gGMkSAm6zodfEaInRItMCLwDKpZm6HG9.jpg
PobierzPotrzebuję internetu mobilnego do tabletu. Jaką ofertę prepaid polecicie?
Wolałbym większą paczkę tj. np. 50 GB na 3 czy 6 miesięcy, niż np. 10-15GB/mc, czasami po prostu użyję 1GB/mc, a czasami 10GB/mc.
Nie chcę co miesiąc bawić się z aktywacją pakietów itp.
#gsm #play #orange #plus #tmobile #internetmobilny #it
Wolałbym większą paczkę tj. np. 50 GB na 3 czy 6 miesięcy, niż np. 10-15GB/mc, czasami po prostu użyję 1GB/mc, a czasami 10GB/mc.
Nie chcę co miesiąc bawić się z aktywacją pakietów itp.
#gsm #play #orange #plus #tmobile #internetmobilny #it
- 0
@Aleoledacfaraddadf: dokładnie tak możesz to zrobić :) #orangeteam
Mirki szukam sieci/ oferty przy najniższym koszcie zatrzymam aktywny numer i mozliwosc odbierania i wykonywania polaczen. Telefon bedzie wiekszosc czasu ze mna za granica. #siecikomorkowe #kiciochpyta #play #plus #telefony #orange
@KUL4WY mamy starter za 5zł, z rokiem ważności konta po doładowaniu
@KUL4WY: możesz jeszcze zerknąć na ten starter. Wystarczy że zasilisz za 5 zł i ważność przedłuży się o rok.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki, muszę zmienić sieć komórkową, obecnie w VM place średnio ok 30zl miesięcznie i mam nielimitowane rozmowy/SMS i schodzi mi jakieś 8GB danych.
Szukam podobnej oferty na kartę ale żeby dla odmiany działał mi internet za granicą i nie było problemów z zasięgiem. Ogólnie z którą siecią jest najmniej problemów?
#gsm #play #orange #tmobile
Szukam podobnej oferty na kartę ale żeby dla odmiany działał mi internet za granicą i nie było problemów z zasięgiem. Ogólnie z którą siecią jest najmniej problemów?
#gsm #play #orange #tmobile
@villsvin: z VM przeszedłem do Orange Flex. Żonę też przeniosłem. Mogę polecić. Kartę odbierzesz darmowo w salonie. Lub kurier albo w niektych sklepach np. Sieć Ruch za 3 zł
Pytania? to śmiało :)
25 zł 15 GB neta, rozmowy sms i mms bez limitu. 2.. 09GB w
Pytania? to śmiało :)
25 zł 15 GB neta, rozmowy sms i mms bez limitu. 2.. 09GB w
źródło: comment_flSpfXBY6sGT6V5eBVJ5SCRYSSyL17og.jpg
Pobierz@villsvin: Może nie do końca na kartę, ale bez zobowiązań, czyli Orange Flex. Żadnej umowy i stałego zobowiązania. za 30 zł dostaniesz 30 GB, no limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci i Social Pass. W roamingu będzie 3,18 GB, ale można w każdej chwili dokupić pakiet :) Szczegóły na stronie: https://flex.orange.pl/
@LubieKiedy: w plusie, tudzież plushu starter za 5 pln: 6GB z pakietem na start + 6GB z apki +5 GB z polecenia
- 0
@LubieKiedy: tmobile nielimitowany na 14 dni. o ile aktywujesz do 2 stycznia
ja p------ę co jest z internetem w play? ja mam generalnie taką padakę, że aż szkoda gadać. inne sieci działają mi dobrze. zastanawiam się nad zmianą operatora.
#internetmobilny #play
#internetmobilny #play
@play_polska zapomnijcie, umowa z Waszą siecią to najgorsza decyzja jaką mogłem podjąć. Tak tragicznych zasięgów, wysokich opłat i kiepskich ofert próżno szukać u innych operatorów. Żebym w centrum kraju, w dużym mieście miał problem z zasięgiem i Internetem to jest cyrk.
- 0
@play_polska nie mam tej aplikacji. mogę ją ściągnąć bezpośrednio od was ze strony?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@witongod bardzo nas to cieszy
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0































#internetmobilny #gsm #lte
źródło: comment_e3XQHqaMDtvO6wLs9sZ5tvBI5qNjbb61.jpg
PobierzNie rozumiem czemu Play nie poleca tego rozwiązania...
źródło: comment_FUKNiXJwZLa8w60EiEk8xjehfugmU2mc.jpg
Pobierz