wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Potrzebuję jakiś #internetnakarte, w którym 1 GB będzie kosztował 1 zł lub mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam starą kartę RBMI (100 GB za 40 zł), ale ze względu na słaby zasięg #play praktycznie odpada (ಠ‸ಠ)
#gsm #prepaid #internet #plus #tmobile #orange #lajtmobile #cokolwiek
Mam starą kartę RBMI (100 GB za 40 zł), ale ze względu na słaby zasięg #play praktycznie odpada (ಠ‸ಠ)
#gsm #prepaid #internet #plus #tmobile #orange #lajtmobile #cokolwiek
@Avil: kup starter nowy plush za 5 zł tam od razu masz 6 GB na start, czas krótki pakietu bo tylko 2 tygodnie, 5 GB za rejestracje + 6 GB za urochomienie apki oba pakiety ważne 30 dni od włączenia, na koniec kupujesz pakiet 5 GB za 5 zł na 30 dni (pakiet w miesiacu możesz właczać bez limitu, ale wiadomo każde właczenie to koszt 5 zł) https://www.plushbezlimitu.pl/uslugi-dodatkowe
@Avil: cymes, z fartem
- 0
- 0
https://allegro.pl/oferta/alarm-bezprzewodowy-z-gsm-czujka-pilot-syrena-orno-8664441888
@Clear: Będą mnie ścigać za coś takiego? Do piwnicy chciałem.
@Clear: Będą mnie ścigać za coś takiego? Do piwnicy chciałem.
@skaza: jak pisałem, mogą. Jest na to minimalna szansa.
Sprawdzilem I w rsut play nie widze takiego zapisu.
Jesli twój alarm będzie wysyłał chociaż 1 sms miesięcznie to polecam dla bezpieczeństwa ofertę play odnowa,
Ewentualnie
formula play na kartę z formula sms lub play na kartę rwk
Sprawdzilem I w rsut play nie widze takiego zapisu.
Jesli twój alarm będzie wysyłał chociaż 1 sms miesięcznie to polecam dla bezpieczeństwa ofertę play odnowa,
Ewentualnie
formula play na kartę z formula sms lub play na kartę rwk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dostałem od @play_polska 100GB internetu na święta, a nie moge go włączyć. Jest napisane "Utracono połączenie mobilnej transmisji danych" Mam #xiaomi O co chodzi tutej wytłumaczcie dla mnie. #play
@Apustaja napisz do naszych konsultantów na czacie w aplikacji Play24 - postarają się pomóc.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Marcinowy: w nju mobile masz 2,43 GB
@Tytanowy_Lucjan: nie tyle ruchani co wprowadzane są dopłaty na mocy przepisów ustalonych przez KE. KE zezwoliło krajowym regulatorom (w Polsce uke) wprowadzić dopłaty, gdy operatorzy wykażą straty związane z roamingiem regulowanym.
I operatorzy je wykazali. Ostatnio plus wykazał 2,42% ebitda straty. Zgodnie z zasadami, musi wykazać 3%, więc uke nie wyraziło zgody plusowi na dopłaty na kolejny rok. W przyszłym roku kolejni operatorzy stracą dopłaty.
Dlaczego operatorzy wprowadzili to w prepaid, a
I operatorzy je wykazali. Ostatnio plus wykazał 2,42% ebitda straty. Zgodnie z zasadami, musi wykazać 3%, więc uke nie wyraziło zgody plusowi na dopłaty na kolejny rok. W przyszłym roku kolejni operatorzy stracą dopłaty.
Dlaczego operatorzy wprowadzili to w prepaid, a
Jaka bezpłatna aktywność? Mam złamać kartę? Na jaka sieć zamienić która takiego shitu nie pobiera? #play
źródło: comment_l659SZY1v7ePsoppMTrU8yiqZpR50IUx.jpg
Pobierz- 1
@OzaweNakashi: a co myślałeś, że za 5 złotych będą utrzymywać twój numer za darmo?
- 1
@OzaweNakashi: przecież w Play możesz sobie wybierać z 10 taryf i zmieniać za friko. Co za problem?
Byłabym w stanie płacić 9,90 za (dla moich zastosowań) Aero2 bez captchy (a2mobile Niewyczerpalny Internet), ale jest już za 12,90 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie jakąś alternatywę dla Aero2? Może być nawet 64 Kbit, byle bez limitu transferu i tanio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie jakąś alternatywę dla Aero2? Może być nawet 64 Kbit, byle bez limitu transferu i tanio ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mirki pomocy! Próbuję aktywować pakiet internetowy (sieć Virgin, Iphone SE). Po wklepaniu kodu zasięg zmienia się za każdym razem z LTE na 3g i pojawia się komunikat "Błąd wykonywania żądania Nieznany błąd" Gdzie szukać ratunku? #iphone #play #virginmobile #telefony #kiciochpyta
#siecikomorkowe #play #tmobile #orange #plus z jakiej sieci byłeś/jesteś najbardziej zadowolony? Pomijając ceny a uwzględniając stabilność i jakość połączeń oraz transmisji danych.
źródło: comment_aybyaXfFExxoWsbN6n2uEtM7OHRbo3Cg.jpg
PobierzNajbardziej zadowolony jestem/byłem z...
- Orange 37.5% (39)
- Play 26.9% (28)
- Plus 19.2% (20)
- T-Mobile 10.6% (11)
- Inna 5.8% (6)
- 1
@Chudzinx:
Najlepiej Orange, najgorzej Play, bo w Play miałem internet ciągle roaming krajowy 3mb/s max. (chociaż to był jedyny problem, więc jeżeli od tego czasu się to zmieniło, to może Play jest ok)
Z innych nie korzystałem.
Najlepiej Orange, najgorzej Play, bo w Play miałem internet ciągle roaming krajowy 3mb/s max. (chociaż to był jedyny problem, więc jeżeli od tego czasu się to zmieniło, to może Play jest ok)
Z innych nie korzystałem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@mp107: Ja mam kartę play...
- 0
Przenoszę numer do plusha na abo 24msc z karty innego operatora. Pytanie, bo slyszalem o jakims numerze zastepczym?? Czy jak podpisze umowę i do nich trafi, będę mógł na razie korzystać sobie jeszcze z karty wikingów na moim numerze, czy już muszę używać plushowej karty SIM? Jaki numer będzie na tej karcie plusha, mój od razu? Ten który przenoszę? Czy jakiś właśnie zastępczy? Nie chciałbym zostać w okresie świąteczno sylwestrowym z jakimś
źródło: comment_Njl56PKgSnP9yJR7eY1jujF1A7niCykZ.jpg
Pobierz- 1
@g1b50n płatny net za granicą, ale po przejściu, odradzam plusha i caly Cyfrowy. 3 msc miało być za frytki, ale jak się okazało tylko dla przechodzących numer z abonamentu (nie karty) o czym nie ma wzmianki na stronie głównej (tak nie przeczytałem 50stron drobnym makiem). Do tego nie wszystkie rozmowy są za darmo, np niektóre infoliniie (podstawowe instytucje, choćby banki) są płatne i nie da się tego wyłączyć. W vikingach po
- 1
@g1b50n zasięg i prędkość lepsza w vikingu w porównaniu do tego szajsu
A to miła niespdziewajka! Chyba całej transfer przehulam na Wiedźmina ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze pewnie sporo zostanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #play @play_polska
źródło: comment_IEAPelAoEbHgD58hY9XhED3g4AGmIQ9P.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@redi9: No elo śmieciu, masz tutaj 15 GB LTE! ( Wysokie prędkości ale nie więcej niż 3g ) ¯\_(ツ)_/¯
źródło: comment_vcWKALK5DLIbwbSenQzzOjKFtFjhzl4B.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@redi9: okeej
źródło: comment_HXZXXKUk6dyFDTZ9TR1vdfAprpIWSaRs.jpg
Pobierz- 0
@NexciaK: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod:
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod:
Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą,
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod:
*136*11*12#)- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod:
*136*11*8965#)Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą,
@NexciaK: Na przyszłość, Klucz Mobile (Plus) - 100 GB + 200 w nocy za chyba 50 zł lub RBMII (Play) - 100 GB za 40 zł
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@play_polska: Widzę i się cieszę, akurat czekają mnie święta w górach to może się przydać na wieczór internet :-)
@Luk1N cieszymy się, że się przydadzą. :)



















#play