via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skaza: jak pisałem, mogą. Jest na to minimalna szansa.

Sprawdzilem I w rsut play nie widze takiego zapisu.
Jesli twój alarm będzie wysyłał chociaż 1 sms miesięcznie to polecam dla bezpieczeństwa ofertę play odnowa,
Ewentualnie
formula play na kartę z formula sms lub play na kartę rwk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tytanowy_Lucjan: nie tyle ruchani co wprowadzane są dopłaty na mocy przepisów ustalonych przez KE. KE zezwoliło krajowym regulatorom (w Polsce uke) wprowadzić dopłaty, gdy operatorzy wykażą straty związane z roamingiem regulowanym.
I operatorzy je wykazali. Ostatnio plus wykazał 2,42% ebitda straty. Zgodnie z zasadami, musi wykazać 3%, więc uke nie wyraziło zgody plusowi na dopłaty na kolejny rok. W przyszłym roku kolejni operatorzy stracą dopłaty.
Dlaczego operatorzy wprowadzili to w prepaid, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Byłabym w stanie płacić 9,90 za (dla moich zastosowań) Aero2 bez captchy (a2mobile Niewyczerpalny Internet), ale jest już za 12,90 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie jakąś alternatywę dla Aero2? Może być nawet 64 Kbit, byle bez limitu transferu i tanio ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siecikomorkowe #play #tmobile #orange #plus z jakiej sieci byłeś/jesteś najbardziej zadowolony? Pomijając ceny a uwzględniając stabilność i jakość połączeń oraz transmisji danych.
C.....x - #siecikomorkowe #play #tmobile #orange #plus z jakiej sieci byłeś/jesteś na...

źródło: comment_aybyaXfFExxoWsbN6n2uEtM7OHRbo3Cg.jpg

Pobierz

Najbardziej zadowolony jestem/byłem z...

  • Orange 37.5% (39)
  • Play 26.9% (28)
  • Plus 19.2% (20)
  • T-Mobile 10.6% (11)
  • Inna 5.8% (6)

Oddanych głosów: 104

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chudzinx:
Najlepiej Orange, najgorzej Play, bo w Play miałem internet ciągle roaming krajowy 3mb/s max. (chociaż to był jedyny problem, więc jeżeli od tego czasu się to zmieniło, to może Play jest ok)
Z innych nie korzystałem.
  • Odpowiedz
  • 0
Przenoszę numer do plusha na abo 24msc z karty innego operatora. Pytanie, bo slyszalem o jakims numerze zastepczym?? Czy jak podpisze umowę i do nich trafi, będę mógł na razie korzystać sobie jeszcze z karty wikingów na moim numerze, czy już muszę używać plushowej karty SIM? Jaki numer będzie na tej karcie plusha, mój od razu? Ten który przenoszę? Czy jakiś właśnie zastępczy? Nie chciałbym zostać w okresie świąteczno sylwestrowym z jakimś
osob - Przenoszę numer do plusha na abo 24msc z karty innego operatora. Pytanie, bo s...

źródło: comment_Njl56PKgSnP9yJR7eY1jujF1A7niCykZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@g1b50n płatny net za granicą, ale po przejściu, odradzam plusha i caly Cyfrowy. 3 msc miało być za frytki, ale jak się okazało tylko dla przechodzących numer z abonamentu (nie karty) o czym nie ma wzmianki na stronie głównej (tak nie przeczytałem 50stron drobnym makiem). Do tego nie wszystkie rozmowy są za darmo, np niektóre infoliniie (podstawowe instytucje, choćby banki) są płatne i nie da się tego wyłączyć. W vikingach po
  • Odpowiedz
@NexciaK: jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim darmowy pakiet 30 GB ważny przez rok. Wystarczy zasilić konto za min. 30 zł w ciągu pierwszych 15 dni od uruchomienia startera (więcej info w regulaminie).
Przed tym zasileniem sugeruję włączyć jeszcze dwie promocje:
- Rok Ważności Konta cykliczny (kod: *136*11*12#)
- GigaBank w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę (kod: *136*11*8965#)

Dzięki temu, po zasileniu konta wyżej wymienioną kwotą,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NexciaK: Na przyszłość, Klucz Mobile (Plus) - 100 GB + 200 w nocy za chyba 50 zł lub RBMII (Play) - 100 GB za 40 zł
  • Odpowiedz