@UrbanLegend: Nie ciesz się, najpierw idzie (w moim przypadku) z internetu dla wszystkich tego wspólnego, więc muszę zużyć i wszystkim zabrać, żeby z tych 100GB korzystać, jakiś debil to wymyślił.
  • Odpowiedz
#play @play_polska: jestescie żałośni w chooj, nie dosc ze wylaczacie pekiety minut nim ledwo przekroczyłęm połowe to jeszcze zeby do was na obsluge klienta sie dodzwonic to trzeba miec hajs na koncie, wstyd żenada hańba nie wracajcie do domu... #gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie dziwne pytanko. Nie da się założyć konta w play jeśli ma się internet na kartę? Żeby aktywować konto przychodzi potwierdzenie sms ale kartę mam w modemie.

#play
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: A przez IP do zarządzania routerem/modemem nie ma takiej opcji? Pamiętam że któryś Huawei w połączeniu z tmobile miał taką opcję. Chyba nawet z telefonu się dało. IP powinno być podane na spodzie routera
  • Odpowiedz
@mlodyapollo:
Umiem wejść do apki routera, spokojnie xd Już to ogarnąłem i wyłamałem kartę, wsadziłem do telefonu, a potem znowu ją złożyłem, na szczęście trzyma się dobrze.
Router kupiłem sam, w przypadku kiedy grzebałem w routerach od dostawców, to wiem że tam były funkcje odbierania sms.
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z wysyłaniem mmsów na IphoneX, sieć Play.
Próbowałem wyłączyć wifi, ustawić sieć zgodnie z tym co podają na stronie play i ciągle nic. Błąd wysyłania wiadomości i tyle. Co może być nie tak?

#iphone #iphonex #apple #play #mms
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr_arrchi: może gdzieś się walnąłeś przy wpisywaniu? Jak wszystko ok to dzwon do playa albo spróbuj jeszcze jak się da wysłać konfiguracje mmsow do siebie z ich strony, wtedy się samo zainstaluje
  • Odpowiedz
Hej Mirki i Mirabelki znający się na #android, mam #pytanie. Jak to jest, że telefon korzysta ze śladowych ilości danych za granicą pomimo wyłączenia danych i przestawienia opcji roamingu danych na "domestic"? Wg. #play nabiło mi za granicą kilka paczek po kilkadziesiąt kilobajtów. Pacjent to LG V30 na Androidzie 8.0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: Mieszkam pod Wrocławiem na wsi, mam Play na kartę z modemem b715 i ten router ciągnie mi z wrocławia lte 2600 z 8 km i prędkości mam 20-30, pingi w WOT 40-60, w BF V niemieckie serwery 40-50 :) 2 km ode mnie postawił Play bts i po nowym roku ma być uruchomiony może jeszcze sprawa się dzięki niemu polepszy.
  • Odpowiedz
@Neorius: być może zainteresuje Cię nasze Plush ABO za 25 zł? Ofertę mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 2,5 GB;
- 10 GB
  • Odpowiedz
  • 0
Czy #motorola one vision kupiona w #play (bez abo) ma brandowany soft ? Jeżeli tak, jak trudno jest wgrać normalny ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gsm #play #telefony
@play_polska: troche kaszana z tym playem mam pakiet 100 minut bezterminowych u nich za 15 zł i nawet tego limitu nie wykorzystałem a juz mi chamy odcieli, ptarze w historie konta wykorzystalem 51 minut i juz ban....
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pobawiłbym się #chromeos #google w #chromebook bo widzę, że są dostępne jakieś tanie netbooki z tym w cenie 90-250. Ale nie wiem czy warto, podobno nowsze wersje w sensie CPU wspierają sklep #play czyli chyba jak w #android.
Ogólnie, używał ktoś z was chromebooka? o takie coś https://allegro.pl/oferta/lenovo-11e-chromebook-quadcore-n2940-4gb-hdm-ssd-8522968089
#pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unitrax: Ja się bawię takim jak z linka tylko z droższej aukcji (w lepszym stanie wizualnym).
Wg mnie mega spoko, można instalować też aplikacje na linuxa ale to jeszcze w wersji beta. Aplikacje na androida działają spoko, grę jedną testowałem (asphalt) i działa normalnie.
Wg mnie lepsze jak tablet z androidem bo działa szybko a ma większe możliwości. No i masz normalna klawiature, touch pad, normalne usb i hdmi gdzie
  • Odpowiedz
Kończy mi się umowa w Play, nie chce przedłużać ze względu na to że strasznie mam słaby zasięg w pracy często łapie roaming, czy orientuje się ktoś czy jest teraz coś godnego polecenia na przeniesienie numeru do jakiejś sieci, wcześniej miałem orange i było o wiele lepiej, ale rozważe też inne propozycje.
Fajnie jak by to była oferta z telefonem bo też muszę zmienić .Posiadam własną działalność gospodarczą a więc oferta może
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KurpKur1: być może zainteresuje Cię nasze Plush ABO za 25 zł? Ofertę mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 2,5 GB;
- 10 GB
  • Odpowiedz
Poradźcie mi proszę, czy warto kupić telefon bez abonamentu na www.play.pl (powodem jest dobra cena)? Dowiedziałem się właśnie, że telefony tam oferowane są brandowane. Czy dziś to problem? Na co dzień korzystam z #mobilevikings więc brand #play chyba jest po drodze do sprawnej obsługi urządzenia - ale sam nie wiem? Dawniej modele brandowane chodziły wolniej i miały mniej aktualizacji, ale były to czasy simloców itp. A jak jest
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Intelektualista: Na allegro znajdziesz tańsze i bez brandu, a i na raty zero można wziąć. Po co kupować u operatora?

Patrz tylko w komentarze jak firma traktuje klientów i czy nie jest to spółka z Czech albo Anglii.
  • Odpowiedz
#play wystawia faktury za #internet z pozycją za telewizję - wiadomo, płacą mniejszy VAT (8% zamiast 23%) jednakże teraz to ja mam problem bo nie mogę odliczyć sobie całości faktury za internet a tylko część (mimo, że z usługi telewizji nie korzystam, nawet nie wiedziałem że mam takie coś). Telewizja to jakieś HBO GO czy coś, ale nie jest to fizyczna telewizja a usługa w internecie.

Jak to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń