Wpis z mikrobloga

Powtórka po roku. Szukam oferty internetu na kartę, ważnego rok. Ew. abonamentu gdzie dostanę kilka kart sim korzystających z jednego pakietu internetowego.

W zeszłym roku [1] przy przeniesieniu numeru na prepaid Orange i jednym doładowaniu konta za 25zł dostawaliśmy coś około 18GB internetu ważnego rok, konto ważne rok i większość z tego została do wygadania. No plus cena starteru w innej sieci którego od razu po rejestracji się przenosiło do Orange.

Niestety pierwsza promocja (dająca pakiet 2GB na rok przy przeniesieniu, a orange sumowało okresy ważności pakietów) się skończyła. Przedłużenie ważności internetu o 365 dni zdrożało też w międzyczasie z 30 do 100zł :(

Kojarzycie podobne opcje dostępne obecnie w ofertach telekomów? W zasadzie potrzebuję dwie karty:
1) utrzymanie istniejącego numeru prepaid przez rok, z pakietem <5GB ważnym rok lub tanimi małymi pakietami aktywowanymi z środków na koncie - tu mogę zostać w Orange i wrzucić 3 dychy na konto - będę miał numer ważny kolejny rok i ad hoc kupię w razie czego jakiś pakiet.
2) karta do tabletu (może być nowa - numer mnie nie interesuje) - 15-20GB ważne rok.

Ewentualnie druga opcja - gdzie może być abonament (o ile będzie w sensownych kosztach) - wtedy interesuje mnie utrzymanie istniejącego numeru + 2-3 karty które będą służyć wyłącznie do internetu w innych urządzeniach, najchętniej z wspólnej puli gigabajtów. Nie wiem czy kiedykolwiek ktoś oferował w naszym kraju tego typu usługi.

[1] https://www.wykop.pl/wpis/37560121/mirki-szukam-oferty-internetu-na-karte-waznego-rok/
#orange #play #tmobile #plus #prepaid
  • 1