@xbonio: (komputer z zasilaczem 90W, żarówka 60W, lampa główna i 40W lampka biurkowa, Ładowarka 3x~3W, światło w łazience 2x60W )*24h*30dni. Sporadycznie mikrofalówka i czajnik... Plus lodówka... jakieś 250kWh.
Nic nie płacę, akademik ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
"Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 lipca 2015 r. Getin Noble Bank S.A. wprowadza zmiany w:

Tabeli prowizji za czynności bankowe oraz opłat za inne czynności dla Klientów detalicznych w obszarze Getin Banku:
zmiany dotyczą wszystkich wydanych i nowych kart debetowych: Visa Debit, Visa SimplyOne oraz MasterCard i MasterCard Display,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@owwsc: Czynsz nas nie będzie interesował, 1200 za dwa pokoje z czynszem, mieszkania całe wyremontowane, umeblowana kuchnia i łazienka. Łódź na Teofilowie. Chyba nieźle?
  • Odpowiedz
Sprawa jest. Tesc jakis czas temu chwalil sie ze bedzie placil mniej za energie elektr. Nikt nie zreflektowal ze wpuscil do domu naciagacza i podpisal umowe. Teraz zamiast obiecanych 80 placi 300. Wiem ze na odstapienie od umowy podpisanej poza siedziba dostawcy jest 10 dni ale moze jest jakies obejscie. Poprzednia umowe mial z Energa.

Mial ktos podobny przypadek? Da rade wrocic do Energi i anulowac umowe z oszustami?

#energiaelektryczna
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach