Wpis z mikrobloga

Kto ojcu wczoraj pół dnia tłumaczył obsługę komputera, włączanie internetu, seriale, yt, skype itd?
No ja
Kto założył mu konto na Gmail, zapisał hasło na kartce i wytłumaczył do czego to służy?
No ja
Kto pokazał jak się pisze w wordzie, co to excel power point, notatnik?
No ja
Kto pojechał do domu na drugi koniec polski, zadowolony z siebie i czekał na rozmowe na skype?
No ja
Czyj kolega przyszedl, nagadal bzdur ze hasla można sobie w notatniku trzymać i namówił starego na założenie hasla do kompa "bo jak ktos ukradnie to nie wejdzie"?
Mojego starego
Kto zadzwonił do mnie na telefon i powiedział że hasło do komputera zapisał sobie w notatniku na pulpicie i zapomniał jakie było?
Moj stary
Brak profitu
#truestory #brakprofitu #ojciec #komputery #swieciszmiczysobie
  • 75
@Apollowho: teściowej kupiłem smartfona 3lata temu bo chciała, w covidzie uruchomiłem jej internet., Żeby dzwonić przez Messenger. Teraz gdy wysyłam jej jakieś zdjęcie dzieci na mess to od razu oddziania żeby zapytać kiedy i gidze to było. Bo kutwa niebpotrafi pisać. Podlacza u mnie w domu tel do ładowarki i mówi "co tutaj się świeci takie czerwone całe dzień?" Mówię:a odłącz ładowarkę, Teściowa"o zgasło". A potem się dziwią że są zabójstwa