Wpis z mikrobloga

  • 1072
Kto ojcu wczoraj pół dnia tłumaczył obsługę komputera, włączanie internetu, seriale, yt, skype itd?
No ja
Kto założył mu konto na Gmail, zapisał hasło na kartce i wytłumaczył do czego to służy?
No ja
Kto pokazał jak się pisze w wordzie, co to excel power point, notatnik?
No ja
Kto pojechał do domu na drugi koniec polski, zadowolony z siebie i czekał na rozmowe na skype?
No ja
Czyj kolega przyszedl, nagadal bzdur ze hasla można sobie w notatniku trzymać i namówił starego na założenie hasla do kompa "bo jak ktos ukradnie to nie wejdzie"?
Mojego starego
Kto zadzwonił do mnie na telefon i powiedział że hasło do komputera zapisał sobie w notatniku na pulpicie i zapomniał jakie było?
Moj stary
Brak profitu
#truestory #brakprofitu #ojciec #komputery #swieciszmiczysobie
  • 75
  • Odpowiedz
@Apollowho:
-anon weź przyjedź do nas bo jakiś błąd w konkuterze wyskakuje
-ale co tam jest napisane jak wyskakuje
-nie wiem
-paliwopo8zł.jpg
-"dostępna jest nowa wersja sterownika nvidia", po starcie kompa, z prawej na
  • Odpowiedz
@Apollowho: Kupiliśmy babci laptopa, bo chciała.

Następnie nie uruchamiała go przez pół roku.

@Antyradek: Z cyklu : starzy ludzie i gadzety. Ja swoim starym juz nic nie kupuje z tego powodu bo caly czas wlasnie tak sie konczy
  • Odpowiedz
Jakie zapisywanie haseł ha kartce? Menedżer haseł w przeglądarce albo bitwarden


@MercedesBenizPolska: efekt bylby ten sam xD Takim ludziom nie mozna tak skomplikowanie, a nawet jak im sie ktos #!$%@? na maila to nic i tak tam nie znajdzie bo nie maja nawet kont bankowych
  • Odpowiedz
@Apollowho: teściowej kupiłem smartfona 3lata temu bo chciała, w covidzie uruchomiłem jej internet., Żeby dzwonić przez Messenger. Teraz gdy wysyłam jej jakieś zdjęcie dzieci na mess to od razu oddziania żeby zapytać kiedy i gidze to było. Bo kutwa niebpotrafi pisać. Podlacza u mnie w domu tel do ładowarki i mówi "co tutaj się świeci takie czerwone całe dzień?" Mówię:a odłącz ładowarkę, Teściowa"o zgasło". A potem się dziwią że są
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Apollowho: no niestety, ludzie którzy gdzieś tam się zatrzymali gdy technologia zaczynała wchodzić już nie nadrobią tego wszystkiego dlatego swoim rodzicom staram się na bieżąco wymieniać sprzęt i uczyć nowych rzeczy.
  • Odpowiedz
Idiotyzm technologiczny tych starszych pokoleń jest przerażający. Przecież nie żyli w kamieniu łupanym i za ich czasów były komputery a jednak nie chcialo im sie dostosowywać a teraz płacz
  • Odpowiedz