#chwalesie #pcmasterrace #oc #pokazkomputer
Mireczki, jak już się wszystkim chwalę, (no bo jest i czym) to pochwalę się i tutaj. Taki oto zestaw sobie zmontowałem jakiś czas temu. Kable już ogarnięte, ale bez przesady bo szyby nie ma. Myślicie, że Hotline Miami 2 mi na tym pójdzie?
Mireczki, jak już się wszystkim chwalę, (no bo jest i czym) to pochwalę się i tutaj. Taki oto zestaw sobie zmontowałem jakiś czas temu. Kable już ogarnięte, ale bez przesady bo szyby nie ma. Myślicie, że Hotline Miami 2 mi na tym pójdzie?


























#ubezpieczenia #ubezpieczenie #motocykle
Chciał i do pory chce po prostu mieć naprawiony samochód. Cieszył się nim dwa miesiące a stoi od listopada.