Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@CichyBob: A jakie znaczenie przy wybieraniu samego OC ma firma? AC, assistance itd. moża wziąć w innej.
- 1
@CichyBob: @MichasQGP: @bez_plomienia: @Pacjent: @samixpl: @stoprocent: dzięki za odzew Panowie. W TUZ wyszło dwa razy taniej niż w tamtym roku w HDI.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
95
Jak PZU traktuje klientów!

Witajcie Wykopki! Chciałbym Wam opowiedzieć o przykrej współpracy, a właściwie jej braku, mojego przyjaciela z firmą ubezpieczeniową PZU, w której to firmie ma ubezpieczony samochód.
z- 30
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Chwale się,
części odebrałem dopiero po południu. ;)
Zasilacz pobiera mi 140W podczas spoczynku ;)
Pamięć ram ustawiłem według profilu1 w biosie.
Cpuz pokazuje mi 935Mhz x2 = 1870Mhz, czyli o 4Mhz za dużo.
Standardowo ma 1866mhz.
części odebrałem dopiero po południu. ;)
Zasilacz pobiera mi 140W podczas spoczynku ;)
Pamięć ram ustawiłem według profilu1 w biosie.
Cpuz pokazuje mi 935Mhz x2 = 1870Mhz, czyli o 4Mhz za dużo.
Standardowo ma 1866mhz.
źródło: comment_ZjURr41jUD7aZad1sAFdoBaSSlRhwbyM.jpg
Pobierz- 4
Mirki gdzie najtansze #oc #kiciochpyta #motoryzacja #ubezpieczenia #cebuladeals.stare auto z gazem ,niepotrzebne nw.składka od razu za cały rok .Czy proama?
Mireczki mam pytanie. Kupiłem auto z ubezpieczeniem ważnym do września . Dowód rejestracyjny jest już na mnie a na ubezpieczeniu są dane poprzedniego właściciela. Czy muszę zgłosić się do ubezpieczyciela czy mogę spokojnie poczekać do września. Poprzedni właściciel nie zgłaszał sprzedaży samochodu.
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #samochody #pytanie
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #samochody #pytanie
- 2
@koniarek: @pta_szek: Jeżeli sam wystąpisz z prośbą o zmianę danych i przepisanie polisy na Ciebie TU może(ale nie musi) zrekalkulować składkę i kazać Ci dopłacić. Natomiast jeżeli na polisie możesz normalnie jeździć. Polisa jest na pojazd a nie na osobę a elementem identyfikującym pojazd jest nr VIN który się nie zmienił.
Pzdr
Pzdr
- 0
@Neneszo: dziękuję za odpowiedź; ) pozdrawiam
#oc #motoryzacja
Mircy, czy jest możliwość ubezpieczenia samochodu przez ojca mojej dziewczyny, która kupiła samochód, a w umowie widnieje tylko ona? Z tego co się orientuje, to musi być współwłaściciel na umowie, ewentualnie darowizna 50% auta. Mi się wydaje, że w takim układzie się nie da, ale przyszły teść się uparł, że się da, więc pytam was.
Mircy, czy jest możliwość ubezpieczenia samochodu przez ojca mojej dziewczyny, która kupiła samochód, a w umowie widnieje tylko ona? Z tego co się orientuje, to musi być współwłaściciel na umowie, ewentualnie darowizna 50% auta. Mi się wydaje, że w takim układzie się nie da, ale przyszły teść się uparł, że się da, więc pytam was.
- 2
Miałem stłuczkę nie ze swojej winy. Auto dość mocno dostało. Rzeczoznawca z OC oczywiście zaniżył wartość auta. Teraz pozostaje tylko odwołanie. Ma ktoś doświadczenie z taką sytuacją? Mogę zmienić rodzaj rozliczenia z gotówkowej na bezgotówkową? Pisać do nich o kolejną wycenę?
#pytanie #oc #ubezpieczenia #wypadek #samochody
#pytanie #oc #ubezpieczenia #wypadek #samochody
Mirki mam pytanko
Ile za taką szkodę powinienem otrzymać hajsu aby nie czuć się wydymany?
Golf III 2.0 115km 1997 r.
Drzwi trochę odstają od górnej krawędzi. Słupek wbity na 3-5 cm do środka. Nic nie obciera... prowadzi się jak zawsze.
Ile za taką szkodę powinienem otrzymać hajsu aby nie czuć się wydymany?
Golf III 2.0 115km 1997 r.
Drzwi trochę odstają od górnej krawędzi. Słupek wbity na 3-5 cm do środka. Nic nie obciera... prowadzi się jak zawsze.
źródło: comment_37U2klPj6v5ozryHBMmJqpgn9OkpiV2O.jpg
Pobierz- 0
@grun20: człowieku... za golfa 3 brać i spier..... tak jak radził mechanik, za takie pieniądze drugiego golfa kupisz
- 0
no tak tak golf 3 :) ale w wersji GTI naprawdę fajne autko...
To była wycena "przez telefon" nawet rzeczoznawca nie przyjechał ...
To była wycena "przez telefon" nawet rzeczoznawca nie przyjechał ...
- 2
#oc #link4 #ubezpieczenia Mirki ktos ma oc w link4 z pakietem assitance?
Jak jest w praktyce z tym assistance, powiedzmy uszkodzi mi się auto i przyjadą naprawią bezpłatnie?
Jak jest w praktyce z tym assistance, powiedzmy uszkodzi mi się auto i przyjadą naprawią bezpłatnie?
- 42
- 0
@wytrzzeszcz: natasza urbanska rolowanie xD
- 2
Wczoraj miałem niemałą stłuczkę. Szkoda całkowita pewnie będzie. Dostałem auto zastępcze na koszt OC sprawcy. Dziś kumpel mi mówi, że jak wziąłem auto zastępcze to dostanę mniej z ubezpieczalni. Jak to jest?
#pytanie #auto #wypadek #ubezpieczenia #oc
#pytanie #auto #wypadek #ubezpieczenia #oc
Na 90% to nie prawda. Wycenia Ci wrak odejma od wartosci samochu i tyle
Bzdura kompletna. To są dwie zupełnie inne sprawy. Auto zastępcze należy Ci się bo nie masz możliwości korzystania ze swojego a naprawa/odszkodowanie za samochód to kwota która przynajmniej w teorii ma Ci dać możliwość naprawienia samochodu lub zadośćuczynienia jego stracie.
Witajcie. Chciałbym Was przestrzec przed tanimi ubezpieczycielami. Wszystko jest super do czasu, kiedy nie ma się z takim kimś do czynienia w przypadku kolizji.
Rok temu kończyło mi się OC za które i tak co roku płaciłem nie mniej jak 700zł. Udałem się do jednego z pośredników, którzy wybierają najtańsze OC. Zaproponowano mi coś takiego jak "PROAMA". Super, wyszło 360zł za cały rok, mówię, pomyślę i zobaczę. W domu wszedłem na ich
Rok temu kończyło mi się OC za które i tak co roku płaciłem nie mniej jak 700zł. Udałem się do jednego z pośredników, którzy wybierają najtańsze OC. Zaproponowano mi coś takiego jak "PROAMA". Super, wyszło 360zł za cały rok, mówię, pomyślę i zobaczę. W domu wszedłem na ich
źródło: comment_AYAuTasJ0zAiWqjFwUP8l94xclqGmuTa.jpg
Pobierz- 91
@WykopowaStuleja: Wszystko OK, tylko źe przecież szkodę likwiduje się z OC SPRAWCY, a nie z Twojej umowy OC, więc cała ta historia kupy sie nie trzyma... Czarny PR?
- 132
@WykopowaStuleja: ze te obtarcia ze zdjęcia w ASO na 7 koła wycenili? lol
- 4
- 1
@barteqck: nie, bo jeździłem autem zarejestrowanym na firmę taty. Nigdy nie byłem współwłaścicielem ;]
pomyliłeś się, zawsze można się pomylić te j--a...e klawisze są takie małe i przeskakują.
Mirki, mam płytę główną Gigabyte GA-8IPE1000-G rev. 3.x. i procesor Pentium 4 2,8 GHz.
Komputer do neta i muzyki. Ostatnio próbowałem podkręcić procka w biosie i teraz mam mały problem. Otóż komputer po zrestartowaniu włącza się, ale nie ma nic na ekranie, wiatraczki kręcą się itp. Dodam, że owa płyta główna nie ma zworki do resetu BIOS-u, więc wyciągałem już baterię CMOS ale dalej nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych.
Co robić, miał
Komputer do neta i muzyki. Ostatnio próbowałem podkręcić procka w biosie i teraz mam mały problem. Otóż komputer po zrestartowaniu włącza się, ale nie ma nic na ekranie, wiatraczki kręcą się itp. Dodam, że owa płyta główna nie ma zworki do resetu BIOS-u, więc wyciągałem już baterię CMOS ale dalej nie mogę przywrócić ustawień fabrycznych.
Co robić, miał
@reaper6161: Po co kreciles? Chciałeś gtav wrzucić? Z p4 zrobić i7? Bo "net i muzyka" chyba nie wymagaly kręcenia tego pozeracza prądu?
- 0
@reaper6161: nie masz w domu dwóch przewodów damsko-damskich dla pinów gpio? Kurde piny możesz zewrzeć nawet śrubokrętem.
- 1
Mirki, które zajmują się #ubezpieczenia - chciałby mi ktoś policzyć składkę #oc na przyczepkę typu SAM lub zna ktoś internetowy kalkulator, który mi to zrobi? Większość, które sprawdziłem nie działa, bo albo nie ma opcji "SAM" albo chcą jakieś dziwne rzeczy typu przebieg albo po prostu nie, bo fuck you that's why.
idź do jakiejś multiagencji u siebie w miejscowości,OC na małe przyczepki w niektóych firmach chodzi nawet za 30 zł
- 0
@tomek-sz-7355: no właśnie nie wiem czy zdążę się wyrobić z pracą, a oc kończy się 17go i chciałem to załatwić online ;)
Jeśli oddaje samochód do złomowania i ubezpieczenie oc ważne jest jeszcze 9 miesięcy to czy dostaje jakiś zwrot tej kwoty jeśli dostarcze do ubezpieczyciela kwit ze złomowania?
#oc #ubezpieczenie #pytanie
#oc #ubezpieczenie #pytanie
- 0
@typowytypek: jeśli chodzi co o markę to Volkswagen Polo
- 0
@programersky: Nie słuchaj tych co sie nie znajo.:):):)
Zwrotu nie dostaniesz jak auto zezłomujesz. Zwrot dostaniesz tylko wtedy kiedy auto zezłomujesz i WYREJESTRUJESZ !!!
Wtedy z dokumentami z wydziału komunikacji jedziesz do Towarzystwa ubezpieczeń i piszesz podanie o zwrot składki. Pamiętaj że zwrot dostaniesz od dnia wyrejestrowania a nie zezłomowania, więc załatw to od razu.
Pzdr
Zwrotu nie dostaniesz jak auto zezłomujesz. Zwrot dostaniesz tylko wtedy kiedy auto zezłomujesz i WYREJESTRUJESZ !!!
Wtedy z dokumentami z wydziału komunikacji jedziesz do Towarzystwa ubezpieczeń i piszesz podanie o zwrot składki. Pamiętaj że zwrot dostaniesz od dnia wyrejestrowania a nie zezłomowania, więc załatw to od razu.
Pzdr
- 1
Mirki, zastanawiam się czy jest sens szarpać się z #pzu z #odszkodowanie #oc.
Pod koniec lutego w auto mojej mamy osunęło się auto innej pani, która po zauważeniu tego co się stało uciekła z miejsca zdarzenia. Sąsiad zapisał numery i model auta sprawcy. Szybko ustaliłem numer polisy, ubezpieczyciela i zrobiłem zgłoszenie szkody.
Poszkodowany jest Seat Arosa 2004r. Ze szkód to porysowany jest zderzak, błotnik i reflektor.
Oczywiście
Pod koniec lutego w auto mojej mamy osunęło się auto innej pani, która po zauważeniu tego co się stało uciekła z miejsca zdarzenia. Sąsiad zapisał numery i model auta sprawcy. Szybko ustaliłem numer polisy, ubezpieczyciela i zrobiłem zgłoszenie szkody.
Poszkodowany jest Seat Arosa 2004r. Ze szkód to porysowany jest zderzak, błotnik i reflektor.
Oczywiście
- 0
przy OC nie ma udziału własnego. To mi wygląda na współwinę.
1. 600 z hakiem to śmieszna kwota, pisz odwołanie.
2. Jak ktoś już wyżej napisał towarzystwa dają na początek minimalne kwoty (tzw ktoty bezsporne) i liczą że poszkodowany zrezygnuje z reszty.
1. 600 z hakiem to śmieszna kwota, pisz odwołanie.
2. Jak ktoś już wyżej napisał towarzystwa dają na początek minimalne kwoty (tzw ktoty bezsporne) i liczą że poszkodowany zrezygnuje z reszty.
@loozaque: Dostałeś potrącenie za wcześniejsze uszkodzenia co jest logiczne i zgodne z prawem. Moim zdaniem nie masz szans.
2
Uwaga kierowcy. Dostaniesz mandat - stracisz zniżki w OC!

Mój komentarz: Jeśli to nie 1-kwietniowy żart, to zapominają chyba, że mandat mandatowi nierówny.
z- 4
- #
- #
- #

























Komentarz usunięty przez autora