@andromenda: Coś w tym jest jednak czuję się niepewnie zostawiając to tak. Gdybym wykorzystywał tego procka tylko do gier to może bym zostawił, ale głównie używam do renderingu/grafiki co potrafi dość mocno obciążać cpu, więc musiałbym potestować jak to wtedy wygląda, ale zapewne masz rację.
  • Odpowiedz
Panowie i panie, potrzebuję pomocy. W niedziele kupiłem motorower 2 dni po tym jak skończyło się OC. Nie wiedział o tym sprzedający ani ja. I ponoć jest przypał,bo w Wydziale Komunikacji dostanę za to karę 3500 zł.

Sprzedający nie opłacił OC na następny rok, więc tutaj moje pytanie czy zgasło ono samo czy będa teraz jakieś kary za nie wypowiedzenie OC? Dodam, że OC było w PZU.

Jak najlepiej wyjść z tej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kampania reklamowa Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Pomysł i realizacja bardzo na plus.

Co Wy mirasy sądzicie o OC? Komentarz z JM:

Dlatego
OrzechowyDzem - Kampania reklamowa Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. 

Pomysł...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę chciał dziś pobawić się w podkręcanie mojego starego Phenom'a II 955 X4 BE rev. C3 i karty asus radeon hd 6850 directcu v2. Jakie obecnie programy najlepiej się sprawdzą do testowania wydajności/stabilności przed i po? Kiedyś uzywałem OCCT, Prime95, FurMark'a i 3dMark'a. Procesor będę podkręcał przy pomocy zmiany mnożnika i napięcia w biosie, a kartę Sapphire trixx'em, chyba, że jest obecnie coś lepszego?

#komputery #hardware #oc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomóżcie.

Otóż wzięło mnie na renowacje auta, trochę blacharki, malowanie, alufelgi itp.

Co za tym idzie cena rynkowa samego pojazdu znacząco wzrosła poprzez co pomyślałem o ubezpieczeniu #ac / #oc

Zadzwoniłem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, czy jeśli byłem uczestnikiem kolizji nie mając ubezpieczenia, to czy poza mandatem, kosztami rozprawy, musze jeszcze pokryć koszty uszkodzenia samochodu osoby z którą się stłukłem?

Sprawa ma już 2 lata, w miejscu w którym doszło do kolizji był znak ustąp pierwszeństwa, obecnie go nie ma i uliczka została zmieniona na jednokierunkową - było tam zbyt wiele kolizji (w obecnych realiach jechał bym prawidłowo). Dodam że kobieta z którą doszło do owej
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DefektMuzgo:

Podejrzewam, że Kruk już wykupił wierzytelność wobec ciebie z ubezpieczalni, więc z krukiem (chyba, że mają tam jakieś umowy, że mogą cię trochę powindykować ale wierzycielem jest wciąż ubezpieczyciel).

Czy jest co negocjować... nie wiem za jaką ewentualnie cenę kupili dług (jeżeli nastąpiła cesja wierzytelności). Jeżeli jednak kupili go za jakieś 20% wartości to tak czy siak opłaci im się zawrzeć szybką umowę w ramach której i tak zarobią
  • Odpowiedz
60 269 - 19 = 60 250

Mirki dojeżdżające rowerem do pracy!

Macie wykupione jakieś ubezpieczenie OC ? Niby jeżdżę bezpiecznie, ale różne rzeczy się zdarzają i wolałbym nie płacić z własnej kieszeni za spowodowanie wypadku.

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gaska:: Już ogarnąłem. :)

Wystarczy mieć ubezpieczenie w życiu prywatnym, które kosztuje ok 100 zł rocznie ( @esio właśnie to masz dołączone do ubezpieczenia mieszkania). Obejmuje szkody spowodowane w wyniku użytkowania nieruchomości i ruchomości (w tym roweru). Każdy ubezpieczyciel ma to w ofercie.

@Bimbermaeister Natknąłem się na casco roweru jak przeglądałem ofertę PZU, ale szczegółów czytałem.
  • Odpowiedz
@tentamten: płaci się koło 60 zyla za rok

ale możesz mieć przy karcie kredytowej itp. za jakieś śmieszne pieniądze ubezpieczenie sport z oc

ac na rower się nie opłaca, bo musiałbyś płacić 50% ceny roweru rocznie

w pakiecie jest nnw na kilka tysięcy chyba 5000
  • Odpowiedz