Mam pomysł jak udoskonalić #mikroblog. W pasku u góry obok "gorących dyskusji" i "ulubionych powinna być jeszcze pozycja " #nocnazmiana ". Gdzie umieszczane byłyby wszystkie wpisy pomiędzy godziną 01:00:00 a 05:00:00. Dodatkowo powinna być opcja segregacji wpisów na poszczególne godziny (od jednej listy obecności do kolejnej). Co wy na to? Da się zrobić? @m__b @kamdz @Aberworthy

#mikroblog #nocnazmiana #mirko
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tpablo: To musisz być bardzo cicho. Ja śmieszkowałam z wpisów i mnie moje notatki znalazły i dopadły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@hellyea: Nie dogaduję się z moją nauką, zdradzam ją z internetami. Chyba to uczucie nie przetrwa . . .
  • Odpowiedz
#mirasy co się wczoraj porobiło. Powiedzcie, czy jest jeszcze szansa. Mój #rozowypasek usłyszał wczoraj jedyną prawilną historię o dwóch królestwach leżących obok siebie. #wykop i #mirko Gdzie płeć męska nazywana jest #niebieskipasek a żeńska #rozowypasek Do tego dochodzą #koty zwane kotełami. Królestwem #wypoku rządzi i dzieli JE ekscelencja Korwin Król natomiast prezydentem #mirko jest
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#oswiadczenie

lubię gdy ktoś (a w szczególności #rozowypasek ) stawia na #mirko odważną tezę i już w pierwszym komentarzu zostaje zaorany a w następnych już tylko kopią leżącego a jeszcze lepiej gdy zmasakrowany OP usuwa wpis ale ktoś zawsze przytomnie zdąży zrobić mirror i wrzuca ponownie sprowadzając drugą falę zniszczenia i ten ktoś musi sobie zafundować przymusowy urlop od mirko
m.....e - #oswiadczenie

lubię gdy ktoś (a w szczególności #rozowypasek ) stawia na #...

źródło: comment_zFdBhKRz6ktf4ZHI3cHNP6zQnuiaIE9Q.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach