Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
czekolada dla prawilnej Mirki i prawilnego Mirosława ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #mirko #czekolada
#heheszki #humorobrazkowy #mirko #czekolada
źródło: comment_hFeuKIiMsz8JILV5SpqOC7XvwkqYbApd.jpg
Pobierz- 1
@psych00: tysz dobre, ale na krowie też nie zrobiłeś XD
- 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Poszedłbym sobie do kibla i zajarać, ale nie chcę budzić kumpla, który śpi na krześle w kuchni. Pewnie ziomeczek prześpi cały dzień.
Siedzę w robocie od szóstej i zdążyłem przejrzeć już całe mirko z nocnej.
#pracbaza #pracbazaproblems #zycieczysmierc #mirko
Siedzę w robocie od szóstej i zdążyłem przejrzeć już całe mirko z nocnej.
#pracbaza #pracbazaproblems #zycieczysmierc #mirko
- 2
@kulmegil: znam ten ból, miewałem bardziej produktywne ziewnięcia od dzisiejszej soboty ;__;
- 2
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mirki, da się zrobić tak, żeby na mikroblogu nie pojawiał się ten napis "Pojawiły się nowe wpisy, pokaż je" tylko, żeby od razu się wyświetlały? Może ktoś już stworzył taką wtyczkę, bo w ustawieniach wykopu niczego podobnego nie widziałem.
wołam @Cripex
#wykop #pytanie #dziennazmiana #niewiemjaktootagowac #pytaniezdupy #mirko #informatyka #komputery #helpdesk #pytaniedoeksperta
wołam @Cripex
#wykop #pytanie #dziennazmiana #niewiemjaktootagowac #pytaniezdupy #mirko #informatyka #komputery #helpdesk #pytaniedoeksperta
- 3
@FantaZy: I nie wkurzałoby cię, że czytasz sobie jakiś wpis, a tu nagle rozwija się lista nowych i tracisz go z oczu?
konto usunięte via Android
- 0
@donmuchito1992: kompletujesz batalion upa?
- 1
Mirki jak jest liczony ten ranking tak z ciekawości, ja na wykopie udzielam się raczej nie wiele, trochę staram się udzielać na mirko(głownie komentarze, nie wpisy).
Zwykle trzymałem się koło 3k miejsca, jakiś czas temu powoli spadałem gdzies do 5-7k. Po czym wróciło znowu, tym razem niżej - na 2,1k. Gdzie tu sens i logika?
Mam wykonanych całe 3xx akcji w tym raz zaliczyłem głowna bez płomyka.
#pytaniedoeksperta #mikroblog
Zwykle trzymałem się koło 3k miejsca, jakiś czas temu powoli spadałem gdzies do 5-7k. Po czym wróciło znowu, tym razem niżej - na 2,1k. Gdzie tu sens i logika?
Mam wykonanych całe 3xx akcji w tym raz zaliczyłem głowna bez płomyka.
#pytaniedoeksperta #mikroblog
- 3
Mirki, da się zrobić tak, żeby nie pojawiał się ten napis "Pojawiły się nowe wpisy, pokaż je" tylko, żeby od razu się wyświetlały?
#wykop #pytanie #nocnazmiana #niewiemjaktootagowac #pytaniezdupy #mirko
#wykop #pytanie #nocnazmiana #niewiemjaktootagowac #pytaniezdupy #mirko
- 2
- 2
mireczki ostatnio jeden z naszych heheszkowych mireczkow przygotowal smieszkowy wpis opisujacy typowego mireczka z #mirko. Błagam podeślijcie mi cale kompendium, bo chce pokazać to mojemu #rozowypasek i wytlumaczyc jej dlaczego trzymam chipsy i batony w szafce, smieszkuje zamiast zartuje, kaze jej usunac konto itp ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#prosba #pytaniedomirkow #pytanie
#prosba #pytaniedomirkow #pytanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, uznałam, że czas się czegoś nauczyć i coś umieć. Padło na InDesign. W ramach ćwiczeń zrobiłam k---ę z typografii i estetyki.
#mirko #tylkomirko #leszeksmieszek #lennyface
#mirko #tylkomirko #leszeksmieszek #lennyface
źródło: comment_Omlpm1QJzX9N8CeTebJDfY2S4j65sDKN.jpg
Pobierz- 1
@WojTech80: Zapamiętam.
@Chael: czy to ten słynne wlew?
- 0
@Internet_the_explorer: jaki wlew?
#mirko mam pytanie - otrzymałem od ortopedy całkowity zakaz biegania, skakania, przysiadów, martwego ciągu - generalnie - ćwiczeń obciążających kolana.
Poszukuję ćwiczeń cardio/siłowych wykluczających obcążenie kolan a jednocześnie przynoszących efekty... przydałyby się też ćwiczenia na nogi, ale tam chbya nie ma takich które kolan nie obciążają...
#pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #rehabilitacja #cwiczenia #silownia #bieganie #biegajzwykopem
Poszukuję ćwiczeń cardio/siłowych wykluczających obcążenie kolan a jednocześnie przynoszących efekty... przydałyby się też ćwiczenia na nogi, ale tam chbya nie ma takich które kolan nie obciążają...
#pytanie #pytaniedoeksperta #zdrowie #rehabilitacja #cwiczenia #silownia #bieganie #biegajzwykopem




















#dd #oswiadczenie #takaprawda #tylkomirkowmoimsercu