Mirki z #warszawa, w którym #medicover oprócz Wołoskiej mają ogarnięte pielęgniarki które poradzą sobie ze schowanymi, małymi żyłami? Bo te tutaj to mnie kłują w łokcie i dłonie i tylko powietrze leci, a nie krew.
Mam zlecone jeszcze 2 badania do zrobienia za jakiś czas i jestem gotowa pojechać na drugi koniec miasta, byleby wkłuli się od razu.
Dla porównania w stacji krwiodawstwa jeden ruch i krew
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alyszek: No tak, przecież choroba popromienna to wymysł pana Mazina, a nie realny problem i Czarnobyl nikomu w realu nie nadwyrężył zdrowia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chciałbym zrobić sobie morfologie, zbadać cukier itp sprawdzić czy nie umieram. Średnio mi sie chce chodzić po przychodniach nfz, jest jakiś lekarz w #warszawa gdzie mógłbym to zrobić od reki? Widze że są te medicovery ale to trzeba wykupić abonament. A może iść prywatnie do internisty? On pobierze krew na miejscu?
#medicover #lekarz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś z was wysyłał podpisany regulamin żeby dostać hasło? Bo się zastanawiam ile się czeka na odpowiedź od nich.
#medicover
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z Warszawy, jakie macie doświadczenia z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi? Chodzi mi o te wszystkie #medicover, #luxmed, #enelmed, #pzu, #allianz i co tam jeszcze jest. Ja od lat mam Allianz i jest to rzecz w----a$a w kosmos, mam dostęp do praktycznie 90% placówek w Warszawie i większość mi robią w ramach pakietu. Niestety ziomek który mi to ogarniał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mireczki,
mam w medicoverze pakiet na 30 wizyt u fizjoterapeuty i postanowiłem zrobić coś z moją hiperlordozą.
Czy tyle sesji u fizjoeterapeuty starczy by pozbyć się problemu?
Umówić się na pierwszą wizytę do fizjoterapeuty czy do innego lekarza?
Ile czasu mniej więcej może potrwać korekcja tej wady?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania
Zależy w jakim wieku jesteś, prawda jest taka, że najbardziej da się to zmienić u dzieciaków jeśli rodzice szybko zauważą problem. U dorosłych to już gorzej, ćwiczeniami można likwidować ewentualne konsekwencje (dolegliwości bólowe), nauczysz się jak trzymać prawidłową postawę, co robić żeby nie pogłębić problemu itp.
30 wizyt to sporo, ale jeśli sam nie będziesz w domu ćwiczył to nie licz na zmiany.
  • Odpowiedz
Mam pakiet z firmy, sprawdzam zakres karty wizyta u specjalisty x jest niby bezpłatna, przy próbie umawiania pokazuje mi komunikat „usługa częściowo odpłatna” jak to w końcu jest? Płacę czy nie, jak tak to prócz dzwonienia na infolinie nie znajdę żadnego cennika na stronie, bo tam w ich usługach prywatnych nie ma wyszczególnionego tego specjalisty i tak trochę nie wiem, bo się trochę motają z tym #medicover
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@TheMan: faktycznie jest informacja w stylu „wymagane skierowanie: bezpośredni dostęp bez skierowania” przy zakresie karty, dlatego zdziwiłem się, że nagle była odpłatna i nie wiadomo ile ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
mirki, quo vadis #sluzbazdrowia ?
tzn. ta publiczna, wiadomo - (chyba) w rozkładzie
gorzej że w #medicover w półmilionowym mieście pierwszy termin do internisty mam za dwa tygodnie :P
do #nfz zazwyczaj dzwoniąc rano ma się termin do internisty przed wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

czy jest sens podwyższania pakietu skoro jestem już na jednym z wyższych, tzn czy zwiększa to mój
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedzieli Ci dwa tygodnie na infolinii czy jak wybierałeś sobie z Medicover Online? Jak na online masz za 2 tygodnie, to przedzwoń - często potrafią zorganizować dodatkowy termin dużo szybciej. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@qbek Interniści są blokowani by ludzie nie umawiali na milion dni w przód. W nocy zwalniają jednostki na najbliższy dzień byś mógł umówić się rano po L4.
  • Odpowiedz
  • 0
Hej Mirki z #medycyna, mam głupie pytanie, lecz jako laik nie umiem sobie na nie sam odpowiedzieć. Po urazie żeber ortopeda skierował mnie na RTG oraz do chirurga, by ten ocenił, czy nie zostały uszkodzone tkanki miękkie. W #medicover mam do wyboru opcje takie jak "chirurg naczyniowy" i "chirurg dorośli". Którego mam wybrać? :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tetris795: medicover daje też kartę z numerem - ale wszystko załatwisz po numerze PESEL i ew. dowodzie osobistym/prawie jazdy (do weryfikacji tożsamości), ten numer jest tylko potrzebny przy konsultacji telefonicznej oraz logowania - karta leży sobie gdzieś głęboko w szufladzie
  • Odpowiedz
@tetris795: jak masz możliwość to bierz polmed. Mały, ale przez to że mały ma mniej zapisanych ludzi = mniejsze kolejki = szybsze terminy. W medicover jest od tym wzgledem fatalnie, zwlaszcza jesli chodzi o konsultacje u specjalistow innych niz internisci.
  • Odpowiedz
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach