Wpis z mikrobloga

Drodzy, różowa ma opcje z pracy #ubezpieczenia #zdrowie w #medicover dla partnera.
Cena ok 34 zł/msc za pakiet Zdrowie Premium I
Pytanie jak to działa i czy to sie opłaca?
Dodam, że jestem ZHDK więc na NFZ mam pierwszeństwo rejestracji i nie czekam też miesiącami na termin.
Nigdy nie byłem dodatkowo ubezpieczony, ale wiem, że w korpach prawie wszyscy mają #luxmed czy inne prywatne
#kiciochpyta
  • 3
W jedynce masz podstawowe badania i specjalistów - czyli prawie nic tam nie ma.
Nie decyduj się na to - tym bardziej że mając honorowego w NFZ będziesz miał krótsze terminy niż w Medicover bo ostatnio jest z tym tragedia.
@Kubsondupson: z tego co widzę w ulotce to w jedynce jest wszystko poza szczepieniami. Jest to pakiet środkowy, najtańszy to "zdrowie extra" potem jest ten "zdrowie premium 1" i najdroższy "zdrowie premium 2" z różnicą szczepień w ostatnich dwóch, w najtańszym z 30% mniej rzeczy z tych "zaawansowanych".
No dlatego mam mieszane uczucia przy honorowym. Niby piszą w tej ulotce, że w ciągu dnia, do tygodnia z niektórymi mniej ważnymi sprawami
jak ja bym miała się zapisać do lekarza na nfz to chyba był czekała kilka miesięcy albo i nawet lat. Takie teraz niestety są terminy. Dlatego bardzo się cieszę, że w moim miejscu pracy jest zapewniona opieka medyczna w medicover, dzięki temu te terminy znacznie się skróciły