Wpis z mikrobloga

Mirki z Warszawy, jakie macie doświadczenia z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi? Chodzi mi o te wszystkie #medicover, #luxmed, #enelmed, #pzu, #allianz i co tam jeszcze jest. Ja od lat mam Allianz i jest to rzecz #!$%@?$a w kosmos, mam dostęp do praktycznie 90% placówek w Warszawie i większość mi robią w ramach pakietu. Niestety ziomek który mi to ogarniał zmienia firmę i Allianz przepada, bo to jest tylko grupówka. Znalazłem PZU Plan Na Zdrowie ( https://www.pzu.pl/_fileserver/item/1512727 ) ale ludzie straszne rzeczy o tym piszą. Co możecie polecić? Od razu mówię, że pie%lę wszystkie ubezpieczenia związane z jedną siecią, bo to totalna ściema - ile razy lekarz w Enelmedzie czy Damianie mi mówił, że wszystko dobrze a w Falcku czy CMSie się okazywało że w tych pierwszych miejscach się mylili. Jakbym miał pakiet w samym Damianie czy Enelu to bym teraz na wózku jeździł. Wolę się konsultować w paru miejscach.

W Allianz mam taką opcję, że umawiam się sam gdzie chcę i jak szpital/przychodnia ma umowę z Allianzem to sami to potwierdzają, ewentualnie ja muszę zadzwonić i potwierdzić, ale to formalność. A czytam że ludzie jadą PZU bo ich konsultanci umawiają na cholera wie kiedy, czy nie można się tam też umawiać samodzielnie? Wtedy to by mi nawet pasowało, bo zakres usług mają całkiem fajny. Chyba że znacie inne patenty na w miarę przystępną opiekę zdrowotną :) Pytanie raczej do ludzi co chodzą do lekarza częściej niż raz na trzy miesiące.

Dzięki za pomoc!

#kichciopyta #pytanie #ubezpieczenia #zdrowie #lekarz #warszawa ##!$%@?
  • 4
@LubieSzaszylkiZLublina: super, tak właśnie czułem, że ludzie nie ogarniają klimatu, w Allianz kiedyś umawianie przez stronę było nawet spoko a teraz robią niezłe uniki - najpierw fatalni konsultanci co jak wybierzesz że chcesz wizytę w piątek po 17 to Cię umówią we wtorek o 6 rano, a ostatnio doszło do tego, że jak szukasz placówki na stronie to nie ma mapy Google - po prostu umawiając się do internisty w Warszawie