Wpis z mikrobloga

@TheAdonaiBouncer: Nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia? Mam się przez stos reklamowych stron się przebijać, zapłacone "testy", czytać opłacone komentarze gdzieś na onetach, zamiast zapytać tutaj gdzie dużo osób z tego korzysta, łatwo zweryfikować czy jego zdanie może być obiektywne itp?
No chyba nie. Jest tutaj mnóstwo ludzi którzy coś reprezentują swoją osobą, a niekoniecznie zajmują się tylko śmiesznymi obrazkami.
@Luks_x: Ja polecam Compensę pakiet co najmniej srebrny (wolałbym mieć złoty) - płacimy 65 zł/mies. i mamy dostęp do wielu specjalistów i badań w różnych placówkach. Gdybyś chciał to sprawdzić to się odezwij, przeliczymy.
@Luks_x: taki abonament w dzisiejszych czasach jest pożądanym benefitem, podwyżka tyle nie da co pakiet medyczny, jak chcesz to złożę propozycję - przewagą mojej na pewno będzie możliwość refundacji wizyt i badań. W przypadku mniejszych mast jest to dobra opcja bo dostęp do placówek jest bardziej ograniczony, Koszty oczywiście możemy dopasować do Twoich możliwości
@Luks_x: u nas mamy medicover i jest ok, trochę ostatnio tłoczno się też robi a to wszystko przez zapaść w państwowych przychodniach i szpitalach, za to jest dużo placówek, można wybrać mniej obleganą, nie wiem jak u innych ale tu jest też wygodna opcja zgłaszania pracowników za pośrednictwem aplikacji i w miarę tanie pakiety w stosunku do oferowanych usług