• 1
@jarezz większość większych miast na świecie ma taką opcję w google earth, np. w Tokio, robisz zbliżenie, przytrzymujesz shift jednocześnie obracając myszką i tyle.
  • Odpowiedz
Mirki mam Sony Z3 compact i od miesiąca czasu problem, który bardzo mi przeszkadza.
Telefon podczas użytkowania Maps ma problem ze stabilnością łapania sygnału GPS.
Zrobiłem wczoraj hard reset i teraz juz wcale nie łączy. Czułość zmieniana na bardzo wysoką i niską, nie ma znaczenia.
Dodam tylko, że taki Yanosik śmiga bez problemu więc problem w mapach google.
Spotkaliście się z czymś takim. Rok było ok.
#sony #nawigacja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TeslaX: Szkoci nie są separatystami. To, że chcą niepodległości i przynależności do Unii (główna część Brytyjczyków popierających pozostanie w Unii to byli Szkoci i Irlandia Północna.) nie znaczy, że są terrorystami. Manipulacja.
  • Odpowiedz
Hej kartomirki. Potrzebuję mapy województwa zielonogórskiego z lat 77-98 w jakości min 300 dpi z wyszczególnionymi miejscowościami. Ktoś poratuje?
#kartografia #mapy #mapporn może
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach