Gdy załadujecie sobie mapy google, przez coś. tzn że jakaś strona je do czegoś wykorzystuje to nie ma na nich cenzury.. tak jak np budynki, samochody itp.
Często śledze sobie opady i przypadkiem odkryłem że nie ma na nich cenzury w przeciwieństwie do wejścia normalnie przez maps.google
http://misi.ayz.pl/pogodynka/

#internet #mapy #protip
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgodnie z prośbą - poletzam MAPS.ME Mirki! Bardzo szczególowe mapy offline, dla całego świata. Pare razy za granicą z tego skorzystałem, wprawdzie problemów z orientacją w terenie nie mam, ale jak raz pomyliłem autobusy to mapka uratowała mi 3h czasu. Większość sklepów, aptek, komisariatów, przystanków, zabytków, pominków, publicznych kibli i czego tam chcecie jest pozaznaczana, pokazuje nawet gdzie są ławki i drzewa. Jesli chodzi o GPS to lokalizuje szybko i dokładnie choć
T.....d - Zgodnie z prośbą - poletzam MAPS.ME Mirki! Bardzo szczególowe mapy offline,...

źródło: comment_5LOWoEeflOQNJ0vcOBvW3xWKoeJW0g75.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie mogę dostać BARDZO dokładne PAPIEROWE mapy/atlas Mazowsza (lub chociaż południowej strony). Bardzo dokładne czyli najlepiej takie jak mapy UMP bo one mają dobre okrycie z rzeczywistością.
Ewentualnie gdzie znajdę pojedyncze dokładne mapy powiatów. Wszystkie mapy papierowe, które mam mają słabą jakość.

#rower #mapy #pytanie #geocaching
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Mirki, czy już ktoś testował obwodnicę Łodzi? Planując trase nad morze Google maps dalej pokazuje trasę przez miasto po krajowej 14.
#autostrady #mapy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mapy #geografia #polska #wegry siema, chcialem sie z wami podzielić moją opinią na temat polski i wegier, otóż z węgrami powinniśmy zawrzeć unię, taka samą jak niegdyś litwą i wspólnie z bratankami utworzyć 2 największe państwo w europie, tak by wyglądały jego granice ( część biało-czerwona = polska, część czerwono-biało-zielona = węgry )
szuracz72 - #mapy #geografia #polska #wegry siema, chcialem sie z wami podzielić moją...

źródło: comment_RCfGs9kExLEbndlYH3rbupbalBk8VfVQ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@superblee66:
- niebo czyste
- widoczność pogorszona przy horyzoncie
- widoczność pogorszona na całym niebie
- utracona widoczność naturalnego (?) nieba
- utracona widoczność Drogi Mlecznej
- aktywne stożki (??) - nie mam pojęcia
  • Odpowiedz
  • 1
@jarezz większość większych miast na świecie ma taką opcję w google earth, np. w Tokio, robisz zbliżenie, przytrzymujesz shift jednocześnie obracając myszką i tyle.
  • Odpowiedz