Kochani proszę o pomoc!
Najmuje mieszkanie. Lecz wprowadzili się nie dawno nowi współlokatorzy którzy po prostu znęcają się na mnie psychicznie. Boję się mieszkać tam. Wracam tylko na sen by się z nikim nie minąć bo się boję że mnie pobiją albo otrują moje jedzenie w lodówce. A najgorsze że właściciela jest to rodzina daleka i mimo moich zażaleń nic z tym nie robi.
Czy w takim przypadku mogę zerwać natychmiast umowę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Art. 13. [Uprawnienia sąsiadów i współuprawnionych]

1. Jeżeli lokator wykracza w sposób rażący lub uporczywy przeciwko porządkowi domowemu, czyniąc uciążliwym korzystanie z innych lokali w budynku, inny lokator lub właściciel innego lokalu w tym budynku może wytoczyć powództwo o rozwiązanie przez sąd stosunku prawnego uprawniającego do używania lokalu i nakazanie jego opróżnienia.


@Let_Me_2_Be: Pasuje, dla Ciebie jednak najprostszą opcją jest po prostu wypowiedzieć umowę. Rozpoznanie sprawy w sądzie to w
  • Odpowiedz
  • 114
Mirki, jak uprzykrzyć życie współlokatorce, która nagminnie od 4 osób podbiera? Znikają nam kosmetki spod prysznica, artykuły spożywcze przede wszystkim przyprawy, masło, ketchup, olej. Nigdy nie złapałysmy jej na gorącym uczynku, ale wystawiłysmy olej, który żadna z nas nie używała specjalnie, tak się umowiłyśmy, i co? Też ubyło... było kilka rozmów, bez wskazywania palcami, dziewczyna miała slabe argumenty i straszne sceny robila w trakcie rozmów, że jest jej niedobrze i wychodzila z
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do szamponu srodek na depilacje wlosiwa, do jakiegos napoju srodek na sranie, na papier toaletowy pieprz cayenne ( ͡º ͜ʖ͡º)
umowcie sie jak z olejem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na dniach wyprowadza się odemnie współlokator zapytał czy może zostać kilka dni " dłużej " bo musi coś jeszcze załatwić w urzędach. Za dom płacimy na początku miesiąca czy powinienem pozwolić mu zostać na " lewo " te parę dni , czy domagać sie kasy (za nowy miesiąc)? dodam że nie mam nikogo na jego miejsce a za dom i tak trzeba zaplacic pełna sumę . Jak to rozwiązać aby nikogo nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tak ciężko kobietom zrozumieć że filmy należy oglądać po ciemku, w absolutnej ciszy i z absolutnym skupieniem?

@Dinth: A może po prostu każdy ogląda tak jak lubi ?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyobraźcie sobie że całe dnie w waszym mieszkaniu coś wam:
- stuka
- puka po ścianach
- dudni za ścianą, dudni w sufit
- ciągle słyszycie krzyki typu: aaaaaaaaa, uuuuuuu... greeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
- często płacz jak by zarzynali kogoś żywcem
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: Zapraszam do Siebie :)

Wychowałem się w bloku, mieszkałem w kilku - w żadnym wypadku nie miałbym pretensji o "codzienne życie z za ściany".

Jak powiedziałem, zapraszam to zobaczysz jak wygląda to z czym się mierzę codziennie. Bo najlepiej jest wyciągać wnioski z organoleptycznych doświadczeń, potem można stwierdzić obiektywnie czy ktoś przesadza czy też może niekoniecznie.

Tak było z moim znajomymi do czasu odwiedzin u mnie ( ͡°
  • Odpowiedz