Oglądam sobie najnowszy sezon #disenchantment a tu taki tekst.

Też miałem kiedyś przyjaciółkę, to był taki klasyczny #friendzone ona chciała się przyjaźnić, a ja chciałem trochę bliższej znajomości. Wtedy marudziłem na nią. Ale po czasie uważam że była naprawdę dobrą przyjaciółką.

Teraz nie mam z kim w--------ć frytek nad Maltą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
K-S- - Oglądam sobie najnowszy sezon #disenchantment a tu taki tekst.

Też miałem kie...

źródło: true

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K-S-: Przyjaźń między facetem, a kobietą jest cholernie skomplikowana. Powiedziałbym, że najlepiej działa jak macie już swoje połówki i się bawicie w czwórkę. Ewentualnie z wiekiem pożądanie spada i da się bardziej opanowanie podchodzić do takich relacji.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: OOO genialnie powiedziane. W każdym innym wypadku raczej są inne oczekiwania- baba kogoś kto ją posłucha i jakiś portfel, chłopa z samochodem, zabawiacza- cokolwiek co jej da jakiś profit a facet zawsze tylko łudzi się że porucha i czasem się udaje. Dlatego będąc w związku i mając narzeczona nie mam przyjaciółek. Kiedyś próbowałem ale zauważyłem że to nie jest możliwe że bardzo mnie ciągło do nich, emocje jakieś tańce
  • Odpowiedz
Przyznam się,że nie do końca rozumiem o co chodzi nawiedzonym różowym gdy mówią,że są silne i niezależne.Nie dość,że to cringe to jeszcze niesprecyzowany.Rozłóżmy więc tę żenadę na czynniki pierwsze i poddajmy ją analizie wykopowej.

1.Silna-Gdy tak myślę o tym to widzi mi się tylko dążenie do celu bo na pewno nie siła fizyczna,ale czy wszystkie te "silne" mają jakiś sensowny cel do dążenia to nie wiem.
2.Niezależność- Tu mógłbym pokusić się tylko
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NiebieskiMiszmasz: laski które tak gadają prawdopodobnie mają masę kompleksów. Te wartościowe i silne nigdy nie będą gadać takich pierdół, gdyż wiedzą że żyjemy w społeczeństwie i każdy od każdego jest na swój sposób zależny.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#famemma wykop nie nawidzili Tańculi bo jest tym kolesiem którego lubią wszystkie imprezowe laski z filmów Pasuta. Wykopków po prostu boli, że on jest królem życia. I nie ma znaczenia, że to jest moralnie nie właściwe. Nie ma znaczenia, że ćpa i podaje n-------i narzeczonej. Że zrobił intryge na trójkąt. Ból jest o to, że prymityw, skutecznie podrywa laski. Afera, ponieważ jest dowód na to jak chad wykorzystuje dziewczyny. I
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@N331
Zostań na przegrywie, na fame po prostu lubimy jak ktoś jest grillowany i kiedy jest młyn w świecie. Ruchanie bab nie jest tak ciężkie żeby mieć ból d--y do kogoś ze to robi, a jak ty tak masz to znajdź sobie więcej hobby niż użalka
  • Odpowiedz
oczywiście, chodzi o to żeby złapać zachodniego bolca i w-----ć z Polski na zachód.


@jozef-dzierzynski: W sumie zastanawia mnie to, że stereotyp bogatego Hiszpana, Greka, czy Włocha jeszcze nie umarł. Przeciętna młoda osoba w PL ma lepszy start w życie niż w tych krajach.
  • Odpowiedz
Czy spotkaliście z agresja ze strony innych ludzi tylko dlatego ze jesteście łysi ? Pytam całkiem poważnie. Często czytam ze kobiety nie akceptują łysych, jednak znam łysych którzy maja dziewczyny, czy żony. Czasem wydaje mi się spojrzenie na łysinę u faceta zmienia się u kobiet gdy same stają się starsze (35-45 lat). Mi często zdarza się ze jeśli ktoś nie ma argumentów w rozmowie ze mną to wtedy mi wypomina ze jestem

Czy ludzie sa agresywni wobec łysych?

  • tak 16.8% (16)
  • tylko młode Julki 38.9% (37)
  • nie 44.2% (42)

Oddanych głosów: 95

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DorodnyTucznik: Ogólnie zasada jest taka, zazwyczaj osoby/dziewczyny oceniające wygląd innych nadmiernie to osoby które same posiadają bardzo, bardzo dużo różnych kompleksów a przy tym mają psychikę kruchą jak wafelki familijne. Łysienie to normalna i naturalna rzecz u mężczyzn o ile sam to akceptujesz masz wywalone nikt nie jest Cię w stanie tym ruszyć, ale zacznij się śmiać na przykład ze wzrostu lasek które to komentują które bardzo często mają góra
  • Odpowiedz
Jutro idę na ślub, a już teraz wiem, że garnitur jednej z zaproszonych osób będzie o niebo piękniejszy, niż garnitur pana młodego, To będzie z pewnością temat numer jeden wesela i mocno przyćmi "ten dzień" i osobę pana młodego.
Nie przystoi ubrać smokingu true, ale nikt nie mówił, że granatowy nie może odwrócić uwagi od Jaśnie #!$%@?ętego.
#niebieskiepaski #wesele #logikaniebieskichpaskow #boysfrontline #gownowpis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@cyryl85: Pan Mlłody to straszny gigolo, a Panią Młodą uwielbiamy i przykro nam, że tak się wkopała.
W związku z czym, wspólnie i cała paczką od jutra rozpoczynamy ofensywę oraz działania prowokacyjne, które szybko doprowadzą do rozpadu tego przymusowego małżeństwa. Przy cichej zgodzie Pani Młodej.
A Jaśnie #!$%@?ęty Pan Młody zrozumie, że z peogulowal wejść z tymi swoimi czarnymi lakierkami w złą grupę przyjaciół.
  • Odpowiedz
Obejrzałem przed chwilą na Netflixie reportaż o TINDERZE. Oczywiście włączając go spodziewałem się srogiej bluepillowej beciakowo-cuckoldowej narracji, ale to co tam się wydarzyło przekroczyło moje oczekiwania, a szczególnie zakończenie.
Większość programu łatwa do przewidzenia. Główną osią fabularną jest Chad, były celebryta pracujący w branży rozrywkowej Las Vegas i problemem jest, że umawia się z różnymi napalonymi na niego Karynami zamiast się ustatkować. Prowadzone są rozważania czemu traktuje je powierzchownie i uwaga....
Bananek2 - Obejrzałem przed chwilą na Netflixie reportaż o TINDERZE. Oczywiście włącz...

źródło: netflix

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus Haha widzę, że zdenerwował Cię mój komentarz. Dla mnie "ciepło domowego ogniska" to taka dobra energia, a jednocześnie spokój, którego potrzebuje każdy w normalnym, fajnym związku.

To jednak rola kobiet żeby to "dać".
Każdy normalny facet chce wracać do domu właśnie dla tego - że będzie tam szczęśliwa kobieta, która da mu to ciepło i taki spokój, że cokolwiek by się nie działo, to razem sobie poradzą z każdym problemem.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Eee tam, wszystko jest do przepracowania :) Mnie też rodzice nauczyli tego, żebym była niezależna od faceta, czyli miała swoje mieszkanie, swoją pracę, samochód itp. i to wszystko mam. Ale to jedno, ale bycie "zależną" od faceta to drugie. Miło jest poprosić go, żeby coś dla Ciebie zrobił - zajął się Twoim samochodem, zorganizował bilety na koncert który lubisz itd. Faceci naprawdę lubią się nami opiekować :)

Polecam Ci taki
  • Odpowiedz
Jak reagujecię na tzw "przypiert0lki z doopy"? Wasz partner/partnerka zwraca wam uwagę na - waszym zdaniem - nieistotne bzdury jak np sposób wieszania papieru toaletowego, rodzaj piwa jaki pijecie, sposób wkładania mleka do lodówki czy częstotliwość zmiany pościeli (wam wystarczy np co 3 tygodnie a jemu/jej co dwa). Według was to są takie bzdury że nie wpadlibyście na to, żeby drugiej osobie chcieć powiedzieć, że wam się to nie podoba i uważacie,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- waszym zdaniem - nieistotne bzdury jak np sposób wieszania papieru toaletowego, rodzaj piwa jaki pijecie, sposób wkładania mleka do lodówki czy częstotliwość zmiany pościeli


@AlienFromWenus: nikt normalny o takie rzeczy się nie czepia
  • Odpowiedz
Jak kobieta potrafi zmienić swoje poglądy, przekonania i zachowanie pod wpływem twojej osoby ( czyli tego, że jej się podobasz)?
Na swoim przykładzie przedstawię wam trzy takie dość obrazowe sytuacje, które mi się przytrafiły - niech to będzie dowód na to, że jeśli podobasz się kobiecie to możesz mówić i głosić wszystko, a i tak będzie tobą zainteresowana. Dodam, że te sytuacje miały swój początek na Tinderze.

1. "Weganka i feministka" - Swego czasu
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak zacząłem dorastać to poczułem zew hormonów i nie mogłem myśleć o niczym innym jak o tym, żeby być w związku. Dodatkowo miałem c-----e dzieciństwo, więc bardzo chciałem, żeby ktoś się mną zainteresował i mnie pokochał.

W pewnym momencie zrozumiałem, że to jest ogromny blef. Hollywood sprzedało nam wizję szczęśliwej rodziny, a rzeczywistość wcale taka nie jest.

Po pierwsze, im bardziej masz wykształconą własną osobowość, im bardziej odbiegasz od normy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, im bardziej odbiegasz od normy "lubię oglądać mecze piłki nożnej oraz przeglądać otomoto", tym mniejsze masz szanse na poznanie kogoś


@mirko_anonim: w związkach nie chodzi o to żeby mieć te same zainteresowania, tylko jak najbardziej zbliżone wartości i usposobienie.

Widzisz osobę atrakcyjną i idziesz zagadać, no bo może się uda. Ta osoba pobawi się tobą pięć minut i cię zostawi, bo tak naprawdę cię nie potrzebuje. Szuka kogoś na swoim
  • Odpowiedz
@programista15cm: na pociąg to drugiej osoby składa się nie tylko wygląd ale też jak ta osoba się zachowuje. Przykładowo może mieć głos nie taki jakby się chciało i już czar pryska, albo może chodzić w dziwny sposób lub cokolwiek innego robić co nas odrzuca i już ocena w naszym subiektywnym mniemaniu leci w dół.

Co ciekawe, "strach przed kobietami" nie zależy od jakiejś oceny co do urody kobiety. Zależy właśnie
  • Odpowiedz
Liczy się tylko to co jest teraz.
Niebieski podróżował po świecie do 30 roku życia ale od kiedy skończył 32 to woli siedzieć w domu i różowa nie może go nawet na rower wyciągnąć? Nie ma to znaczenia ile krajów zwiedził, liczy się to jaki jest TERAZ a teraz jest nudziarzem domatorem i kanapowcem i jak różowa kocha podróże to ma prawo uznać go za nudziarza który by tylko siedział w domu i
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebiescy powinni brać pod uwagę że opinię buduje się całe życie i to jak ktoś go nazwie dziś jest prawdą, to jaki był kiedyś nie ma dziś znaczenia.


@AlienFromWenus: Dwójmyślenie lvl nxt
  • Odpowiedz