Oglądam sobie najnowszy sezon #disenchantment a tu taki tekst.
Też miałem kiedyś przyjaciółkę, to był taki klasyczny #friendzone ona chciała się przyjaźnić, a ja chciałem trochę bliższej znajomości. Wtedy marudziłem na nią. Ale po czasie uważam że była naprawdę dobrą przyjaciółką.
Teraz nie mam z kim w--------ć frytek nad Maltą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Też miałem kiedyś przyjaciółkę, to był taki klasyczny #friendzone ona chciała się przyjaźnić, a ja chciałem trochę bliższej znajomości. Wtedy marudziłem na nią. Ale po czasie uważam że była naprawdę dobrą przyjaciółką.
Teraz nie mam z kim w--------ć frytek nad Maltą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow




































#przegryw #blackpill #s--s #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: IMG_20230902_185844
Pobierz