@ChlopoRobotnik2137: bo lodówka napędzana jest tym samym agregatem co zamrażarka, jak się wymiennik zalodzi to najpierw chłodzenie w lodowce przestaje działać. Wyłącz lodówkę na pół dnia, zbierz całą wode która wypłynie ręcznikiem. Ewentualnie jak masz możliwość wysunięcia to z tylu lodówki jest pojemnik na wodę który może się przepełnić, obserwuj go.
  • Odpowiedz
@Crisu: Jestem bardzo zadowolony. Cichutka, pojemna i baardzo oszczędna. Warto zwrócić uwagę na wariant, bo modeli w tej serii jest trochę i potrafią się różnić niektórymi ficzerami typu metal cooling, układem półek, czy klasą energetyczną. Składana półka to też maga wygodny bajer, z któego korzystam praktycznie cały czas.
Koniec końców, dużo lepiej sprawuje się jak poprzednia boscha, która też tania nie była, a przy okazji masa gości zwraca uwagę teraz
  • Odpowiedz
Mirasy, pomocy!

Mam starą (bez żadnych ekranów) lodówkę Ikea/Whirpool, dzisiaj przez chwilę wyciągałem coś z niej i drzwiczki dość długo otwarte (ok. 5 minut). Usłyszałem pstryknięcie i światło zgasło. Jeszcze jest w środku chłodno, ale nie wiem czy to tylko żarówka, czy cała lodówka przestała działać.

Co mogę zrobić i sprawdzić?

#agd #lodowka #lato #majsterkowanie #pomocy #kiciochpyta #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mógłbyś nagrać film jak mniej więcej brzmiało to pstryknięcie?


@nosil_wilk_razy_kilka: jak ten gong w kościele przed "módlmy sieee" tylko bardzo krutko

@mango2018: @19ludwik91: @Trauma_Teddy: już wszystko działa, przekręciłem pokrętło mocy chłodzenia na najniższy, a potem na najwyższy stopień. Nie wiem czy to dzięki temu, ale po kilku sekundach światło znowu się włączyło i lodówka zaczęła pracować
  • Odpowiedz
#lodowka #agd

Jest tu jakiś fachowiec od lodówek? Mam jakiegoś Samsunga z 2008 roku - lodówko-zamrażarka.
Przez ostatnie 3 lata stała nieużywana.
Uruchomiłem ją kila dni temu i efekt jest taki, że zamrażarka chłodzi, a lodówka nie.
Lodówka jest już w technologii cyfrowej więc nie ma klasycznego termostatu tylko czujnik temperatury.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy istnieją jakieś filtry wody (do lodówki) które zmiękczają wodę? Używam wody z dystrybutora lodówki do nawilżacza (no i do picia też) i szukam patentu na kamień. Oryginalny samsungowski nie daje rady

#agd #woda #lodowka #filtr #samsung #kamien
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z ciekawosci w czym przechowujecie ryby w zamrazarce? Ja przechowuje w zwyklej siatce sklepowej, ale przyznam ze cala lodowka smierdzi rybami jak sie otwiera. I tak jak mi to nie przeszkadza, tak wspollokatorzy nie do konca. Macie jakies sprawdzone worki kuchenne, w ktore moge wrzucic ryby i wsadzic do zamrazarki i zapach nie bedzie sie ulatniac po calej lodowce? #gotujzwykopem #gotowanie #lodowka #kuchnia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thenojs: ja podeszłam do tematu od drugiej strony i lodówka oraz zamrażarka zostały wyposażone w skórki po wyciśniętych cytrynach, które pochłaniają nieprzyjemne zapachy
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, nie mam tu konta, ale proszę o pomoc w wyborze sprzętu AGD i RTV do mieszkania. Muszę wyposażyć mieszkanie i czekają mnie duże zakupy. Czy możecie polecić jakieś rzetelne strony z rankingami i recenzjami sprzętu? Przeglądam komentarze na stronach popularnych sklepów i wyglądają jak pisane przez agencje marketingowe.

Dzięki!

#agd #rtv #zakupy #pralka #lodowka #zmywarka #odkurzacz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @mirko_anonim: niema takich, nawet pytając na forach jest masa ściemniaczy i będą ci wpychać to za co im zapłacili, normalni ludzie przestali korzystać z internetu do takich celów jak dzielenie się informacjami w celu pomocy, pewnie zaraz ktoś ci podrzuci link reklame...


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pralkę z wymiennym łożyskiem, a resztę to proponuję kupować generalnie tanią - to są proste sprzęty, które i tak mogą zdechnąć po paru latach, więc nie warto dopłacać za rzekomą niezawodność
  • Odpowiedz
Kurla nawet głupiej półki do lodówki nie idzie kupić, tak wygląda dzisiaj próba naprawienia czegokolwiek xd

https://north.pl/karta/polka-nad-pojemnikiem-gornym-do-lodowki-lg-gs3159pvjv,1WS-2Q-CMMF-U9F.html

Nawet nie idzie dopasować czegoś od tego samego producenta, bo przecież co chwilę trzeba zmieniać rozmiary i kształt wszystkiego, żeby ciężko było coś wymienić.

#gorzkiezale #agd #lodowka #naprawiajzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@massh: przyklej sobie tam magnes jakiś i w------e, nie ma co dramatyzować i teraz miesiąc załatwiać zwroty, kupno nowej,
przynajmniej ja bym tak pewnie zrobił
z fartem
  • Odpowiedz
Mirki mam lodówkę Samsunga. Ma już kilka lat. Ma w drzwiach wyświetlacz ze sterowaniem temperaturom i funkcją szybkiego mrożenia. Mam uszkodzoną wiązkę kabli przy zawiasie i nie wiem jakie są aktualne ustawienia. Pytanie- Czy jak ja wyłączę
na chwile to ustawienia wrócą do standardowych czy lodówka będzie pamiętać?
#lodowka #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

podobno po 30 sekundach zapomina ustawienia, ale nie mam pewnosci.


@kidi1: Moja zapominala od razu :) Ale ja juz jakies 4 lata nie mam lodowki tak ze mowimy o sprzecie z przed jakis 10-15 lat :D
  • Odpowiedz
Czemu w lodówkach standardem nie jest możliwość ustawiania wysokości półek? Nie mam jakiegoś taniego modelu, jeden z droższych modeli samsunga z jednymi drzwiczkami a pomimo tego możliwości dostosowania półek pod siebie są zerowe. Te zagłębienia pomiędzy półkami nie pasują do półek, więc półkę możesz jedynie włożyć w konkretne zagłębienie. Przykładowo duży garnek wchodzi mi tylko na jedną półkę a jak chcę coś dać na innej to muszę wyjąć półkę wyżej. O postawieniu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach