Mirasy stoję w kolejce w lidl a tu gość w bluzie "myjnie samochodowe" płaci drobniakami 1zł 2 zł 5 zł za zakupy o wartości 200 zł. Jeszcze się pomylił i liczy jeszcze raz z panią kasjerką. Współczuję pani kasjerce

#gorzkiezale #lidl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie może jak wygląda sprawa odtworzenia nagrania w sklepie lidl ? Potrzebny jest wniosek sporządzony przez policję czy wystarczy skontaktować się z kierownikiem regionalnym itp ? Ochrona z kierownikiem sklepu kręci a chciałbym jednak załatwić sprawę polubownie #prawo #lidl #pytanie #zakupy #monitoring
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tommy_Shelby: Napisz pismo o zabezpieczenie materiału dowodowego. Zaadresuj je do centrali lidla, spółki która zarządza danym regionem oraz bezpośrednio na sklep. Dodatkowo złóż zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa wraz z wnioskiem o zwrócenie się do Lidl sp. z o.o. sp. k. o przesłanie nagrań monitoringu (z dnia tego i tego, z zakresu godzinowego od do, z kamer skierowanych na i tutaj wymień przestrzenie, które Cię interesują.), a następnie o przeprowadzenie
  • Odpowiedz
@Serghio: thermomix ma silnik wykonany w lepszej technologii, moja znajoma która ma lidlomixa reklamowała go już 3 razy. Jeszcze znaczna wada lidlomixa jest to że nóż nie miesza przy samym dnie, co powoduje ze dania mogą się przypalić.
  • Odpowiedz
@struu: tak jak napisałem, kwestia wyboru i potrzeb. Samochód marki Mercedes też będzie lepiej wykonany niż Dacia, ale jeśli ktoś potrzebuje tylko odwozić nim dzieci do przedszkola, to jeśli kupi Mercedesa to jego sprawa, niektórym wystarczy Dacia.

Używam Lidlomixa od 1,5 roku, szwagierka ma TM6 od 2 lat, ani ja nie miałem żadnych problemów, ani ona. Ona zadowolona, żona tak samo. Robimy obiady, ciasto na pizze, dania jedno garnkowe, wymieniamy
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wraca mi facet do domu i się żali, że pan na kasie poprosił go o dowód przy próbie kupna czteropaka piwa XD A chłop ma 38l
WTF #lidl Dobrze, że łyskacz nie wziął, bo by go chyba aresztowali!
#zakupy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haziux: Thermomixa za 5 tys. bym nie kupił, bo za drogo dla mnie, ale my i tak chcieliśmy kupić robot kuchenny, więc kupiliśmy nieco droższego lidlomiksa po prostu. Za pół roku będę wiedział czy warto :) Robiliśmy też kilka zup, wszystko fajnie póki co nam wychodzi.
  • Odpowiedz